Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijane małżeństwo. Wpadli na tym samym rowerze

Utworzony przez Eu stachy, 26 czerwca 2012 o 20:54
Dzielni policjanci, wykryli 2 groźne przestępstwa, brawo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Następnym razem napiszą, że ktoś się spierdział albo, że pies się zrzygał. Żenada
0
Aby czyn tych dwojga nie pozostał bezkarny, nalezy wymierzyć najsurowszy wymiar kary - karę śmierci. Proponuję policjantów, którzy doprowadzili do wykrycia groźnych przestępców awansować na wyższe stopnie policyjne, wyróżnic nagrodami pienięznymi. Oba przestępstwa szczegółowo opisac i umieścić w literaturze kryminalistycznej.
0
ech ci " mundurowi " a wystarczyło wykręcić wentylki !
0
"Po niecałej godzinie, patrolując sąsiednią wioskę mundurowi znowu zobaczyli jadącego wężykiem rowerzystę" Jest ogromnie ciekaw, co jest powodem zagorożenia bezpieczeństwa publicznego w takich wioskach jak Polubicze, Romaszki, Musiejówka, Kożanówka, że w środku powszedniego dnia niezbędne jest ciągłe patrolowanie policji celem monitorowania zachowanie mieszkanców. Na szczęście wymiar spawiedliwości nie szczędzi środków, ani czasu i staje na wysokości zadania, a dzięki swojemu profesjalizmowi potrafi zniwelować owe zagrożenie, byśmy wszyscy żyli w szczęsciu i spokoju. Brawo!
0
A mi się to podoba, bo jak jedzie taki pijus środkiem to aż strach go ominąć bo nie wiadomo w którą stronę zjedzie. Brawo Policja, tępić pijusów.
0
A mi się to podoba, bo jak jedzie taki pijus środkiem to aż strach go ominąć bo nie wiadomo w którą stronę zjedzie. Brawo Policja, tępić pijusów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: