Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS Biała Podlaska: Ogłosili upadłość, nie informowali ludzi

Utworzony przez Cynik, 4 lipca 2011 r. o 19:31
anna napisał:
A jak jeżdżą bialscy kierowcy z PKS mogłem zobaczyć wczoraj na trasie W-wa Biała, ostatni kurs o 23.30 w Białej. Jechałem za nim cały czas osobowym i nie dało się go wyprzedzić. Za to on wyprzedzał wszystkich kto jechał przed nim a panowie z przeciwnego pasa zjeżdżali z drogi i 'pozdrawiali' światłami. Muszę dodać, że padał deszcz. Przed rondem w Siedlach było o krok od tragedii. Pan kierowca autobusu LB 13121 niech idzie na kurs a nie do warszawskiej firmy!!!Współczuję pasażerom. I czego tu żałować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
A jak jeżdżą bialscy kierowcy z PKS mogłem zobaczyć wczoraj na trasie W-wa Biała, ostatni kurs o 23.30 w Białej. Jechałem za nim cały czas osobowym i nie dało się go wyprzedzić. Za to on wyprzedzał wszystkich kto jechał przed nim a panowie z przeciwnego pasa zjeżdżali z drogi i 'pozdrawiali' światłami. Muszę dodać, że padał deszcz. Przed rondem w Siedlach było o krok od tragedii. Pan kierowca autobusu LB 13121 niech idzie na kurs a nie do warszawskiej firmy!!!Współczuję pasażerom. I czego tu żałować !!!
Wielce Szanowny Panie o wdzięcznym imieniu Anna... śmiem zauważyć że obwodnica siedlecka różni się od bialskiej i międzyrzeckiej przede wszystkim tym, że tam ciutkę mądrzejsi ludzie mieszkają. Wiedzieli jak wykorzystać pieniądze wyasygnowane przez GDDKiA i na przemian porobili pasy ruchu umożliwiające bezpieczne wyprzedzanie... I to wyprzedzanie odbyło się właśnie w takim bezpiecznym miejscu przy prędkości ok 80km/h. A tak na marginesie... jazda bordowym samochodzikiem z prędkością 50 - 60km/h w miejscach gdzie są szykany a z lekkim przyśpieszaniem i środkiem jezdni tam gdzie ich niema, nazywa się utrudnianiem ruchu... deszcz zaczoł padać przed Międzyrzecem... pozdrawiam i pa ka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszek53 napisał:
śmiem zauważyć że obwodnica siedlecka różni się od bialskiej i międzyrzeckiej przede wszystkim tym, że tam ciutkę mądrzejsi ludzie mieszkają. Wiedzieli jak wykorzystać pieniądze wyasygnowane przez GDDKiA i na przemian porobili pasy ruchu umożliwiające bezpieczne wyprzedzanie...
Właśnie. A u nas nawet wiadukt dalo sie spiertolic... A ronda? Po co nam? U nas taniej wsadzic swiatla zatrzymujace ruch na e30. A w Siedlcach sie dało, tam po prostu nikt nie zapomnial. Jak Białą stac na parking na Narutowicza za 2-3mln, to stac by bylo na ronda zamiast parkingu. Chyba bardziej potrzebne i bezpieczne niz parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie%20anna%20%3B%26%23045%3B%26%2341%3B napisał:
Właśnie. A u nas nawet wiadukt dalo sie spiertolic... A ronda? Po co nam? U nas taniej wsadzic swiatla zatrzymujace ruch na e30. A w Siedlcach sie dało, tam po prostu nikt nie zapomnial. Jak Białą stac na parking na Narutowicza za 2-3mln, to stac by bylo na ronda zamiast parkingu. Chyba bardziej potrzebne i bezpieczne niz parking.
Dla takiej metropolii jak Biała Podlaska wystarczyłaby jedna porządna estakada na obwodnicy. Dobry parking- jak się okazuje- też nie jest potrzebny. Na Placu Szkolny Dwór Żydzi zarabiają 3zł/h parkowania w błocie lub wielkiej kałuży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszek53 napisał:
Wielce Szanowny Panie o wdzięcznym imieniu Anna... śmiem zauważyć że obwodnica siedlecka różni się od bialskiej i międzyrzeckiej przede wszystkim tym, że tam ciutkę mądrzejsi ludzie mieszkają. Wiedzieli jak wykorzystać pieniądze wyasygnowane przez GDDKiA i na przemian porobili pasy ruchu umożliwiające bezpieczne wyprzedzanie... I to wyprzedzanie odbyło się właśnie w takim bezpiecznym miejscu przy prędkości ok 80km/h. A tak na marginesie... jazda bordowym samochodzikiem z prędkością 50 - 60km/h w miejscach gdzie są szykany a z lekkim przyśpieszaniem i środkiem jezdni tam gdzie ich niema, nazywa się utrudnianiem ruchu... deszcz zaczoł padać przed Międzyrzecem... pozdrawiam i pa ka...
Po pierwsze, to nie jechałem bordowym samochodzikiem Po drugie, to co maja do twego ludzie tam mieszkający, że ty narażasz ludzi którzy z tobą jadą a po trzecie to nie jechałes 8okm/h i nie wyprzedzałes bezpiecznie skoro na ciebie tąbili i mrugali światłami kierowcy z przeciwnego pasa, którzy musieli zjeżdzać na bok żebyś się zmieścił. Następnymrazem może ci się nie udać i co wtedy. Trzeba wozić kartofle a nie ludzi to wtedy sam staniesz przed Panem. Troszkę zabolało, że ktoś wytknął prawdę,o twojej jeżdzie mistrzu kierownicy. A może zastąpisz Kubicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do tematu upadłości PKSu, to nie widac tego w wyszukiwarce KRSu: http://krs.ms.gov.pl/Podmiot.aspx?nrkrs=0000294394 a w prawym dolnym narożniku ekranu napisano, że dane są aktualne na dzień wczorajszy: Wersja 2.6, stan danych na dzień: 2011-07-04 Więc jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałes 8okm/h i nie wyprzedzałes bezpiecznie skoro na ciebie tąbili i mrugali światłami kierowcy z przeciwnego pasa, którzy musieli zjeżdzać na bok żebyś się zmieścił. widzę mistrzu kierownicy że nawet nie wiesz po jakiej drodze jechałeś... na obwodnicy Siedlec nie ma utwardzonych poboczy i jak się zjeżdża to tylko w jedna stronę... do rowu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurczę, to ile osób jechało za tym biednym pojazdem PKSu? Cały konwój? Popatrzcie jak niebezpiecznie Garden jeździ. Ja wole pociągiem, gdyż normalnie strach jechać Gardenem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
kurczę, to ile osób jechało za tym biednym pojazdem PKSu? Cały konwój? Popatrzcie jak niebezpiecznie Garden jeździ. Ja wole pociągiem, gdyż normalnie strach jechać Gardenem.
Za PKSem jechała rowerowa pielgrzymka emerytów powracająca ze Świątyni Opatrzności Bożej. Wszyscy ponoć jeżdżą niebezpiecznie a jakoś nie słyszałem o wypadku bialskiego PKSu czy Gardena wywołanego nadmierną prędkością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Za PKSem jechała rowerowa pielgrzymka emerytów powracająca ze Świątyni Opatrzności Bożej. Wszyscy ponoć jeżdżą niebezpiecznie a jakoś nie słyszałem o wypadku bialskiego PKSu czy Gardena wywołanego nadmierną prędkością
I dzięki Bogu. Jak kiedyś zwróciłem uwagę kierowcy Gardena, ktory nie zatrzymal sie na stopie z obwodnica, bo rozmawial przez telefon, to odpowiedzial mi ze to on jest za to odpowiedzialny nie ja. Placisz jedziesz, ale nie wiadomo nigdy na 10% czy dojedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się musiało skończyć. Bezpośrednią winę za taki rozwój sytuacji ponoszą związki zawodowe oraz poseł Abramowicz. PKS w Białej Podlaskiej to kolejny przykład jak związki zawodowe poprzez swoje żądania i ośli upór rozkładają firmy, uniemożliwiają konstruktywny dialog i mediacje. Jeśli dodatkowo wtykają swój nos przedstawiciele sekty pisowskiej to finał sprawy jest oczywisty. Mimo wszystko szkoda, że bialski Pks przechodzi do historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno zobaczylas od jakiegos czasu jak pks jechal szybko i juz robisz zadyme zobacz jak mgardeny jezdza tam to wariacja sie dzieje kierowca niewyspany zmeczony w pks przynajmniej czsu pracy pilnuja nieco co w gardenie ale ty niemasz pojecia o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS przez lata uważał że nie jest potrzebne więcej niż 3 kursy do Warszawy, dopiero musiał wejść Garden zeby to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
PKS przez lata uważał że nie jest potrzebne więcej niż 3 kursy do Warszawy, dopiero musiał wejść Garden zeby to zmienić.
W zamierzchłych czasach było więcej pociągów do Warszawy, były tańsze i bez przesiadek (jak obecnie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprawda, pociągów było 5 w porywach bezpośrednich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
nieprawda, pociągów było 5 w porywach bezpośrednich
Uważasz, że teraz jest co najmniej 5 bazpośrednich pociągów do Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...