Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod sąd za śmierć psa na torach: Zarzuty dla 22-latka

Utworzony przez MIchał, 25 stycznia 2011 r. o 18:28
Tepic takich to mało ;/ Co za człowiek niech on teraz będzie w roli psa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywotnia praca w kamieniołomach o chlebie i wodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja bym mu połamał nogi i ręce i zostawił na torach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czekam na spotkanie z takim półczłowiekim abym mógł mu pokazać co to jest ból
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qba napisał:
tylko czekam na spotkanie z takim półczłowiekim abym mógł mu pokazać co to jest ból
Uwielbiam takie teksty! A jak już "pokazałbyś mu co to jest ból" to co byś dalej zrobił? Poszedłbyś do domu obejrzeć kolejny "Taniec z gwiazdami"? a może "Tomasz Lis na żywo"? a na koniec zrobił kupę obok sedesu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas ludzie bardziej przejmója się zwierzętami niż ludżmi to jakaś paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nic nie pamięta to trzeba go upic i złamac dwie nogi---proste !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q napisał:
U nas ludzie bardziej przejmója się zwierzętami niż ludżmi to jakaś paranoja.
-uje się nie kreskuje pacanku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo człowiek to czasem wie za co zostanie pobity itp, a wierny pies który nagle zostaje wrzucony pod pociąg niestety nie. Dlatego to ludzi muszą stawać przeciwko innym 'ludziom' którzy znęcają się nad zwierzętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak ty bys sie poczuł jak by Cie ktoś tak potraktował,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie rozumiem, przeciez za szlabanem stał samochód, dlaczego kierowca nie zareagował??? nie wyszedł z samochodu, nic nie próbował zrobic?? przeciez napewno widział ze ktos jest na torach!! moze gdyby zareagował to skończyłoby się to inaczej?? dlaczego ludzie nie reagują i udają ze nic się nie dzieje?? i zdecydowanie powinni zaostrzyc kary za znecanie się nad zwierzętami. przecież to są też istoty które czują tak samo jak ludzie! jak można być takim bezdusznym człowiekiem?? zdecydowanie popieram aby znacząco podnieść kary za takie traktowanie zwierząt !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie rozumiem, przeciez za szlabanem stał samochód, dlaczego kierowca nie zareagował??? nie wyszedł z samochodu, nic nie próbował zrobic?? przeciez napewno widział ze ktos jest na torach!! moze gdyby zareagował to skończyłoby się to inaczej?? dlaczego ludzie nie reagują i udają ze nic się nie dzieje?? i zdecydowanie powinni zaostrzyc kary za znecanie się nad zwierzętami. przecież to są też istoty które czują tak samo jak ludzie! jak można być takim bezdusznym człowiekiem?? zdecydowanie popieram aby znacząco podnieść kary za takie traktowanie zwierząt !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie jest polskie społeczeństwo. Gdy dzieje się krzywda nikt nie reaguje aczkolwiek zdarzają się wyjątki. Osobiście chciałbym aby to nie były wyjątki i żeby ludzie reagowali na krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q napisał:
U nas ludzie bardziej przejmója się zwierzętami niż ludżmi to jakaś paranoja.
LUDŻMI,KTÓRZY NIE LUBIĄ ZWIERZĄT NIE NALEŻY SIĘ PRZEJMOWAĆ BO TO SĄ PODLI LUDZIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szubienica dla zwyrodnialca !!!! zostawić go na torach i przejechać, jeszcze kłamie że nic nie pamięta na szczęście kamery pamiętają Bandyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=v7z_aB4P6ts&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODAC NAZWISKO JEGO PO SPRAWIE!!!!! I 3 MU W 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yewdb napisał:
PODAC NAZWISKO JEGO PO SPRAWIE!!!!! I 3 MU W 4
Świetny szyfr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaka ukarać za zatrzymanie pociągu i poniesione straty. Za psa to tylko obciążyć kosztami utylizacji, zwierze to rzecz, to była jego rzecz i zrobił z nią co chciał, szkoda tylko, że naraził ludzi i PKP na straty i za to powinna go spotkać kara. Polska to dziki kraj bo z swoją własnością nie mogę zrobić tego co chce tylko mi się państwo wpieprza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Świetny szyfr
no nie wiem czy taki swietny bo oba wyrazy poprawnie napisane sa czteroliterowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...