Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca zabił człowieka, a sąd wypuścił go na wolność

Utworzony przez mlody, 21 czerwca 2010 r. o 21:29
Cytat: Nie wystarczy Wam juz ofiar klerykalnej perfidii? Może i perfidia nie jest im obca, ale tutaj chyba chodzi o ofiary pedofilii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie za krzynke piwa :Jak myślicie, na kogo głosował w wyborach prezydenckich ten pijak-morderca ? bo ja przypuszczam że na Bronka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='żona męża' date='22.06.2010, 13:12:57' post='306355'] A ja mam pytanie za krzynke piwa :Jak myślicie, na kogo głosował w wyborach prezydenckich ten pijak-morderca ? bo ja przypuszczam że na Bronka. [/quote Jesteś żenującą osobą, bez taktu i kultury ! Dlaczego to jest tak typowe dla wschodniej Polski ? Ciemnota bez skrupułów i uczuć dla ludzkiej tragedii !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote Jesteś żenującą osobą, bez taktu i kultury ! Dlaczego to jest tak typowe dla wschodniej Polski ? Ciemnota bez skrupułów i uczuć dla ludzkiej tragedii !!! [/quote] nie musisz powtarzać-już ktoś napisał,że gość przeżył tragedię-zabrane prawko,trzy dni w szpitalu,nieprzyjemna rozmowa z prokuratorem,musiał pofatygować się do sądu,teraz to zainteresowanie ze strony prasy.Może się chłop załamać,potrzebna pomoc psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...