Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIOTR G.

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2009 r. o 09:29
Przepraszam Janowska opozycję za boje głupie wpisy, które wam trochę popsuły robotę. Na Forum występowałem pod nickiem Podlasiak, answer i gość. Pisałem tłustym pogrubionym drukiem. Jak następnym razem będę na stacji benzynowej w Janowie to zostawię przeproszenie na piśmie. Inną drogą was nie mogę przeprosić, bo z dziećmi nie chcę mieć kontaktu. Oni zaraz chcą alimentów, a ja i tak dla nich sie poświeciłem. Własnorecznie oczyściłem konta teściowej i te dewizowe również. Pozdrawiam Janowski Wirtuoz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość~ 7.02.2009, 13:20 Wpis #1837 Goście podobno infulat szarpal sie z obecnym proboszczem!! interweniowala policja- czy zna ktos temat?? ~Gość~ 7.02.2009, 14:02 Wpis #1838 Goście CYTAT(Gość @ 7.02.2009, 13:20) podobno infulat szarpal sie z obecnym proboszczem!! interweniowala policja- czy zna ktos temat??Nie przejmuj się. Wypiją po kielichu mszalnego i będzie zgoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój temu podszypnisiowi.. Takie karłowate tak ma. Tam ma duży wpływ bliskość jelita grubego na korę mózgową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fregatka napisał:
Dajcie spokój temu podszypnisiowi.. Takie karłowate tak ma. Tam ma duży wpływ bliskość jelita grubego na korę mózgową.
Dzisia falentynki zapraszam na Bialską , bramy otwarte, dać krok przez leżący płot i w gnojoturystyce. A tam moja mózyka szarpana i tańce do rana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat ze znajomej strony ,ale jad ! W tym samym dniu otrzymaliśmy wiadomość z sądu w Lublinie o apelacji złożonej przez Piotra Grochowskiego, który domaga się odszkodowania od parafii kwoty 2 535 zł. z tytułu rozwiązania umowy o pracę i kwoty 48 793 zł. z tytułu zapłaty za przepracowane nadgodziny. Wśród tych nadgodzin zawiera się czas poświęcony na roznoszenie opłatków. Aż trudno uwierzyć, że parafianie janowscy wówczas nie składali ofiar przy okazji roznoszenia opłatków, c hociaż wygląda na to, że Urząd Skarbowy wtedy w to uwierzył .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cytat ze znajomej strony ,ale jad ! W tym samym dniu otrzymaliśmy wiadomość z sądu w Lublinie o apelacji złożonej przez Piotra Grochowskiego, który domaga się odszkodowania od parafii kwoty 2 535 zł. z tytułu rozwiązania umowy o pracę i kwoty 48 793 zł. z tytułu zapłaty za przepracowane nadgodziny. Wśród tych nadgodzin zawiera się czas poświęcony na roznoszenie opłatków. Aż trudno uwierzyć, że parafianie janowscy wówczas nie składali ofiar przy okazji roznoszenia opłatków, c hociaż wygląda na to, że Urząd Skarbowy wtedy w to uwierzył .
ALE GAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytar nie z brukowca Słowo Podlasia Porządek pracy był systematyczny i nie zdołały go zakłócić takie ekscesy jak comiesięczne rozprawy sądowe: Pan Grochowski contra Parafia Janów, czy godne pożałowania artykuły Beaty Malczuk w brukowcu Słowo Podlasia. Zresztą Parafianie Janowscy z wielką pogardą odnieśli się do tych zafałszowanych treści i ich autorów ignorując ich pełne intryg poczynania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten nasz kogucik miewa. Jeżdził niby na zjazdy do Siedlec, nawet z nami, potem wysiadał po drodze, w drodze powrotnej go zabieraliśmy, no i teraz z kogucika mamy aska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętasz pogrzeb ojca w Rokitnie za trzy stuwy. Niech ci one w gardle staną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przepraszam Janowska opozycję za boje głupie wpisy, które wam trochę popsuły robotę. Na Forum występowałem pod nickiem Podlasiak, answer i gość. Pisałem tłustym pogrubionym drukiem. Jak następnym razem będę na stacji benzynowej w Janowie to zostawię przeproszenie na piśmie. Inną drogą was nie mogę przeprosić, bo z dziećmi nie chcę mieć kontaktu. Oni zaraz chcą alimentów, a ja i tak dla nich sie poświeciłem. Własnorecznie oczyściłem konta teściowej i te dewizowe również. Pozdrawiam Janowski Wirtuoz
Kto cię prosił. Po coś nos wsadzała w nieswoje sprawy. Daj coś dzieciom i żonie za opłatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przepraszam Janowska opozycję za boje głupie wpisy, które wam trochę popsuły robotę. Na Forum występowałem pod nickiem Podlasiak, answer i gość. Pisałem tłustym pogrubionym drukiem. Jak następnym razem będę na stacji benzynowej w Janowie to zostawię przeproszenie na piśmie. Inną drogą was nie mogę przeprosić, bo z dziećmi nie chcę mieć kontaktu. Oni zaraz chcą alimentów, a ja i tak dla nich sie poświeciłem. Własnorecznie oczyściłem konta teściowej i te dewizowe również. Pozdrawiam Janowski Wirtuoz
Meldunek janowski masz, to nie nasza wina. Dopilnujemy czy będziesz i na kogo głosował, bo wybory tuż, tuż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od nicków Podlasiak, answer i gość - my Opozycja daleko. To nie my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opozycja napisał:
od nicków Podlasiak, answer i gość - my Opozycja daleko. To nie my.
Żegnaj Zdrajco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Meldunek janowski masz, to nie nasza wina. Dopilnujemy czy będziesz i na kogo głosował, bo wybory tuż, tuż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Gość~ wpis Minutę temu Wpis #1483 Goście CYTAT(Wybiórca @ 14.02.2009, 16:42) * A Grochoski nawójta!!!! ~Podlasiak~ wpis 30.01.2009, 19:45 Wpis #1021 Goście CYTAT(nie ma sensu @ 30.01.2009, 19:14) * A był Podlasiak na www.janowpodl.sacro.pl widocznie tu Podlasiak nie był. a może Podlasiak jest na tyle odważny aby przyjść do Ks. Proboszcza i przedstawić się i porozmawiać a nie szczekać jak pies na łańcuchu. Przyjdę do ciebie klecho jak zostanę Wójtem! A to już niedługo tylko czy ty jeszcze w Janowie bedzies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość~ wpis Dzisiaj, 16:11 Wpis #1476 Goście a kto pił komu nie wypada publicznie ? a kto pali publicznie , komu nie wypada łamać zasad społecznych ? a komu prawo jazdy zabrali ? a kto te prawo jady wykupił ? a kto poszczypywał na chórze chórzystki ? a kto jest erotomanem ? a kto był zdziercą ? a kto zdradzał matkę swoich dzieci, a swoja żonę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ wpis 17.12.2008, 14:56 Wpis #2 Goście A było miejscowym rolnikom dać po tyle??? Po 15 zł za belkę by słomą zawalili Janów co najmniej od Gminy aż do mieszkania Wójta!!! I była by suchutka i by nie dymiła jak ten gnój z Konstantynowa! Swoim to Pan Wójt proponował po 3 zł za belę słomy a kupił po 150 za tonę to chyba wychodzi nie po 3 zł ale po 40 – 50 zł za belkę mokrej słomy. Po mojemu to nie tylko dużo dymu ale i dużo smrodu się tutaj narobiło!!! Łojj Strasznie coś tutaj śmierdzi!!! Czujecie??? Go to the top of the pageraport +Quote Post ~Podlasiak~ wpis 17.12.2008, 15:06 Wpis #3 Goście Łojjj a palacz jaki zadowolony uśmiech od ucha do ucha! Pewnie cieszy się że tylko tyle popiołu zostało z tego gnoju!!! Toż to skandal!!! Musi to ksionc pleban słomę za mocno pokropił ze teraz dymi i tyle popiołu daje! To pewnie o tym mówił Wójt że jak słomę szykowali to lało cało noc! Ciekawe co to się tej nocy lało i z kim. Wójt z plebanem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ wpis 17.12.2008, 21:39 Wpis #11 Goście CYTAT(mania @ 17.12.2008, 19:22) * co chcwsz nas otróć,JACĘTY mamy już dym w gardle ;co zamieżasz dalej z nami zrobić' moze bloki przesuń a swój dom postaw przy kotlowni za darmo będziesz miał ciepło 'nie bedziesz kradł swiatła na ogrzewanie No no to Wójt prądem grzeje doma no prosze jaki ekolog z niego i jaki oszczędny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ wpis 20.12.2008, 18:26 Wpis #14 Goście CYTAT(tubylec @ 19.12.2008, 18:57) * No cóż ekologia najważniejsza i pomoc rolnikom w pozbyciu się słomy też jest dobra.Chociaż kotłownia obok jest nowoczesna ,skomputeryzowana i ekologiczna ,ale czym więcej inwestycji i czym większe to i obrywki większe.Proponuję Wójcie zacząć poszukiwania wód termalnych ,tu są nieograniczone możliwości kombinacji i to jest na topie.P.S. Ciekawo ile byłoby litrów oleju opałowego do byłej kotłowni??? Wiecie Wójcie Jacku te wody geotermalne to genialny pomysł i przy błogosławieństwie ojca Stanisława G. to pewnie wysoką temperaturę będą miały a jak nie to się słoma dogrzeje. A jak i to nie pomoże gorzałką za(po)kropi! I będzie gorąco. A w Janowie jakieś podobno promieniowanie jest silne jak to u dziadka Urbana pisali i to gdzieś w okolicach kolegiaty. Wiercić Wójcie, wiercić a ojciec Stanisław zaraz kasę po kolędzie zbierze i na odwierty będzie aż nadto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ wpis 2.01.2009, 17:06 Wpis #80 Goście Strach się bać! Po prostu strach się bać! Pan Wójt skasował forum! No, no nieźle jeszcze tego nie widziałem żeby ktoś zdoił forum z artykułu. Ale wpływy szkoda że nie należycie wykorzystane. Można by bardziej twórczo takie wpływy wykorzystać zbudować hale z basenem na przykład albo stadion na Euro 2012 a tak cała para idzie w gwizdek i długopisy! Pozdrawiam wszystkich zlęknionych i zastraszonych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Podlasiak~ wpis 8.01.2009, 16:27 Wpis #194 Goście Janów to takie lokalne piekiełko i ma takiego wójta na jakiego zasługuje! Znam to środowisko od podszewki i wiem że nigdy nie było tam i nie będzie normalnie! Jak jeden coś zrobi to drugi tak mu zazdrości że w łyżce wody by go utopił! Może to wynik złej mieszanki krwi miejscowej ludności która uważa się jak Hitler za super rasę nie mającą sobie równych! A przyjezdnych nienawidzi równie namiętnie co Hitler Żydów! Jeszcze za czasów komuny gdy Naczelnikiem Gminy został moim zdaniem wielki i mądry człowiek pan Witek O. to nikt inny tylko mieszkańcy nie dali mu nic zrobić i tak mu dopiekli że sam zrezygnował. W połowie lat dziewięćdziesiątych zaangażował się i założył stowarzyszenie „przyjaciół Janowa” ale ile przy tym było trudności to tylko wiedzą ci co bezpośrednio byli w to działanie współ zaangażowani. Z czasem i to towarzystwo umarło śmiercią naturalną a fundamentalną ideą tego stowarzyszenia była poprawa losu mieszkańców i odzyskanie utraconych praw miejskich. Wielu się temu sprzeciwiało widać mieszkańcy nie chcą być mieszczuchami a wolą wieśniakami – nic więc dziwnego że obecny wójt zachowuje się jak we własnej oborze i robi z tym bydłem co chce! W końcu jak mówił pewien wikary janowski ks. Tadeusz D. przekręcając słowa św. Pawła „dla żyda jestem żydem, dla greka jestem grekiem a dla chama jestem chamem. Widzę że nauka kościoła a raczej prywata jego kapłanów w Janowie wcielana jest w życie – przynajmniej przez wójta. Potem już po przewrocie gdy rządziła pani Katarzyna W. pojawiło się światełko nadziei dla janowa – to wtedy powstała oczyszczalnia, zaczęto budować kanalizację zbudowano ośrodek zdrowia ale w międzyczasie zmienił się proboszcz i zabawa się zaczęła. Konflikt rozpoczął się przez obawy proboszcza że niemiecki pastor zagarnie mały kościółek i wprowadzi w Janowie reformacje. Gmina chciała współpracować z niemiecko polską fundacją „Pojednanie” z miasteczkiem nieopodal Berlina ale księdzu nie podobała się ta współpraca bo obawiał się że wiara w Janowie będzie zagrożona i parafianie przejdą na protestantyzm! Nie wiem jakie są obecnie losy tej współpracy ale Janów sporo na tym skorzystał choćby GOK, przedszkole szkoła podstawowa a najwięcej chyba szkoła średnia Były też organizowane transporty z pomocą dla ludzi niepełnosprawnych. Skorzystała nawet Parafia bo od Pastora dostała xerokopiarkę. Proboszcz zwodził wójta i najpierw umawiał się że jak przyjedzie delegacja z Niemiec to Pastor będzie nocował na plebanii ale gdy okazało się że Pastor ma drugą połowę w osobie żony to Proboszcz stałym swoim zwyczajem zamknął plebanię i ulotnił się di Białej do mieszkania swojej drugiej połowy Pani Tereski. Obawiał się pewnie że gdy Pastor będzie spał razem z żoną to On albo Pani Tereska tego nie wytrzyma i też zechce! Cóż nie przeszkadzał Proboszczowi nawet sklep monopolowy obok kościelnej bramy otwarty za jego rządów i za cichym przyzwoleniem. W sprawie zablokowania monopolu trwały rozmowy radnych z proboszczem i miał on pojawić się na obradach Rady Gminy żeby ta uchwała nie przeszła ale niestety został on przekupiony przez miejscowego biznesmena i to kwotą równie śmieszną co przed wiekami pewien apostoł Judaszem zwany! Ks. Tadeusz L. jako że za bystry nie był nie lubił ludzi mądrzejszych od siebie i tym samym popadł w konflikt z panią wójt później przy pomocy radnych doprowadził do zmiany na „lepszy model” w tych latach to radni wybierali wójta i proboszcz osobiście wieczorem jeździł do ich domów, przekonywał ich żeby nie wybierać ponownie pani Katarzyny a wybrać panią Bożenę. Zabiegi okazały się skuteczne ale radni rozgadali o całym spisku i smrodek się ciągnął za proboszczem taki że przez to poprosił o przeniesienie i odszedł do Parczewa. Ta zmiana Wójta z początku kadencji wydawała się katastrofą i doprowadziła do próby jej przerwania przez odwołanie w referendum. Referendum udało się przeprowadzić dzięki gorliwości pana Krzysztofa M. Ale niestety głównie dzięki wielkiemu zaangażowaniu proboszcza który w ogłoszeniach namawiał ludzi do bojkotu referendum frekwencja okazała się bardzo niska. Nie przyszli nawet ci co podpisali się na liście poparcia inicjatywy obywatelskiej tym samym nie udało się obalić wójta. Janowianie przyzwyczaili się do Pani Bożeny jednak zmieniło się prawo i wybór wójta został oddany w ręce ludu! Lud wybrał omamiony pięknym programem wyborczym a także jako że nawykły do pisania donosów na sąsiadów przekupiony długopisami które w tym celu Hura rozdawał wybrał jak wybrał. Szybko jednak okazało się za kogo wójt ma mieszkańców bo w Janowie zgasło światło! Wójt doszedł do wniosku że ciemniakom nie potrzeba świecić i je zgasił! A może już wtedy zaczęły się donosy na wójta i aby nie było widać jego poczynać wieczornych wójt to światło zgasił! Już wtedy były głosy żeby odwołać go w referendum! Ale akurat zamieszało się z wejściem Polski do Unii Europejskiej a potem podwinęła się noga organiście którego wójt bardzo nie lubił i po tym jak proboszcz też Tadeusz ale nie L tylko K zwolnił w podzięce wybudował nową asfaltową drogę do samej plebanii. Był nawet w Sądzie na sprawie organisty z Parafią ale po tym jak napisali w gazecie że Sad przesłuchiwał Wójta z Janowa więcej się tam nie pokazał! Wysyłał za to delegacja z gminy i przedszkola żeby wspierać proboszcza w walce z znienawidzonym organistą. Płacił pracownikom za pobyt w sądzie jako publiczność. Proboszcz Tadeusz K. nie lubił wójta Jacka ale jak to już w historii bywało po pozbyciu się organisty zostali przyjaciółmi jak Herod z Piłatem. Organisty nikt z mieszkańców nie bronił a wręcz wszyscy chcieli się go pozbyć bezszelestnie już wtedy Wójt stosował mobbing w gminie i wspólnie z proboszczem zaczęli działać aby nie wrócił do parafii. Tyle historii najnowszej – wszyscy zapewne ją znacie! Całe zło w Janowie jest więc przez proboszcza lub przez wójta! I wiecie ci janowiaki myślę że jeszcze i na trzecią kadencję Hura przejdzie a i na czwartą bo coś z proboszczem wykombinują jeszcze jest 2 lata cała para jak zwykle pójdzie w gwizdek a może jeszcze coś ciekawego wypłynie! I powiem wam jeszcze coś dobrego macie teraz proboszcza i dobrego wójta samiście takich chcieli i teraz płaczecie na wybory nie chodzicie bo to was nie interesuje a potem płacz i lamet! W Janowie tak ma być i nikt tego za was nie zmieni a już na pewno nie wy sami! Bo jesteście tchórze! Umiecie tyko anonimy pisać jeden na drugiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...