Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany radny na pierwszej sesji. Przyjechał samochodem

Utworzony przez baton, 12 grudnia 2014 o 10:51
w pijanym widzie wydawało mu się, że jest posłem i ma immunitet :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dalej chleje,chója sobie z tego robi,PAŁY mu nie podskoczą !!!!
0
Gdyby przyjechał trzeźwy,  to byłaby sensacja . A że pijany ? Przecież to normalka, tylko akurat w przypadku tego gostka ktoś dał cynk !!!
0
  I może jeszcze jedzie do Madrytu?
0
Dalej chleje,chója sobie z tego robi,PAŁY mu nie podskoczą !!!!
no teraz chyba nie będą miały wyjścia
0
Pewnie nie wiedział, że w przeciwieństwie do posłów nie posiada immunitetu, więc musi przestrzegać prawa :/
0
Kodeń. To to święte miejsce gdzie jeżdżą pielgrzymki?
0
no teraz chyba nie będą miały wyjścia
Utrą temu du,pe jak zawsze, to nie pierwszy raz,nie podskoczą mu, są za mali.
0
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
0
BURACTWO NAD BURACTWO!!!
0
Ojciec od małego mu wpajał że nie ważne w jakim stanie ale do roboty trzeba jechać!!!
0
Ojciec od małego mu wpajał że nie ważne w jakim stanie ale do roboty trzeba jechać!!!
W robocie też chleją,na umór.
0
Zwykły pracownik zaliczył by izbe wytrzezwien i zwolnienie dyscyplinarne !!!!!
0
pijany to pisał ten tekst!!!   pani skarbik...... hahaha
0
Prymuchy popróbował, a to dwa dni trzyma.
0
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO ! w sejmie , kilkakrotnie, różne partie, zgłaszały projekty ustaw, przewidujące  konfiskatę auta, które prowadzi pijak!! Projekty owe, upadały po pierwszym czytaniu, bo SLD i PO były przeciw!! w szeregach sld i po jest sporo pijaczków i pijaczek, taka ustawa godziłaby w nich!!  
0
pytam co za dupna policja ze nie zatrzymala go jak wracal a moze to ich znajomy
0
pytam co za dupna policja ze nie zatrzymala go jak wracal a moze to ich znajomy
Nie było na niego zlecenia .
0
Aby kamera była legalna musiałyby spełnić kilka warunków. Pierwszy to jasno określona potrzeba i zastosowanie takiej kamery, czyli określenie, po co w danym miejscu montujemy kamerę i jaki będzie jej cel. Drugi warunek zamontowania kamery to widoczna i czytelna informacja, iż wchodzimy w zasięg działania kamer monitoringu wizyjnego, co w przypadku np. sklepów dawałoby nam wybór. Trzeci warunek, to rejestracja kamery, otóż istnieje rzeczywista potrzeba stworzenia bazy kamer np. w GIODO, gdzie inspektorzy posiadaliby możliwość kontrolowania zastosowania kamer i ich wykorzystania. Z TEGO CO MI WIADOME TO KAMERY W KODNIU SĄ NIE LEGALNE TO JAKI TO DOWÓD W SPRAWIE ??  PANOWIE POLICJANCI ŚCIĄGACIE DOWODY Z NIELEGALNYCH KAMER??   
0
  pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO ! w sejmie , kilkakrotnie, różne partie, zgłaszały projekty ustaw, przewidujące  konfiskatę auta, które prowadzi pijak!! Projekty owe, upadały po pierwszym czytaniu, bo SLD i PO były przeciw!! w szeregach sld i po jest sporo pijaczków i pijaczek, taka ustawa godziłaby w nich!!  
O czym ty pierdoło piszesz ?? gdzie ja takie auta będę trzymał ??  często są to złomy po 1500 zł lub mniej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: