Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak chłopak w młodości nie był chuliganem to na starość będzie kawałem sk......wysyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki z AWF, a jacy strachliwi. Przyjeżdża policja, a oni uciekają. My w Lublinie na miasteczku Akademickim policję lejemy....Krzysiek z Dodka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie policja? Nie może tego towarzystwa zgarnąc na nockę do wytrzeźwienia?? Co to za studenci ! To MENELE !! A w przyszłości spora częś C to alkoholicy, klienci psychatryków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać koncesję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch*ja prawda Piwo tam nie jest tanie. Nie tylko zakupy robią tam studenci, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. To że smakosze trunków alkoholowych zbierają sie pod nocnym sklepem, nie można mówić, że wszyscy to studenci AWF :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden moher robi afere! tyle! Sklep nie jest niczemu winien! To Patole są winni co nie umieją sie zachować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST TO JAWNA PROWOKACJA ORAZ OBŁUDNE KŁAMSTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mojemu to jest naprawdę jakaś prowokacja i jawne oszczerstwa jakiegoś KOD-u czy innych Nowoczesnych wystosowane pod adresem Pana Stanisława pilnującego ładu i porządku publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to z całą pewnością niewyżyte studenty z awuefu. Kiedyś nagminnie rozbijali ogrodzenie zbudowane z białej cegły nad boiskiem w dole przy ulicy Spółdzielczej, teraz upatrzyli sobie ulicę Kopernika. Kiedyś mieli niby to klub pod wiele mówiącą nazwą "META", obecnie jak widać kultywują tradycje swoich poprzedników. Więcej takich obywatelskich postaw jak wykazuje Żydgier u innych mieszkańców osiedla to może w końcu będziemy mieli spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na Mikołaja w sklepie Omega wszyscy studenci AWF po okazaniu Indeksu mogą kupić dowolną ilość wszystkich gatunków piwa z 10% zniżką. ZAPRASZAMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROMOCJA? Czy wysprzedaż przed bankructwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP NA 100%. POZDRO DLA ZIOMKÓW Z AWF. CHULIGANI ZAWSZE RAZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten człowiek ma obsesję i to pod każdym kątem, kiedyś za wyrzucanie plastików do pojemników sortowanych chciał mnie wystraszyć a że na język nie choruję to z niesmakiem poszedł do domu z powrotem; on chyba w oknie cały czas stoi albo kamerę ma umocowaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to piwo jest w normalnych cenach a niekiedy nawet droższe, nie traktujcie tego sklepu jak meliny; te głupoty wypisują ludzie którzy nigdy nie studiowali tylko po ośmiu klasach od razu do roboty poszli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://biala.24wspolnota.pl/ -mieszkam na kopernika od 20 lat i nikt mnie w nocy nie budzi żadnymi burdami !często spaceruję z psami koło północy w rejonie awf i nie słyszałem żadnych alkoholowych libacji ani burd ! z tego co wiem , ten pan to nie emerytowany policjant ,ale milicjant zboczony przez system komunistyczny uprawiający osiedlowy monitoring nocą i alarmujący ciągle dyżurnego policji o libacjach i burdach , wyznający zasadę "śpij spokojnie ormo czuwa " ! u mnie w bloku tez stary ormwiec czuwa z całą rodziną całą noc z nosami przy szybach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiek, walnij se browara a wyśpisz się po śmierci. Póki żyjesz, poużywaj życia, nawet jeśli już Ci nie staje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Stasiu MO się skończyło, czekaj pan na zabranie niesłusznie pobieranej emerytury. Spląnć w twarz to mało. Jako sąsiad liczę, że ie spotkamy twarzą w twarz i splunę ci chu...ju w gębę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były milicjant w akcji ,nie te czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko to samo oczernianie i obłuda! Pan Stanisław nigdy nie był ani milicjantem ani policjantem a błędne informacje ile mogą zdziałać. Trzeba było być na DEBACIE i zauważyć,że p.Stanisław nie był sam z osiedla Kopernika lecz było nas kilka osób a on wypowiedział się też w naszym imieniu.Bardzo ciekawe czy właściciel też ma KONFLIKT OSOBISTY z nami? A te butelki porzucane, porozbijane na chodnikach i ulicach nawet w obrębie sklepu czy na placu zabaw to ZBOCZENIE czy WYPACZENIE p. Stanisława?Nie trzeba stać w oknie i obserwować wystarczy wieczór i słychać jak h..... wychodzi na wybieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ławce kolo śmietnika przesiadują nocami młodzi ludzie, piją piwo, krzyczą przeklinają; spać nie można... mam tego dość; policja jeździ w dzień... w nocy nie widzialłm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...