Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr został w górach Kaukazu. Poszukiwania zakończone

Utworzony przez obserwator, 24 września 2014 o 21:47
Można mieć swoje hobby, cele i do nich dążyć, jednak kiedy kiedy hobby zaczyna brać górę nad instynktem samozachowawczym i może sprowadzić śmierć nie tyle na samego zainteresowanego co i ludzi idących mu na pomoc to dla mnie jest coś nie halo. Jeśli fascynuje mnie ogień to nie znaczy że do niego wejdę bo mnie zniszczy i... krótko mówiąc koniec mojej fascynacji. Daleki jestem od stwierdzeń typu "idioci sami się doigrali" bo to trochę prymitywne i nieludzkie ale jednak ludzie muszą trochę kalkulować i przeliczać siły na zamiary, co tyczy się zwłaszcza alpinizmu kiedy nie można powiedzieć "pogoda się załamała i nas zaskoczyła"... Nie rozumiem też romantyków którzy podpisują się stwierdzeniem że "umarli we własnych pasjach" bo nic w tym pięknego kiedy człowiek zamarza lub spada i roztrzaskuje się o skały. Natura dała nam umysły z których musimy korzystać, antycypować, przewidywać, zapobiegać... Wreszcie musimy myśleć nie tylko o sobie i własnych pasjach ale i o innych którzy przez nie mogą później cierpieć lub ucierpieć, mam tu na myśli rodziców, ratowników, rodziny, przyjaciół itd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wielka Góra o twarzy człowieka. gdy stoisz pod cerkwią na 2200 chcesz dojść do meteo.gdy tam dotrzesz, chcesz iść dalej... o powrocie się nie myśli....
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: