Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociąg rozerwał auto na pół. Zginął 23-latek

Utworzony przez fgnj, 8 listopada 2013 o 09:57
Się jeździć w końcu nauczy.... zaraz zaraz.... już nie będzie miał okazji :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zginął człowiek trochę szacunku. Skad wiesz co było przyczyną wypadku.
0
sobą się zajmijcie PAJACE
0
Znalazłam stronę gdzie można lokalizować osoby po numerze telefonu. http://qnh.pl/e-lokalizacja
0
Chciałbym się dowiedzieć: 1. czy były zapory? 2. Jaka droga?
0
Jak ktoś debil, to sam jest sobie winien... Przy każdym czynnym przejeździe kolejowym jest znak STOP, bez znaczenia czy były tam zapory czy nie. Jak ktoś jest idiotą i nie rozumie znaczenia terminu "STOP" to chyba nie powinien samochodu prowadzić. I w takiej chwili szkoda mi PKP że przez jakiegoś idiotę lokomotywa warta miliony EP-09 jest nie sprawna ...
0
a właśnie, że nie przy każdym...jak ktoś deb*** to nie powinien pisać
Jak ktoś deb***, to sam jest sobie winien... Przy każdym czynnym przejeździe kolejowym jest znak STOP, bez znaczenia czy były tam zapory czy nie. Jak ktoś jest idiotą i nie rozumie znaczenia terminu "STOP" to chyba nie powinien samochodu prowadzić. I w takiej chwili szkoda mi PKP że przez jakiegoś idiotę lokomotywa warta miliony EP-09 jest nie sprawna ...
0
Przecież to jest przejazd z zaporami ! Czyżby pijany dróżnik nie zamknął szlabanu ???
0
Dość tej pustej mowy! Zmarłym modlitwy trzeba.  
0
Nie ma tam zapór ani nawet SSP. Chodzi o przejazd niestrzeżony w Gołaszynie łączący gminą drogę Łuków-Krynka z krajową 63-ką.  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: