Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO ,PiS,PSL czy może SLD ?

Utworzony przez przyszły polityk, 19 lipca 2012 r. o 14:09
Nie chce mi się pracować , mam skłonności gangsterskie , lubię układy , kolegów , łatwe pieniądze i łatwe dziewczyny .Nie przeszkadza mi czy piję z politykami , pollicjantami czy z księzmi byle przy okazji tego picia zrobić jakiś interes .No i w końcu do mojej ogolonej na łyso głowy dotarło że zamiast kraśc setki w dresie to mogę przecież kraść miliony w garniturze .Warunek jest jeden , muszę zostać politykiem co przy moim zamiłowaniu do wódy ,układów i brudnych pieniędzy wydaje się jak najbardziej słuszne . No i tu moje pytanie : jaki gang wybrać ? PO , PiS , PSL czy SLD ? W sumie w kazdym tacy sami złodzieje i malwersanci mający w du pie tych co ich wybrali no i stąd mój dylemat .Proszę pomóżcie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszły polityk napisał:
...jaki gang wybrać ? PO , PiS , PSL czy SLD ? ...
Wybierz "Ruch palikmiota" to na nich stawia przyszłą nocną zmianę WSI i KGB-(GRU) Ale jest jeden warunek musisz jeszcze polubić "maryśkę" i inne dopalacze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszły polityk napisał:
Nie chce mi się pracować , mam skłonności gangsterskie , lubię układy , kolegów , łatwe pieniądze i łatwe dziewczyny .Nie przeszkadza mi czy piję z politykami , pollicjantami czy z księzmi byle przy okazji tego picia zrobić jakiś interes .No i w końcu do mojej ogolonej na łyso głowy dotarło że zamiast kraśc setki w dresie to mogę przecież kraść miliony w garniturze .Warunek jest jeden , muszę zostać politykiem co przy moim zamiłowaniu do wódy ,układów i brudnych pieniędzy wydaje się jak najbardziej słuszne . No i tu moje pytanie : jaki gang wybrać ? PO , PiS , PSL czy SLD ? W sumie w kazdym tacy sami złodzieje i malwersanci mający w du pie tych co ich wybrali no i stąd mój dylemat .Proszę pomóżcie .
Załóż własną partię o nazwie GANGRENA G ówno, A N ad G ównem R ówno E woluuje N owa A lternatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...