Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2018 r. o 08:25 Powrót do artykułu
potem się z Ciebie śmieją , potem z Tobą walczą
Na razie to się ludzie odwracają od Rozrządowej i takie są fakty. Przejrzeli na oczy ,że się niewiele róznią od rozwydrzonej kliki zaprzedańców z PO z którą sympatyzują. Pozostali którzy się jeszcze ostali , nigdzie  zasadzie nie mogą odnaleźć czytych intencji tego stowarzyszenia. Natomiast dostrzegają symptomy, które świadczą  czymś zgoła innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIAŁA wolna od PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kobieta to tylko Alicja Łagowska !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kiedy odbędzie się kolejny "majówka", funkcjonariuszy partyjnych z PO, z byłymi funkcjonariuszami PO, określanymi teraz jako " bezpartyjni" z Białej Samorządowej ? Platforma powinna na takie spotkanie przyprowadzić słynnego działacza Marka G. , tego który jak została radnym, t z tego szczęścia upił się ruszył w drogę autem. Dobrze ,że tą wycieczkę przerwała policja , zabierając mu prawo jazdy. Kto wie jak by to się mogło skończyć. Marku z PO, ruszaj na " majówkę" z bezpartyjnymi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Wiem , że Biała Samorządowa nie wejdzie w koalicję z żadną partią polityczną i nie wystawi na swoich listach do wyborów żadnego obecnego radnego
Po czym możemy przeczytać  mediach: "Ostatnio Biała Samorządowa współorganizowała w parku Radziwiłłowskim wspólnie z SLD, PO, Nowoczesną" piknik. I dodatkowo : "twają obecnie rozmowy m.in. z Nowoczesną". I wiemy też o rozmować z SLD Panie Bronku. Takiej hucpy   w wykonaniu Broniewicza i spółki to dawno nie widziałem. Tu chyba jest potrzebny lekarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tleniona Vanessa z nocnikiem na głowie będzie robiła bieg na szpilkach na placu. BS zapewne chciałaby przyjść, pokooperować z platfusami, ale teraz kiedy szambo wybiło z ulicy Kościuszki , zapewne radzą jak otumanić bialskie pospólstwo , że się jednak nigdy nie było w PO albo SLD i nie przyjęło do swojego grona członka PO. Ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja na prezydenta! ?Drugiego vice prezydenta odciąć od koryta ,to sługus Dara,a pierwszy vice ,ma na drugie -nic nie mogę...Na prezydenta Riada tylko jego obawia się Daro ! I wszyscy z opozycji powinni go poprzeć wtedy napewno druga tura!A w drugiej turze to już wszystko może się zdarzyć! A może Buczyński to mądry facet?choć mało widoczny...I usunąć skarbnika miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną kobieta która jest na tyle inteligentna by podołać wyzwaniu jest Pani Chwałek i myślę że każde środowisko polityczne chętnie widzialoby ja w swoich szeregach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vanessa na prezydenta!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...