Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś żacy to byli ŻACY... Szokowali swoja erudycją, wiedzą, inteligencją... Dzisiaj? Pija wódkę i ganiają za sexem... Może 5 % studentów to prawdziwi STUDENCI !!! i smutne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pały a sami młodzi nie byli wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i owszem, "Gościu", byłem młody, spożywałem i bawiłem się. Ale nie jak małpa po secie spirytusu, bo rodzice mnie nieco inaczej wychowali. Stąd w przyrodzie była, jest i będzie różnica między panem i chamem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chołota nie studenci, zreszta ta pipidowa nie ma żadnych tradycji uczelnianych i stylu studenckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka uczelnia tacy studenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Zygier nie te czasy znamy cię bardzo dobrze z lat siedemdziesiątych i  osiemdziesiątych .Przeszkadza że ktoś ma więcej dzięki swojej ciężkiej pracy.To jest prawdziwy powód ,a nie zakłócanie porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, trzeba uczynić miasto przyjazne starszym ludziom, a uczelnie do Warszawy, Krakowa a nie po wsiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego oni się nie uczą, tylko nocą konsumują alkohol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodość musi się wyszumieć, a zadaniem ojców miasta jest pogodzić wszystkie strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie policja? Nie może tego towarzystwa zgarnąc na nockę do wytrzeźwienia?? Co to za studenci ! To MENELE !! A w przyszłości spora częś C to alkoholicy, klienci psychatryków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam obok tego sklepu. Jest znośnie. Pan 'konfliktowy' od zawsze szukał dziury w całym i moim zdaniem jest niepoczytalny. Do każdego ma problem, zażalenia, pies za głośno szczeka, pies nie ma kagańca... strasznie problematyczny człowiek. Może by tak tego pana mówiąc ciepło - deportować -, ponieważ moim zdaniem on jest przyczyną problemu. Sklep ma dobry obrót, życzę jak najlepiej dla mojego ulubionego sklepu. NIE POZDRAWIAM ZAWISTNEGO PANA Z 4 PIĘTRA, JEST ON GŁUPI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To banda debili nie studentów. Mama tata dali kaske to szaleja a na koniec miesiąca tylko dwie bułeczki i jogurcik bo pieniążków nie ma. Swoja drogą to dziwne że uczniowie tak cenionej uczelni jak awf maja czas na chlanie i ostre balowanie dzień w dzień. Widocznie poziom nauki tej uczelni zniżył sie do poziomu uczniów czyli niestety podąża na dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sportowcy powinni ćwiczyć jak najwięcej , więc starają się ja mogą tylko nie powiedzieli im gdzie mają trenować , więc wybrali sklep i jego zawartość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bo chyba niektórzy zapomnieli jak sami byli młodzi.......młodość ma swoje prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AWF zawsze słynął z tęgich głów, niekoniecznie do nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ta młodość szaleje u siebie w akademikach domach studenckich klubach albo w domu u mamusi i tatusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten cymbał z 3 piętra mieszkający w bloku obok omegi. Nawet gdy siedzisz cicho z ziomkiem na placyku to dzwoni po psy. Jeździ skodą superb na numerach PO, granatowa. Wariat jakich mało. Jesteśmy pełnoletni, a ten idiota nas nagrywał kamerką samochodową ze skody grożąc nam, że nagranie jak nieletni kupują alkohol pójdzie na policje i on zaraz dzwoni. Zadzwonił i go tylko wyśmiano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dorosli z kolegami chodza na piwo pogaduchy do baru a nie jak smarki siedzą na placu zabaw dla dzieci. Więc poważnie sie zastanówcie czy studenci to osoby dorosle które wiedza gdzie jest czas i miejsce na picie piwa pogaduchy i imprezy czy smarki chowajace sie miedzy blokami pijac palac i wydzierajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże znowu ten człowiek. Kiedyś robił mi zdjęcia jak siedziałam z koleżanką na placu zabaw - nie pilysmy ani nie palilysmy . Okropny człowiek. Potrafi z kamerą wychodzić pod blok. Uważajcie. - studentka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PICIE TO TEŻ SPORT.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...