Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany wbiegł pod opla

Utworzony przez pieszy i czasami kierowca, 22 stycznia 2009 r. o 22:39
Przejscie przez Al. Jana Pawła II na przejsciu bez sygnalizacji świetlnej to istny koszmar. Pomimo że to piesi mają na przejsciach pierwszeństwo, to prawie żaden kierowca nie zwalnia, nie mówiąc już o tym żeby mial się zatrzymać - pomimo że przepisy prawa są tutaj proste jak drut! Krótko - w Polsce panują pod tym względem chamskie obyczaje - inaczej niż na przykład w Wielkiej Brytanii czy Niemczech gdzie kierowca zwalnia przed przejsciami nawet gdy nie stoją tam piesi chcący przejść. Piesi też wybierają sobie swobodnie miejsca gdzie przechodzą przez ulicę - z tą różnicą że przechodzą wtedy gdy "nic nie jedzie". Ciekawe czy ten pijany przechodził w miejscu wyznaczonym? A to że "wbiegł" - to pewnie też relacja sprawcy. Ale pijani są przeciez wyjęci niejako spod prawa, i są obarczani odpowiedzialnościa nawet jak zawinił kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam trochę odmienny pogląd. Piesi patrzą czy coś jedzie jak są już w połowie przejścia i wielokrotnie wbiegają na jezdnię. A rowerzyści to jeżdżą jak " święte krowy " i jak tu wyeliminować stłuczki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziutek napisał:
ja mam trochę odmienny pogląd. Piesi patrzą czy coś jedzie jak są już w połowie przejścia i wielokrotnie wbiegają na jezdnię. A rowerzyści to jeżdżą jak " święte krowy " i jak tu wyeliminować stłuczki ...
czasami tak bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysta napisał:
czasami tak bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...