Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pirat drogowy potrącił i uciekł. Dostał trzy lata więzienia

Utworzony przez krzesimir, 15 stycznia 2010 r. o 20:41
To śmiesznie niski wyrok za morderstwo . Ledwo zrobił prawo jazdy(nauczył się zmieniać biegi) a wydaje mu się ,że jeździ lepiej od Kubicy . Takich trzeba eliminować ze społeczeństwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli rok po wyjściu z więzienia będzie musiał poczekać żeby wsiąść za kierownicę-Polska to bardzo dziwna kraj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKBY ZABIŁ SĘDZIEGO TEŻ BY TYLE DOSTAŁ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CO TRZEBA ZROBIĆ ABY DOSTAĆ WYŻSZY WYROK???? ZERO SUMIENIA DLA SPRAWCY!!! TAKIM JAK ON PRAWO JAZDY POWINNO ZABIERAĆ SIĘ DOŻYWOTNIO!BO TAK NAPRAWDĘ KAŻDY Z NAS MOŻE BYĆ NASTĘPNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ŚMIESZNY WYROK ZA ZABICIE PSA JEST WYŻSZA KARA.ALE DLA RADZYŃSKIEGO SĄDU I POLICJI NIE LICZY SIĘ SPRAWIEDLIWOŚĆ .WAŻNA JEST KASA .GDYBY TO ZWYKŁY BIENY CZŁOWIEK DOKONAŁ TAKIEJ ZBRODNI TO ZOSTAŁBY SKAZANY NA DOŻYWOCIE .A SPRAWCA WYPADKU NIEMA SUMIENIA ZA GROSZ JEDYNIE CO MA TO KASA KTÓRĄ SIĘ WYKUPIŁ.PO CO WOGÓLE JEST SĄD I POLICJA SKORO I TAK RZĄDZĄ PRZESTĘPCY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
Czyli rok po wyjściu z więzienia będzie musiał poczekać żeby wsiąść za kierownicę-Polska to bardzo dziwna kraj!!
zakaz prowadzenia pojazdó bedzie sie liczył od dnia opuszczenia ZK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był trzeźwy to by nie zjechał na pobocze i nie byłoby śmierci...tak jak w suchowoli: zostawił żone z małym dzieckiem i zamordował dziewczyne tak ten zostawił żone w ciąży i wracając z disco zabił niewinnego człowieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i taki gosc wyjdzie z wiezienia i napewno nie bedzie czekał aż bedzie mogł wsiaść za kierownice tylko od razu bedzie jezdził i nie wiadomo czy za jakieś 3-4 lata nie spowoduje podobnego wypadku tylko nastepnym może być KAŻDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy z was pisze ze za niski wyrok dostał Jacek itp, a ciekawe co byłoby gdyby ktoś z was znalazł się w takiej sytuacji????a tak wogole co nikt nie pisze o tym ze facet który zginał był pijany w cztery d....!!! i tak wogole to co on robił w nocy kilka kilometrów od domu, pijany i na ulicy???? nie osadzajcie innych jak nie znacie sprawy i okoliczności! nikt z Was nie był świadkiem wypadku i nie wie czy Jacek był pijany!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co czytałem w gazetach to POTRĄCIŁ STOJĄCEGO NA POBOCZU MĘŻCZYZNĘ więc jakby do kur** nedzy nie zjechał na pobocze to by nie narobił tego... a ciekawe czego zjechał???!!!wężykiem jechał to zjechał...a jak z disco to napewno pijany...i ciekawe co on tam robił??bez żony? może była z nim jego kochanka???no bo kto inny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie czytałeś w gazetach a sam widziałes jacka na dyskotece???????????? to nie pisz głupot!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedz mi co robił w środku nocy pan K. w ulanie????? taki kawał od domu????!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda mi ciebie!!!! jesteś rzenujący!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On był na poboczu więc miał prawo być na nim...znajdz mi kur*a prawo poje*ancu co by tego zabraniało!!!a co do tego pijanego skó***syna to znam osobe ktora tam byla i jak z nią rozmawialem i widziała zdjęcie tego "kierowcy" to powiedziała ze DZIWI SIE ZE TAK DALEKO DOJECHAŁ BO WIDZIAŁA JAK WSIADAŁ DO SAMOCHODU Z PIJANYMI DZIEWCZYNAMI - BYŁO ICH 5 OSÓB w tym pewnie jego kochanka...CO TO JEST TWOIM ZDANIEM KUR*A ULICA???STAL NA POBOCZU!!A ON ZABIŁ GO DLA ZABAWY,CHCIAŁ SIE POPISAĆ PRZED KOCHANKĄ...A JAK TAKI BYŁ KUR*A TZRZEŹWIÓTKI TO CZEGO UCIEK... NAWET PSU SIE UDZIELA POMOCY..WIOESZ KUR*WA CO TO JEST SHOK...JAKBY BYL W SHOKU TO BY SLADOW NIE ZACIERAL..A UCIEK BO BYL PIJANY I Z KOCHANKĄ...CAŁY POWIAT DOBRZE O TYM WIE..NIE POMOGŁY MU NAWET WYKASOWANE MONITIORINGI...KOCHAS JEDEN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojebań.... to jesteś tu ty nie ja frajerze!!!! życzę ci tego aby kiedyś to ciebie spotkało a najlepiej twoje dzieci!!! ciekawe czy wtedy byłbyś taki mądry jak teraz!!! kurde detektyw się znalazł od siedmiu boleści!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kobiety w samochodzie u mężczyzny to od razu kochanki czy kochanka? Jeśli samemu się nie widziało w jakim stanie był J.. to najlepiej nie mówić i nikogo nie osądzać bo karę wydał już sąd. A skąd wiesz w jakim stanie był pan K. Na pewno ani jeden ani drugi nie powinien znaleźć sie o tej porze i w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty jestes huju poje***y...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żąl mi ciebie...panu K zbadano krew i był po ok.2 piwach..czyli był wszystkiego BARDZO swiadomy natomiast ten elikwent uciekł bo byl napruty i z kochanką...jakby mial jakies resztki sumienia to by sie zatrzymał i udzielił pomocy albo zadzwonil po ambulans a nie uciekał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę dyskutować z palantem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA W OCZY KOLE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROZUMIEM DLACZEGO TA DYSKUSJA NABRAŁA TAK RADYKALNIE OSTREGO I WULGARNEGO WYDŹWIĘKU??? ZNAM SPRAWĘ BARDZO DOBRZE BO ŚLEDZIŁAM JĄ OD POCZĄTKU PONIEWAŻ ZNAŁAM OSOBIŚCIE ZARÓWNO SPRAWCE JAK I OFIARĘ. NA TAKIM SAMYM ETAPIE , BEZ SZCZEGÓLNEJ WIĘZI, I DOKŁADNIE ZNAM RELACJE , WERSJE OBU STRON.TA SPRAWA BUDZIŁA WIELE KONTROWERSJI OD SAMEGO POCZĄTKU, JAK ZDOŁAŁAM USTALIĆ FAKTEM BYŁO ŻE ZMARŁY JERZY K. MIAŁ NIEWIELKĄ ILOŚĆ ALKOHOLU WE KRWI ALE STAŁ NA POBOCZU CO ZRESZTĄ POTWIERDZIŁ SPRAWCA.PO DRUGIE FAKTY ŚWIADCZĄ SAME ZA SIEBIE -JACEK ZOSTAWIŁ ŻONĘ W DZIEWIĄTYM MIESIĄCU CIĄŻY I POJECHAŁ BAWIĆ SIĘ Z KOLEGAMI ZA DISCO- MOŻE CHCIAŁ SIĘ WYLUZOWAĆ PRZED ZBLIŻAJĄCYM SIĘ PORODEM ŻONY???::))) -Z CAŁYM SZACUNKIEM I SYMPATIA DLA NIEGO ALE MÓGŁ SIĘ WCZEŚNIEJ SAM ZGŁOSIĆ A NIE WYMIENIĆ SZYBĘ , KOMBINOWAĆ I CZEKAĆ ĄŚŹ ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO GO WYDA POPRZEZ ANONIM. ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCA ŻE OBAJ NIE POWINNI SIĘ ZNALEŹĆ W TYM MIEJSCU I O TEJ PORZE, BO TERAZ OBIE RODZINY CIERPIĄ I TO BARDZO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...