Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO w tournée po regionie

Utworzony przez jasio, 23 lutego 2014 o 18:40
Jeden od 8 lat jest marszałkiem, drugi posłem z 10 lat a trzeci ministrem i posłem też kilka lat, i mówią co można zrobic dla Białej Podlaskiej? Niech powiedzą co zrobili.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie TAK! I dotyczy to wszystkich polityków. Niech powiedzą co zrobili a nie co zrobią. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic nie zrobili i nic nie zrobią,bo dla rozwoju metropolii wschodnie tereny są przeszkodą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rajd to nich zrobią do swoich majątków bo się okaże że niewiele się różnią od tzw .oligarchów Ukraińskich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest się czym chwalić! A jakże -  lotnisko w środku miasta, na którym nie chcą lądować samoloty z deficytem rocznym 30 milionów złotych. Stadion piłkarski dla drużyny piłkarskiej, której nie ma - oczywiście z kilkumilionowym deficytem, jakieś centrum sPOtkania kultur - nie wiadomo jaki deficyt, inwestycje dwa razy(?) droższe od planu (centrum onkologii), droga szybkiego ruchu - PO roku od udostępnienia już są koleiny (nawet nie została ukończona), itp. itd.   Ile długów na nasze konto i następne pokolenia już te POpaprańce narobili? Ile jeszcze zamierzają narobić???   Spłacać będą jeszcze nasze wnuki - tylko z czego?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŻMIJAN NIE ZROBIŁ KOMPLETNIE NIC DLA MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO SKĄD POCHODZI NAWET DLA KLUBU SPORTOWEGO HURAGAN KTÓREGO BYŁ PREZESEM W NASZYM MIEŚCIE NIE MA CO LICZYĆ NA GŁOSY !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hazardziści robią turne za pieniądze podatnika/samochody z kierowcami za pieniądze których brak na waloryzację emerytur/ i opowiadaja głupoty ,ktore nijak się nie mają do rzeczywistości.Sobczak największy kłamca hazardzistów w województwie opowiada ile to wydano  mnóstwo pieniędzy ,tylko nic nie mówi jak wydano? Niech ktoś się przejedzie obwodnicą B.Podlaskiej ,to stwierdzi,że w istocie chodziło o wydanie pieniędzy ,a nie udrożnienie ruchu.Ekrany stwarzające wrażenie ,jakby jechać przy granicy z Biełorusią/odgradzają od gołych pól/,oświetlenie co kilka metrów lampa jakby jechać do instytutu noblowskiego,środek jezdni to klinkierowa wyspa/nie wiedzieć po co/i słupki,a wszystko po to aby jadący prosto czekali na tych co skręcają w prawo  podrzędną ulicę.Wokół puste baseny jakby szykowano mur warowny przed najazdem tatarskim.Droższa droga droższy np.zegarek!Poseł Żmijan ,to mędrek ,ktory wymyśla podatki,to tak jakby chciał ukarać wyborców,że go wybrano.To prawda za ten wybór to należałoby karać.Wymysleć podatek od drog krajowych i od przekroczenia szybkości o 2,5 km to tylko Żmijan może!Nie lepszy jest as-minister.ktory udraznia przejęcie Rosjanom zakładow azotowych Puławy.A może by tak je zlikwidować,boć to przecież wybudowano za czasów komunizmu??? I nie brzydzi się przekroczyć progów zakładu? No nie,bo taim jest gruba kasa!!! To liberałom akurat pachnie i beZ względu na to skąd pochodzi.A może by tak w miastach zawiadomić przed przyjazdem tych cwaniaków,aby majdan przyszedł i powiedział co o nich myśli.Prasa pisze,że byli i rozmawiali z tymi co chcą się załapać.Oj hazardziści i gumo filcowi,pachnie w Polsce majdanem i lep[iej szykujcie sobie dobre pojazdy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oby nasze komuchy z  tego Majdanu wyciągnęli właściwe wnioski i nauczkę,oby ich to coś nauczyło zanim będzie za póżno,zanim NARÓD POjedzie raz na zawsze z tym czerwonym bydłem !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żmijan obiecuje nowe miejsca pracy , wcześniej rozwalił swój dawny zakład . Wyborcy nie dajcie się oszukać !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
At any rate will look far more into it and decide personally!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: