Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pirat drogowy potrącił i uciekł. Dostał trzy lata więzienia

Utworzony przez krzesimir, 15 stycznia 2010 r. o 20:41
do-di skąd wiesz że JERZY był pijany w Jak ty to nazywasz " trzy d..."?BO JA WIEM ŻE U JACKA TEŻ BY "00" NA ALKOMACIE NIE WSKAZAŁO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam jednego i drugiego a pana K. bardzo często widziałem pijanego ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM TAK NAJLEPIEJ JEST ZWALIĆ WINĘ NA OFIARĘ BO NIE MOŻE SIĘ JUŻ BRONIĆ.... PYZATYM PRÓBUJESZ BRONIĆ JACKA . A FAKTEM JEST ZE JERZY STAŁ NA POBOCZU A PRAWO O ILE MI WIADOMO A TROCHĘ SIĘ NA TYM ZNAM ZABRANIA PROWADZENIA POJAZDÓW POD WPŁYWEM ALKOHOLU, A NIE STANIA 2 METRY OD DROGI,,,... W DODATKU TO JACEK WJECHAŁ NA PANA K. A NIE PAN K WSZEDŁ NA JEZDNI . CZASEM OSOBA Z POZORU LEPSZA WYRZĄDZIĆ MOŻE NAJWIĘKSZĄ KRZYWDĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to tu winy jesli chodzi konkretnie o zdarzenie to u pana K..nie ma...a to że możęmy sobie przypuszczac że dobrze by bylo gdyby go tam nie bylo to tu nic nie da...a także oskarżanie go o to że tam był jest bezsensowne...natomiast jesli chodzi o J..Sz.. to to bylo wiadome że to jego takie jeżdżenie tak sie skonczy..może sie to nie spodoba rodzinie ofiary ale sądze że dobrze że odpowiada za smiercn jednej osoby a nie wielodzietnej rodziny ktora mogla zatrzymac sie w tym miejscu i w tym samym czasie co pan K..też ok.2 metry od jezdni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej całej historii obie rodziny są pokrzywdzone, i obie cierpią, ja wcale nikogo nie bronię, uważam że Jacek powinien ponieść karę za to co zrobił.. Państwo K. stracili męża i ojca na zawsze, a Jacek karę odsiedzi i wyjdzie, tylko tak się zastanawiam co on będzie miał za życie z wyrzutami sumienia, a ciężko będzie mu się tu żyło bo tutaj wszyscy się znają i każdy będzie pamiętał co on zrobił i mówił o tym. Współczuje zarówno jacka rodzinie jak i pana K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
JAKBY ZABIŁ SĘDZIEGO TEŻ BY TYLE DOSTAŁ ?
sędziowie mają immunitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dran chodzi na wolnosci a czlowieka nie ma panstwo sprzyja zlodziejowi bandycie a wtym przypadku mordercy co to roznica czy zabil samochodem czy nozem ?????kazdy wie ze byl pijany to tylko taka gra zeby mial mniejszy wyrok to tak zqatajaja...........to jest dopiero kraj cala rodzina co niedziela di komunioii do spowiedzi na tace rzuca a potem do gnoju szybe zakopali a nastepnego dnia do komuni co zxa swiat co to dalej bedzie KONIEC SWIATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...