Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca spowodował wypadek. 9 osób w szpitalu

Utworzony przez ja, 29 maja 2011 r. o 11:29
Pojawia się pytanie - czy beknie za to kilka osób, które odpowiednio wcześnie nie załatwiły tego definitywnie. Przecież to recydywa - powinien pomaszerować do pierdla (jeśli nie po drugim, to po trzecim incydencie)... Ale d*** - za kilka miesięcy koleś zaliczy kolejną wpadkę - wtedy napisz gazety, że 33-latek miał 4-krtony zakaz prowadzenia pojazdów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien dostac czwarty zakaz prowadzenia pojazdow. sprawiedliwosc musi byc no i ... surowa kara przede wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże "widzisz a nie grzmisz" znam chyba go on wiecznie pijany i zapluty chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt za nic nie beknie. Przecież żyjemy w demokratycznym państwie prawa rządzonym przez TUSKA i PO więc jak ma być? Czwarty zakaz prowadzenia pojazdów wam nie starczy?? A to, że następnym razem może kogoś zabić to ch.... Macie liberalizację prawa i demokrację pełną gębą!!! A policja niech się go nie czepia!!! Niech łapią przestępców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST NOWA FORMA BANDYTYZMU!!!! Po prostu bandyta najzwyklejszy bandyta!!!!! Więzienie tylko więzienie i minimum 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży Kazio napisał:
TO JEST NOWA FORMA BANDYTYZMU!!!! Po prostu bandyta najzwyklejszy bandyta!!!!! Więzienie tylko więzienie i minimum 10 lat.
Wajda będzie robił film o Wałęsie o tytule "człowiek z ........", to może coś nakręci o życiu na przykład "Człowiek ze złomu" taka komedia romantyczna może być już tam scenarzyści coś wymyślą że się uśmiejemy aż nam bokiem wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIEGO BEZWARUNKOWO ZAPUSZKOWAĆ!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
Nikt za nic nie beknie. Przecież żyjemy w demokratycznym państwie prawa rządzonym przez TUSKA i PO więc jak ma być? Czwarty zakaz prowadzenia pojazdów wam nie starczy?? A to, że następnym razem może kogoś zabić to ch.... Macie liberalizację prawa i demokrację pełną gębą!!! A policja niech się go nie czepia!!! Niech łapią przestępców!!!
Co ty chrzanisz o PO i Tusku. PiS ci z butów wystaje. Żenada. A bandytę do paki na wiele, wiele lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, że prywatnie zgadzam się z Wami, że nie powinno być tolerancji dla takiej osoby, to mimo wszystko proszę o kulturę dyskusji. "Chcesz się czepiać innych, pokaż wpierw przykład"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do wypadku doszło dziś około 4 nad ranem. 33-letni kierowca Audi A6 wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z Audi B4. Z pijanym kierowcą podróżowało 7 osób. 33-latek prowadzi skup złomu i pojazd kupił jako złom. Tablice rejestracyjne założył z innego auta i w ten sposób poruszał się po drogach" A to heca. W zdezelowanym złomowym gruchocie wracało 8 osób z sobotniej wiejskiej balangi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez on za trzecim razem powinien pojsc do wiezienia.....gdzie sa sądy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże "widzisz a nie grzmisz" znam chyba go on wiecznie pijany i zapluty chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pieprzycie wszyscy?Za jakim trzecim razem powinien pójść do więźnia? Ten deb*** powinien tym razem poraz czwarty pójść do więźnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatuś sędzia czy mamusia sędzina,ludzie siedza w pierdlu bo na rowerze po 2 piwach jechali a ten 3 razy karany i na wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie to mi się nóż w kieszeni otwiera... dopiero jak pozabija kilka osób ktoś stuknie się w swój pusty łeb i zastanowi dlaczego taki bandyta na wolności łazi. gdzie są sądy? ścigają dziadka, który ukradł bułkę ze sklepu bo był głodny,bo mu emerytury po 40 latach pracy nie starczyło już na jedzenie, a takim bandytą nie ma się kto zająć. nasze prawo jest śmieszne i równie żałosne jak ci co go ustanawiają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym Wy w ogóle mówicie nie znacie sytuacji a poruszacie ten temat i dodajecie zbędne komentarze .. mimo ze spowodował wypadek nie znaczy ze od razu musi pójść siedzieć postawcie się w takiej sytuacji jak ten kierowca czy uważacie ze jeżeli Wy mielibyście zakaz prowadzenia pojazdów a nie moglibyście się rozstać z autem czy nie prowadzilibyście żadnego pojazdu mechanicznego ?? sam wiem to po sobie ze mimo tego ze nie mogę prowadzić aut bo tez mam zakaz to i tak z autem rozstać się nie mogę i Wy zrobilibyście to samo na miejscu tego kierowcy przeanalizujcie moja wypowiedz i dopiero później dodajcie komentarz tylko tym razem jakiś mądry bo z tego co widzę to rzadko kto najpierw zastanawia się nad wypowiedzią a dodaje bezsensowne komentarze .. dziękuje za uwagę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram. Moim zdaniem w Polsce powinien zostac podniesiony limit zawartosci alkoholu we krwi do 2 promili, by jezdzic autem. To nie jest duzo, jak sie ma trzy promile to juz nie wolno jechac. Tak bys chcial?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale słuchaj tu nie chodzi o to że był pijany bo z tego co ja wiem to kierujący tym audi jechał normalnie a wyprzedzanie sygnalizował już o wiele wcześniej .. ja nie mówie tu o 2 promilach bo kierowca mial 1,2 promila ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem jest poblazliwosc sadow i ludzi. Ludzie z otoczenia nabuzowanego kierowcy nie powinni nigdy zezwolic pijakowi usiasc za kierownica: rodzina, znajomi, barman, koledzy od kieliszka. A u nas przymykamy na to oko jako spoleczenstwo i pijak siada i jedzie - stwarza zagrozenie dla 'normalnych' uzytkownikow drog. Od razu dzwonic na policje! Sądy i prawo. W innych krajach - Skandynawia prawo jesli chodzi o sciganie za jazde po alkoholu i wypadki z glupoty jest surowe. Z rok temu wyczytalem, jak 'biedna' zoneczka sie zalila, ze jej meza Polaka w Szwecji zapuszkowali na chyba pol roku za niebezpieczna jazdę. Wyprzedzal tirem na podwojnej ciaglej pod gorke. Zlapali i bach do wiezienia. Jako zawodowiec, to powienien wiedziec co oznacza podwojna ciagla. A u nas? Za spowodowanie wypoadku by nie poszedl siedziec. Pamiętacie jak starosta Tadeusz Łazowski spowodowal wypadek po pijaku? Dwa lata pozbawienia prawa jazdy. Smiech na sali, jaki z tego przyklad dla innych? "mozna jezdzic, dopoki sie kogos nie zabije".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety, ale zapuszkowanie to chyba jedyne rozwiązanie za jazde po pijaku. Kosztowne dla spoleczenstwa, ale skuteczne. Ilosc prowadzacych po alkoholu by zmalala momentalnie. A tak jak sie debi lowi zabierze prawko, to dalej jezdzi bez niego. Kara finansowa? Smiech. Tylko ciupa i najlepiej w towarzystwie wyposzczonych seksualnie osiłków homo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...