Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijani robotnicy na budowie basenu w Radzyniu Podlaskim

Utworzony przez ks.Antoni, 19 czerwca 2012 o 20:36
Tego Hu Ja co zadzwonił na policję i podjebał to bym powiesił za jaja i obdzierał ze skóry żywcem.Co innego gdyby był to pijany użytkownik drogi czy pijani rodzice zajmowali by się małymi dziećmi.Co się stało,że chłopaki sobie łyknęli,może im zimno było.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zacytujem sobiem wybitnego poete i artystę: "Tu jest Polska, tu się pije"
0
to po kontroli NIK kolejny sukces naszej władzy zwłaszcza burmistrza
0
ks.Antoni napisał:
Tego Hu Ja co zadzwonił na policję i podjebał to bym powiesił za jaja i obdzierał ze skóry żywcem.Co innego gdyby był to pijany użytkownik drogi czy pijani rodzice zajmowali by się małymi dziećmi.Co się stało,że chłopaki sobie łyknęli,może im zimno było.
Idiota jesteś jak i oni. Gdyby coś im się stało, jakiś wypadek, to kierownik ma przerąbane, ale czy typowy alkoholik to zrozumie? nie, on myśli że jak wypije piwko lub dwa na dzień i przyjdzie do pracy to jest OK.
0
Trzeba było sprawdzić wcześniej kadrę i ochronę - tamci tylko są ofiarami bo byli na miejscu. Takie kontrole powinni odbywać się częściej w godzinach popołudniowych, wtedy basen będzie oddany w terminie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: