Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany "snajper" strzelał do psa, bo chciał go uciszyć

Utworzony przez gdss, 25 sierpnia 2010 r. o 10:03
I bardzo dobrze zrobił, nakupują tych psów a potem ujada to całymi dniami i nocami a właściciel ma to gdzies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdss napisał:
I bardzo dobrze zrobił, nakupują tych psów a potem ujada to całymi dniami i nocami a właściciel ma to gdzies.
to może i tobie trzeba strzelić w łeb ,bo szczekasz bez sensu deb***u !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał rację, zwyczajnie nie zapanował nad sobą, trzeźwy by cierpiał w ciszy. Mam dość wrednych psów i braku prawnych regulacji na to śmierdzące towarzystwo. Miłośnicy psów mówią do nich, tulą i walczą z każdym kto ma coś przeciw, ale jak ich pupilek załatwia się na trawnikach i szczeka o 6:00 rano w Sobotę to ich to nie rusza. Podatek powinien wynosić 100 zł/ mieś za psa! To pierwsze rozwiązanie. jeśli wejdzie na moją działkę powinienem mieć prawo zastrzelić dziada i tyle. Brak prawa rodzi bezprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
to może i tobie trzeba strzelić w łeb ,bo szczekasz bez sensu deb***u !
Oto typowa odpowiedź miłośnika psów, jego kultura jest podobna do jego psa. Jestem za strzelaniem lub wprowadzeniem prawa ograniczającego te "polskie święte krowy" bo nasze dzieci i spokojny sen są ważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo zatrzymaliście "super groźnego bandytę". Tak aresztować.... albo od razu rostrzelać ! Kretyństwo zupełne a potem się dziwią ,że przepełnione areszty i wiezienia jak za takie pierdoły ludzi zamykają. Wystarczyłoby upomnienie i grzywna po co uruchamiać cały aparat sprawiedliwości no chyba ,że o to chodzi aby zajmować się bezpiecznymi przestępcami a nie prawdziwymi których się nie tyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sae napisał:
Brawo brawo zatrzymaliście "super groźnego bandytę". Tak aresztować.... albo od razu rostrzelać ! Kretyństwo zupełne a potem się dziwią ,że przepełnione areszty i wiezienia jak za takie pierdoły ludzi zamykają. Wystarczyłoby upomnienie i grzywna po co uruchamiać cały aparat sprawiedliwości no chyba ,że o to chodzi aby zajmować się bezpiecznymi przestępcami a nie prawdziwymi których się nie tyka.
Człowiekowi, w różny sposób, łatwiej jest zatkać lub zamknąć mordę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy właściciele psów zrozumieją,że są uciązliwi dla innych mieszkańców miast. Czy do tych deb***i nic nie trafia? To ujadanie psów w niedziele rano doprowadza mnie do szału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Czy właściciele psów zrozumieją,że są uciązliwi dla innych mieszkańców miast. Czy do tych deb***i nic nie trafia? To ujadanie psów w niedziele rano doprowadza mnie do szału.
A czy Ty uczony kretynie umiesz wytłumaczyć psu zeby nie szczekał-to tylko stworzenie zalezne od nas ludzi .To co należy zrobić ludziom .którym można gadac i jest to jak rzucanie grochem o ścianę- od samego ranka warczą autami pod oknem,bo cymbalowi nie chce silnik odpalić-rzęzi taki przez godzinę i nie daje spać-drugi cymbał jak zapuści radio z muzyką rombaną ,to mamy z bani tartak-prawie jakbyśmy tam wszyscy pracowali-tyle sie tłumaczy dzieciom żeby papierki lądowały w koszu na śmieci,a tepe dzieciaki nadal rzucaja kolo-i tak moge wyliczać i wyliczać-wiec psy przestaną ujadać jak te tzw,wyższej półki ssaki czegokolwiek nauczą się w swoim zyciu-a myśle że trzeba jeszcze lat świetlnych żeby niektóre gląby wogole pojęły o czym mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Czy właściciele psów zrozumieją,że są uciązliwi dla innych mieszkańców miast. Czy do tych deb***i nic nie trafia? To ujadanie psów w niedziele rano doprowadza mnie do szału.
A mnie doprowadza do szału jeszcze to piłowanie mordy o 2 w nocy przez blokersów, zawłaszcza że poza wyrazem ku*** nic więcej nie mają do powiedzenia.Do Gosi powyżej rok świetlny to miara odległości nie czasu.
Ostatnio edytowany 25 sierpnia 2010 r. o 11:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę proszę, sami wrażliwcy. A gdy sąsiad za ścianą napier***a żonę i dzieci to robicie z tym coś czy włączacie komputer i napinacie się w Internecie "co-to-się-powinno-takim-robić"? Ostatecznie skoro szczekanie i ujadanie Wam przeszkadza, to czemu sami szczekacie i ujadacie - tutaj? Pytania pozostawiam do rozwagi, nie trudźcie się z odpowiedziami bo szkoda czasu na pisanie i czytanie głupot. Więcej sensu w działaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny psinka. Ile musiał się najeść stresu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelać to on może i nie powinien ale nie zaprzeczycie chyba że problem jest.Mogę sobie wyobrazić co w bloku mają sąsiedzi takiego psa,bo choć mieszkam w domu jednorodzinnym ale jak zacznie wyć pies sąsiada to i w upały okna zamykam bo nie idzie wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu snajper, dobrze, że tym razem przynajmniej w cudzysłowie. Skoro strzelał do zwierzęcia, to równie dobrze mógł być to pijany "myśliwy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Gosię. Im większy głąb tym bardziej przeszkadzają mu zwierzęta (PSY).Gołębie,koty już nie.80% ludzi mieszkających w miastach,przyjechali ze wsi,mają kompleksy, na potwierdzenie tego że są "miastowi"nie lubią psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trza ujawnic twarz oraz dane sprawcy publicznie w gazecie i necie, tak aby spoleczenstwo wiedzialo jakiego ma fajnego sasiada , kolege z pracy , tatusia, wojka, ITD. Dac mozliwosc szczekajacym tutaj na psy podziekowania ich dobroczyncy a przeciwnikom mozliwosc odplacenia pieknym za nadobne. Dodam ze posiadanie kuszy i luku jest rowniez bez pozwolenia w Polskiej utopii dozwolone wiec moze "snajper" moze miec szanse uciszyc szczekajacego sasiada a moze ktos inny pocwiczy umiejetnosci strzeleckie. Ja jestem za posiadaniem broni dla kazdego. Jak w stanach "moj dom moja twierdza" z dzika rozkosza przylapal bym takiego cwela strzelajacego do psa na moim trawniku hehe. To dla ludzi wprowadzono mozliwosc kontroli urodzen a mimo to wciaz sie mnaza w wiekszym tempie niz zwierzeta ktore takiej mozliwosci nie maja. I szczekaja wcale nie gorzej nawet glosniej..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow.gumiaczyna napisał:
I szczekaja wcale nie gorzej nawet glosniej..........
I żeby zamknęli swoje perfidne mordy i zajęli się robotą .Płacili więcej podatków i pracowali za niższe wynagrodzenie, bo już powoli nie ma czego rozkradać.
Ostatnio edytowany 27 sierpnia 2010 r. o 00:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...