Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płacą za tereny, których nie mogą użytkować

Utworzony przez OLO, 25 lipca 2008 r. o 06:52
Znam ten ból. Mój teść ma działkę gdzie (w gruncie) biegną linie kablowe. Oczywiście nic nie może postawić. Kiedyś nawet jakiś BUC z ENERGETYKA czepił się że ma szklarnię (4 patyki z naciągnięta na nie folią) - przyszło pismo z pytaniem o ......pozwoleniem na budowę. Inicjatorem był wspomniany BUC z ENERGETYKA. Na miejscu były oględziny z odpowiednimi organami i - śmiech gdy zobaczyli ten obiekt wymagający pozwolenia na budowę. Oczywiście BUC nie przyszedł. Czyżby wstydził się swojej "akcji". Sam bym się wstydził bo to ewidentne czepianie się ludzi... pozwolenie na budowę - HA HA. Cztery patyki i kawałek folii na prowizoryczny inspekt... TEŚĆ podatki płaci a ENERGETYKA nic!!! Tylko sie czepia. MOIM zdaniem skoro sie tak czepia jak by to było ich - tez niech PŁACI!!! Albo odkupuje grunt i spieprza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota u mnie w rodzinie jest działka a konkretnie to ta na koło krzny na ul Jana Pawła 2 w kierunku orzechowej to tego małego mostu nic tam się nie da robić a podatki trzeba płacić za nią... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie,nie róbcie sobie jaj.Pan Romaniuk to osoba tyleż barwna co i szurnieta.Popatrzcie kiedyś jak się zachowuje,ubiera,mówi.Jemu jest potrzebna pomoc służb socjalnych,a nie biura poselskiego.Zobaczcie jak wyglada jego posesja.Niech lepiej policzy ile pieniędzy zżarła rdza na jego sprzęcie.Ile się zmarnowało sprzętu rolniczego i materiałów budowlanych!Ciekawe,jak Wam udało się zrobic te zdjęcie?Na codzień Pan R. wygląda trochę inaczej.Nie chcę nikogo urazić,ale te wasze "pochylanie sie" nad "skrzywdzonymi" ,"wykluczonymi", "biednymi" straciło sens.To było potrzebne gdy rządził PIS.Za Donalda to już tylko cuda,cuda,cuda ogłaszają.Jeśli moje uwagi kogoś uraziły,a szczeg. Pana Romaniuka to przepraszam,nie mialem takiego zamiaru.Chcę zwrócic jedynie uwagę,że poważna gazeta zajmuje się pierdułkami.Ajest tyle powaznych tematów.Jakie?Ano rozejrzyjcie się dookoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...