Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze trenowali rzut znakiem drogowym

Utworzony przez heniooo, 18 grudnia 2008 r. o 17:16
A może ktoś z was wie, którzy to tacy mądrzy kopacze? Niech mi ktoś powie, że piłkarze są normalni! Każdy kopacz ma zwichrowany mózg, prawie każdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to z powodu tego, że często wali piłką w głowę, mózg ulega wibracjom i zakłócone jest jego prawidłowe funkcjonowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Do Kadry z nimi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Do Piłkarzy. .SZACUNEK, PANOWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jakby nie patrzeć 1200 zł jest na nowy znak. A mówi się, że nie ma pieniędzy na drogi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy niewpisujący bzdury na forum to bez mózgowcy/ wszyscy nie prawie wszyscy/. Niszczenia znaków nie pochwalam jest to ostatni deb***izm ale wyciąganie takich wniosków jak jeden z przedmówców jest również deb***izmem. Swoją drogą nie wiemy czy to piłkarze nożni czy ręczni. kto wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Wszyscy niewpisujący bzdury na forum to bez mózgowcy/ wszyscy nie prawie wszyscy/. Niszczenia znaków nie pochwalam jest to ostatni deb***izm ale wyciąganie takich wniosków jak jeden z przedmówców jest również deb***izmem. Swoją drogą nie wiemy czy to piłkarze nożni czy ręczni. kto wie?
My w Janowi właśnie takich mamy piłkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlaśnie ze w janowie nie mamy takich pilkarzy bo od wczoraj nie ma Janowii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze was nie bedzie. Tak was dobrze kojarzyłem , że z korupcja zajarzyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...