Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pistolet z II wojny światowej był schowany w pieńku

Utworzony przez raf, 14 czerwca 2012 r. o 14:07
Co za kretyn:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien gadać ze mną , dobrych trunków przez najbliższe tygodnie by mu nie zabrakło. A ja bym zrobił porządek w swojej rodzinie. Zaczął bym od teściowej a następny był by szwagier. Dają mi się też we znaki dwa bezdomne dingo które nachodzą moją ranczo i polują na mój drób. Magazynek idzie do tego dorobić a amunicja o kalibrze też typowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przed tym kolegą, pistolet był pewnie własnością niejakiego Dziadka z Wehrmachtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn zakablował ojca!!!!!!!!!! Pewnie był z PiS-u??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali napisał:
Syn zakablował ojca!!!!!!!!!! Pewnie był z PiS-u??????
Zapewniam cię że na pewno był z PO! A ojciec był z PiSu. Dobrze że nie zabił ojca. Aha nie miał naboi, bo jak by miał to by się Łódź powtórzyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za komuny. Syn donoszący na ojca... To już jest tragedia. Ludzie otwórzcie oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...