Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca uciekł do lasu, ale dał się podpuścić policjantom

Utworzony przez Joe Głodomór, 19 kwietnia 2012 o 14:21
Zaiste, fortel godny von Clausewitza :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I jeszcze go posadzą na dwa lata za... wyjście z lasu po pijanemu
0
"Autor: łm, policja" Strasznie ładny, albo przepięknie paskudny artykuł, aż dwóch autorów, łm i policja (nie wiadomo ilu policjantów pomagało w redagowaniu), a efekty widoczne powyżej - poziom wypocin niżej możliwości gimnazjalisty. No cóż nie ma PIM-a.
0
Kiedyś Was kupowałem napisał:
"Autor: łm, policja" Strasznie ładny, albo przepięknie paskudny artykuł, aż dwóch autorów, łm i policja (nie wiadomo ilu policjantów pomagało w redagowaniu), a efekty widoczne powyżej - poziom wypocin niżej możliwości gimnazjalisty. No cóż, nie ma PIM-a.
Ja tam nie widzę różnicy czy z "pimem" czy bez "pima" jedna miernota. A to westchnienie "ni ma pima" to chyba sam marek pisze bo się nudzi albo jego jakiś dobry koleś za piwko lub flaszkę. Ja tam się ciszę że "ni ma pima" bo nędzny był to redaktorzyna.
0
cytelnik napisał:
Ja tam się ciszę
OK że się wyciszasz! Mi Pan Marek ni kolegą ni piwa nie postawił. A jak pisał, to było co poczytać!!! A ty co? Ten "redaktorzyna" co daje się podpuścić - facet - przeczytaj swoje wypociny dzieciom do poduszki. Może zrozumiesz! Albo sam siebie nie pojmiesz.
0
cytelnik napisał:
Ja tam nie widzę różnicy czy z "pimem" czy bez "pima" jedna miernota. A to westchnienie "ni ma pima" to chyba sam marek pisze bo się nudzi albo jego jakiś dobry koleś za piwko lub flaszkę. Ja tam się ciszę że "ni ma pima" bo nędzny był to redaktorzyna.
Cytelniku, masz swoje prawo do mojej oceny. Ale łajdackie z Twojej strony jest posądzanie mnie, że sam piszę westchnienia do siebie... Stosujesz swoją miarę załatwiania za piwko i flaszkę. To mi też ubliża, ale wybaczam Tobie, boś pewnie nędzny. Ja nie jestem nędzny, a wypasiony, dobrze wiesz. To po co łgasz?
0
Marek napisał:
Czytelniku, masz swoje łajdackie strony na westchnienia do siebie. Stosujesz swoją miarę ubliżania, ale wybaczam Tobie, boś nędzny, nędzny, wypasiony, dobrze łgasz.
Tak Trzymaj Panie Marku!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: