Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożyczka na święta

Utworzony przez Magdalena, 14 grudnia 2015 o 15:57
Zbliżają się święta, a Tobie brak gotówki? Zadzwoń do Nas i poczuj magie świąt, bez żadnych zmartwień o brak gotówki. Wystarczy, że posiadasz stały, udokumentowany dochód. Zadzwoń i sprawdź sam lub odwiedź Nas osobiście. Ul.Brzeska 4a (szkolny dwór) tel.507545660 *koszt połączenia wg taryfy operatora Pozdrawiam Magdalena Spalik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja tam zawsze byłam przeciwna zaciąganiu pożyczek na święta aż w tym roku okazało się, ze niestety trzeba - kilka wydatków niespodziewanych i jest problem. Znajomi polecają mi lendon i chyba wkońcu się zdecyduję, na ostatnią chwilę by święta były spokojne i udane
0
Na świeta pożyczkę już wzięłam w Lendon, już zrobiłam prezenty, póki nie ma szału i kolejek :) Pożyczka jak zwykle w Lendon szybka i bezproblemowa.
0
Ja wnioskowałam w viasms, dali bez biku i bez zaświadczeń, przez Internet. Wystarczyło wypełnić wniosek i wpłacić 1 grosz na konto.
0
Ja pożyczłam na tanikredyt.pl to moja sprawdzona firma, rzetelna i mozna przedłuzyć pozyczkę, pierwszą to nawet za darmo.
0
[table] brac pożyczki można zawsze tylko sztuką jest to żeby zrobić to z głową i żeby potem nie żałowac tego na jaką pożyczkę się zdecydowalismy. dlatego pozostaje jeszcze takie rozwiązanie ***s://chwillowki.pl/  polecam, bo można sobie wszystko porównać w jednym miejscu. [/table]
0
[table] Brac pożyczki można zawsze tylko sztuką jest to żeby zrobić to z głową i żeby potem nie żałowac tego na jaką pożyczkę się zdecydowalismy. Dlatego pozostaje jeszcze takie rozwiązanie chwillowki.pl/  Polecam, bo można sobie wszystko porównać w jednym miejscu. [/table]
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: