Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociągi na trasie Łuków-Terespol: Do kitu z takim rozkładem

Utworzony przez Paweł, 22 listopada 2012 o 18:55
Paranoja! PKP Cargo ma pierweństwo - co za idioci siedzą na koleji? Pociąg z węglem przejeżdża pierwszy a pasarzerowie jadą codziennie do pracy niewiadomo ile. Powie ktoś, że PKP Cargo płaci więcej - i dobrze i niech płaci jeszcze więcej ale niech czeka. Jest taka róźnica, że więgiel czekał tydzień i może poczekać jeszcze z godzinę czy dwie na trasie a dlatego im się to opłaca bo nie muszą jedźić na tej samej trasie 4 razy dziennie tylko mogą uzbierać pełny skkład przez tydzień. Gdyby zsumować wszystkich pasarzerów którzy jeżdżą codziennie i wsadzić każdą osobę razy pięć do pociągu raz w tygodniu to też by się opłacało i Przewozy Regionalne też by płaciły dużo. Oto tak się doprowadza kolej do bankructwa. Kiedyś było wszystko razem i działało prężnie: przewozy towarowe przynosiły olbrzymie zyski, dalekobierzne też zarabiały, zwykłe pociągi wychodziły na zero a wszystkie zyski szły na osobowe. Teraz PKP Cargo przynosi olbrzymie zyski, prezesizarabiają niewiadomo ile i już pewnie Niemcy szykują się do ich kupna, PKP IC działa jako tako a osobowe się likwiduje bo nigdy nie były dochodowe i nigdy nie będą. A to że przewoźnik jezt właścicielem torów to kolejny absurd - PKP IC jest właścicielem torów, wyobraźcie sobie, że np firma Conbus jest włścicielem drogi Lublin - Warszawa i wszyscy inni muszą im płacić za to, że mogą jeździć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na trasie Lublin - Kraśnik jest nie wiele lepiej, pociągi do Lublina przyjeżdżają o takich godzinach, żenikt z wyjątkiem kolejarzy nie zdąży dojechać do pracy, tak samo odjeżdżają. Ten rozkład kleci jedna pani i to chyba pod siebie i swoją rodzinę to robi. Prywata od lat tam zdaje się odchodzić. Najmniejsze szynobusy są podstawiane w weekend kiedy jest dużo pasażerów natomiast te duże kursują kiedy ludzi jedzie mało. A Urząd Wojewódzki jak zwykle nic nie wie i nie może. Co za ukraina, reszta kraju się z nas śmieje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MY chcemy do kolei Mazowieckich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Paranoja,bezsens, "polskie bagienko" tak to można podsumować ! To ,że towary mają pierwszeństwo przed ludżmi nie jest to pojęcia ! Kolejność:przewozy towarowe, przewozy Intercity a na końcu PR ? to po co jest kolej ? może lepiej wszędzie uruchomić busy ? pozamykać dworce i wozić węgiel? Gdzie są nasi posłowie, władze samorządowe ? Walczono o lepsze połączenia z Warszawą a tu nawet na trasie wojewódzkiej jest totalne zamieszanie - a ja się na koniec pytam po jaką cholerę podzielono PKP na mnóstwo spółek? co to dało? i
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten rzecznik urzędu marszałkowskiego plecie takie durnoty że aż człowieka ręka świerzbi aby powiedzieć ,że takich niekompetentnych urzędników winno się wywalić na zbity pysk z roboty.Przecież rano do pracy jedzie mnóstwo ludzi na godz: 7.00 a ponadto bardzo dużo młodzieży i studentów dojeżdża do szkół w obydwu kierunkach tz: Łuków - Terespol i odwrotnie. Nie ma wolnego miejsca bo tak zapchany jest każdy ranny skład i wieczorowy. Marszałek województwa potrafi tylko wszystko rozwalić tak jak PKS w Białej Podlaskiej, o tej części województwa władze w Lublinie zapomniały. Najwyższa pora zrobić referendum aby odłączyć się od Lublina i utworzyć własne województwo tz: Siedlecko- Podlaskie. Wówczas ludzie będą mieli choć czym i w odpowiednim czasie dojechać do pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tymi pytaniami trzeba bombardować samorządowców i posłów w czasie kampanii wyborczej. Bo później jest już po ptokach i władze mają ludzi wtedy daleko w 4 literach ! Grunt ,że im jest dobrze! Wiedzą że nie ma co się wychylać i narażać. Służą swoim zwierzchnikom a nie wyborcom co ich wybrali. Taki mamy system sprawowania władzy w naszym kraju.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mnie to tito, bo na szczęście pociągami już nie jeżdżę, kupiłam samochód.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratuluję takiego marszałka województwa i rzecznika którzy nie znają się na sprawie dojazdu ludzi do pracy w odpowiednim czasie i sknocili taki rozkład jazdy który uruchamia pociągi aby wozili powietrze zamiast pasażerów. Jest to kpina z ludzi i za co oni biorą taką kasę wiadomo że PO i PSL mają ludzi za białych murzynów sami są tylko przy korycie i aby im było dobrze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak studiowałem kilka lat temu to sytuacja z czasem zmieniała się na gorsze. Już kiedyś były jaja - stojąc na Rozrządowej w Białej widzieliśmy jak z Terespola jedzie pociąg (dwie jednostki) z kilkoma osobami i po chwili podjeżdża z Białej pociąg jedna jednostka z tłumem ludzi gdzie nie można się w ogóle wcisnąć. A co teraz się dzieje to już wolę nie myśleć. rozkład się tak zmieniał że młodzież wysiadając z pociągu musiała biec na podmiejski żeby im nie uciekł. Później pewnie w ogóle nie zdążali. Przykro mówić ale wszystkie dotychczasowe działania są przeciw ludziom a nie dla ludzi. Czy kogoś interesuje, że zmieniając rozkład na gorsze to mniej ludzi wybierze ten sposób transportu? Następnie będzie debata na temat zamknięcia kolejnych połączeń ponieważ są nie opłacalne, gdzie "wybitni" ludzie sami tak ułożyli, aby pociągi woziły powietrze. A nasze władze wojewódzkie oczywiście mają głęboko w poważaniu nas i cały powiat bialski. Przykre...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sylwia napisał:
A mnie to tito, bo na szczęście pociągami już nie jeżdżę, kupiłam samochód.
I musisz to oznajmić chwalipięto?żałosna jesteś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W maju i czerwcu 2013 r. organizujemy w Białej Podlaskiej ogólnopolskie spotkanie z udziałem przedstawicieli wszystkich województw. Muszę ich poinformować - jak dojechać do tego miasta. Co mam odpowiedzieć? Jest to międzynarodowa magistrala Berlin - Moskwa. Czy mam odpisać, że do Białej Podlaskiej brak jest bezpośrednich połączeń z Warszawy. Będzie wstyd na całą Polskę. Serdecznie pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Paweł napisał:
A to że przewoźnik jezt właścicielem torów to kolejny absurd - PKP IC jest właścicielem torów, wyobraźcie sobie, że np firma Conbus jest włścicielem drogi Lublin - Warszawa i wszyscy inni muszą im płacić za to, że mogą jeździć?
Właścicielem torów jest PKP PLK S.A. a nie Intercity :>
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Badanie potoku pasażerów zapewne wykaże, że jest ich za mało (bo pociąg jedzie za późno i większość jeździ autobusem). Powinni dodatkowo badać na przystankach autobusowych i pytać "czy wolisz pociąg, czy autobus? Jeśli pociąg, to o której godzinie powinien odjeżdżać?"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiadomo ,że Podlasiacy to ludzie którzy nie potrafią zawalczyć o swoje prawa tylko potrafią buczeć po kontach . a prym w tym wiodą mieszkańcy gminy Terespol. Są to ludzie z ery kamienia łupanego , którzy zachowują się jak zające przy miedzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam ,że Dziennik Wschodni za mało poświęca miejsca sprawom codziennego życia ludziom mieszkającym na Podlasiu. Władze w Lublinie nie interesują się tym regionem województwa tylko łupią ich coraz większymi podatkami a w zamian mamy codzienne życie gorsze jak w getcie . Kto to widział aby tak opracować rozkład jazdy PKP - Przewozy Regionalne chyba człowiek wypuszczony z puszczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: