Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po śmierci 5-latka kierowca musiał wpłacić 7 tys. zł poręczenia

Utworzony przez gada, 20 października 2011 r. o 20:29
a za to że jakaś gazeta pomówiła jakąś dziwkę , że jest w ciązy, to sąd zasądził STO TYSIĘCY odszkodawania. TO jest chore (ale sędzia "zdrowy") Dlaczego sędziowie nie są badani alkomatem przed rozprawą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy rozumiesz różnicę między odszkodowaniem, a poręczeniem majątkowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragiczny wypadek jedno można stwierdzić że to mógł być każdy ... znam tą rodzinę małego Szymona też znałam i wiem że był cudownym dzieciakiem:)WESOŁYM RUCHLIWYM i ca,ły czas był uśmiechnięty ... bardzo współczuję rodzinie tej bo wiele przeszli ,dlatego ten pan co jechał samochodem i niby stwierdził że źle mu się zrobiło za kierownicą powinien raczej wogóle nie jechać lub też całkowicie zjechać na bok i odsapnąć z tego auta... jestem za karą jaką sąd wymierzył..ale i tak wiadomo że nic to nie przywróci życia...rodzina będzie musiała bardzo teraz się wspierać i najbliżsi tej rodziny muszą im też w tym wspieraniu pomóc... wrócić do życia codziennego będzie bardzo i to bardzo trudno... matka siostra a ojciec -pomyślcie ludzie o ojcu przecież to on kierował co może myśleć taka osoba która tym autem jechała i zginął w tym wypadku jego syn.... będzie się obwiniał do końca życia będzie czuł że mógł inaczej zrobić ...ale w takich sytuacjach jak ten wypadek nikt nie jest winny w ich przypadku - tylko ten co w nich wjechał... bo niby źle się poczuł... głębokie wyrazy współczucia składam CAŁEJ RODZINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczująca napisał:
tragiczny wypadek jedno można stwierdzić że to mógł być każdy ... znam tą rodzinę małego Szymona też znałam i wiem że był cudownym dzieciakiem:)WESOŁYM RUCHLIWYM i ca,ły czas był uśmiechnięty ... bardzo współczuję rodzinie tej bo wiele przeszli ,dlatego ten pan co jechał samochodem i niby stwierdził że źle mu się zrobiło za kierownicą powinien raczej wogóle nie jechać lub też całkowicie zjechać na bok i odsapnąć z tego auta... jestem za karą jaką sąd wymierzył..ale i tak wiadomo że nic to nie przywróci życia...rodzina będzie musiała bardzo teraz się wspierać i najbliżsi tej rodziny muszą im też w tym wspieraniu pomóc... wrócić do życia codziennego będzie bardzo i to bardzo trudno... matka siostra a ojciec -pomyślcie ludzie o ojcu przecież to on kierował co może myśleć taka osoba która tym autem jechała i zginął w tym wypadku jego syn.... będzie się obwiniał do końca życia będzie czuł że mógł inaczej zrobić ...ale w takich sytuacjach jak ten wypadek nikt nie jest winny w ich przypadku - tylko ten co w nich wjechał... bo niby źle się poczuł... głębokie wyrazy współczucia składam CAŁEJ RODZINIE.
ciekawe, gdybyś ty kiedyś zasłabła podczas jazdy, bo to kazdemu sie może zdarzyć, to poczytasz sobie ten komentarz w zakładzie karnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.granna.pl/indexmain.php?pwid=66499ebf4a52452e91b2195697cd9445
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c,md napisał:
http://www.granna.pl/indexmain.php?pwid=66499ebf4a52452e91b2195697cd9445
wez z tym spamame spadaj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego dziecka proszę o kontakt 500 531 107
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara napisał:
Rodzinę zmarłego dziecka proszę o kontakt 500 531 107
ty naciagaczko! najbardziej to bys sie cieszyla, jakby tobie cala rodzina nagle wymarla, nie ? tyle kasyyyyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henio napisał:
ciekawe, gdybyś ty kiedyś zasłabła podczas jazdy, bo to kazdemu sie może zdarzyć, to poczytasz sobie ten komentarz w zakładzie karnym
A może on nie zasłabł tylko zasnął???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może on nie zasłabł tylko zasnął???
Nawet rzecznik prasowy Aron nabrał wody w usta, czyli coś jest na rzeczy. Był PKS, była konkurencja, tanie bilety, kursy do Witoroża i tylko komuś to przeszkadzało. Żal dziecka (jestem ojcem i odrzucam myśl że mogłoby coś takiego spotkać moje dziecko) i jest to prawdziwa tragedia, gdyby to był skutek pogoni za zyskiem to brakuje mi słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
ty naciagaczko! najbardziej to bys sie cieszyla, jakby tobie cala rodzina nagle wymarla, nie ? tyle kasyyyyyyy
normalnie jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wal sie barbara. niech do mnie dzwonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ITD powinna moim zdaniem zbadać wszystkich kierowców z garden service. Czy oby napewno nadają się do pracy w tym zawodzie. Parę razy miałem przyjemność jechać gardenem i do miłym przejażdzek tego nie zaliczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to jest ludzka tragedia. Pięcioletnie dziecko zmarło.!Nie drapcie się. Proszę. Miałem szansę jechać takim mercem Gardena, nie odstawał od busów. Na mój nos to kierowca nie zasłabł, tylko przeszarżował. Wyrazy współczucia dla rodziny Szymka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...