Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczta zniszczyła paczkę, a potem zwróciła ją nadawcy. Za 50 zł

Utworzony przez Tomek, 12 lutego 2012 o 22:35
Sprawa do wygrania z art 471 Kodeksu Cywilnego. Ja na miejscu tej Pani dałbym 14 dniowy termin na załatwienie sprawy, a po jego upływie - złożyłbym skargę do UOKiK.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
firma, ktora na wolnym rynku nie liczy sie z klientem bardzo szybko padnie... czego Wam i sobie zycze
0
Nie będę płakał, kiedy ta fima padnie. Nie pamiętam kiedy ostatni raz był u mnie listonosz. Ciągle tylko awizo przynoszą. D*** sie ruszyć nie chce nawet z listem poleconym. Wkurza to szczególnie kiedy w skrzycne jest awizo, nikt nie dzwonił do drzwi a auto listonosza stoi przed blokiem. A to co się dzieje z przsyłakmi, terminami realizacji, to już po prostu epopeja. Brak słów. Po tym, co się dzieje w naszym kraju z posadami w państwowych spółkach, to PP istnieje też chyba tylko po to, żeby było komu stołki dyrektorskie rozdawać. Dlatego ta g*** firma bedzie działać jeszcze długo i nic się nie zmieni. Swoją drogą żyjemy w XXI wieku, a elektronicze dokumenty, certyfikay, podpisy to nadal science fiction :-(
0
Niedawno miałem podobny przypadek na poczcie w Hr.... moja paczka wypadła z samochodu(i zostałą rozjechana) na parkingu osobie która to przewoziła do nastepnego punktu pocztowego,paczke znalazła osoba która przechodziła tamtendy i zadzwoniła do mnie(był podany nr tel)ze cos takiego znalazła.N poczcie załatwilismy to po cichu dostałem zwrot kosztów i rekompensate jaka sobie zarzyczyłem.Mogłem im tez wtedy narobic niezłego bigosu ale wyluzowałem jak nerwy pusciły.
0
Było wysłać "szybką paczką"-doszloby bez problemu i zdecydowanie taniej:)
0
Komedia z tą pocztą! Przesyłki giną (szczególnie te wyglądające na cenne;) na odszkodowanie długo się czeka i grosze przyznają...
0
Przypomniało mi się: w zeszłym roku pod Biedronką naprzeciw Olimpu listonosz-szałaput pogubił paczki z samochodu, jakiś mężczyzna je pozbierał i zobowiązał się odwieźć je na pocztę.
0
A ja mam zgoła inne doświadczenie z "pocztexem". Za 1/4 ceny innej firmy kurierskiej paczka z Lublina do adresata "gdzieś" w USA dotarła w ciągu 3 (trzech!) dni. Do tej pory jestem zaszokowany... pozytywnie.
0
cyt. pani z UP z Juranda 7 ,, nie mamy pana paczki i co pan nam zrobi ?? ''
0
A ja mam zgoła inne doświadczenie z "pocztexem". Za 1/4 ceny innej firmy kurierskiej paczka z Lublina do adresata "gdzieś" w USA dotarła w ciągu 3 (trzech!) dni. Do tej pory jestem zaszokowany... pozytywnie.
Jesteś szczęśliwcem bo: 1-Trafiłeś na kompetentną ekipę na całej drodze paczki do odbiorcy. lub 2-Nie jesteś bezrobotnym bo zatrudnia cię poczta i z twoje pochwały są uzasadnione.
0
Paczka z Anglii do Polski (Lublin) wędrowała jedyne 2 miesiące...została złożona reklamacja, jako że paczka zagineła na terenie Polski,pare dni póżniej paczka o dziwo się znalazła i trafiła do adresata. sądzimy że ktoś chciał ją przytulić ale strona anglielska zaczeła się interesować gdzie jest paczka. banda złodzieii!!
0
daleko szukać... list polecony, piorytet z Koszalina do Słupska szedł 4 miesiące od tej pory wolę pilne rzeczy przewozić osobiście
0
Poczta mogła stwierdzić, że: "taki adres nie istnieje", potrzymała paczkę w Warszawie i zwróciła...
0
,, nie mamy pana paczki i co pan nam zrobi ?? ''
0
Powinni jak najszybciej rozwiązać ta instytucję jaka jest Poczta Polska. Żeby robić z klienta wariata.
0
POCZTEX to oszustwo .Moja przesyłka 350 km pokonała w 27 godz a ostatnie 7 z Kowalewa do WLK RYCHNOWA w 25 godz.Pocztex nie posiada kurierów w mniejszych miejscowościach.Dobę przeleżała aby dostarczył ją listonosz.Na dodatek złożenie reklamacji prawie niemożliwe bosolidarność pocztowa działa.
0
Ludzie a kto wam każe albo zmusza was do korzystania z usług Poczty, IDZCIE SOBIE DO INNEJ FIRMY ZOBACZYCIE ILE ZAPŁACICIE I JAK ZOSTANIE WASZA PRZESYŁKA DOSTARCZONA !!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: