Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podczas lekcji wysikał się do kwiatka

Utworzony przez ANTYGIMNAZJAN, 9 września 2010 r. o 12:50
TEN MINISTEREK TFUUU EDUKACJI KTÓRY WYMYŚLIŁ TWORY POD NAZWĄ GIMNAZJA TO POWININEN DOSTAĆ W PYSK!!TE WYLĘGARNIE ŁOBUZERII,DZIKUSÓW, NIEDOSTOSOWANEJ MŁODZIEŻY TO JAKIŚ POJ....POMYSŁ!!ZNOWU RĘKAMI NIEUDOLNYCH I NIEODPOWIEDZIALNYCH POLITYKÓW MAMY POTWORKA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, i mamy wychowanie bezstresowe - żadnych kar tylko nagrody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to macie libwerałowie drodzy efekty idei wychowania bezstresowego kiedyś taki ancymon dostał liniką po lapach jak to nie pomoglo to ostre lanie przy calej klasie, (co wiązało sie z tym ze z klasowym pośmiewiskiem) i był spokuj ale teraz to nawet rodzic nie moze dać klapsa bo za to grożą paragrafy kodeksu karnego. mam nadzieje ze jakiś ideotfu-rczy uczeń spuści na ulicy lanie jakiemus nawiedzonemu politykowi -liberałowi, niech doswidaczą oni ideę wychowania bezstresowego na własnej skórze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledztwo prowadzi plicja. Ciekawe dokąd ono doprowadzi i czy się uda schwytać sprawcę i udowodnić winę. Zarobiona ta bialska policja. Ciekawe czy będzie medal po skończonym tak trudnym i niebezpiecznym śledztwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego państwo chce na siłę kształcić takie ,,okazy".Jak nie chce się uczy ć to won ze szkoły,łopatę w dłoń i za...........Jak popracuje od rana dowieczora to może zrozumie.Stare metoty są metodami sprawdzonymi.A tak lans, to na pewno wina szkoły , nauczyciela i wszystkich dookoła , że nie potrafili zachęcić, że nie potrafili zainteresować.Bezstresowe wychowanie już wyszło na światło.Życzę powodzenia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na to recepta: więcej lekcji religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są dwie strony medalu po pierwsze małolat to kompletny głupek ... po drugie nauczyciel czy nauczycielka nie nadaje sie do zawodu !!! taka jest prawda. tez kiedyś chodziłem do szkół i widziałem jak na jedych lekcjach działy sie dantejskie sceny, a na innych słychać było przelatującą muchę po drugiej stronie sali. wszystko zależy od nauczycieli jedni mieli to "coś" mają, a inni nie. i ci drudzy narzekają jak im jest źle, jaka to teraz młodzież, a tak naprawdę NIGDY NIE POWINNI BYĆ NAUCZYCIELAMI!
Ostatnio edytowany 9 września 2010 r. o 14:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
są dwie strony medalu po pierwsze małolat to kompletny głupek ... po drugie nauczyciel czy nauczycielka nie nadaje sie do zawodu !!! taka jest prawda. tez kiedyś chodziłem do szkół i widziałem jak na jedych lekcjach działy sie dantejskie sceny, a na innych słychać było przelatującą muchę po drugiej stronie sali. wszystko zależy od nauczycieli jedni mieli to "coś" mają, a inni nie. i ci drudzy narzekają jak im jest źle, jaka to teraz młodzież, a tak naprawdę NIGDY NIE POWINNI BYĆ NAUCZYCIELAMI! [/quote] [quote]są dwie strony medalu po pierwsze małolat to kompletny głupek ... po drugie nauczyciel czy nauczycielka nie nadaje sie do zawodu !!! taka jest prawda. tez kiedyś chodziłem do szkół i widziałem jak na jedych lekcjach działy sie dantejskie sceny, a na innych słychać było przelatującą muchę po drugiej stronie sali. wszystko zależy od nauczycieli jedni mieli to "coś" mają, a inni nie. i ci drudzy narzekają jak im jest źle, jaka to teraz młodzież, a tak naprawdę NIGDY NIE POWINNI BYĆ NAUCZYCIELAMI!
No tak, jeśli nie potrafi zainteresować lekcją, to uczeń jest usprawiedliwiony za swoje chamskie zachowanie... Tak samo powinniśmy postępować w pracy, w urzędzie, w sklepie... nie podoba nam się czyjaś praca, czyjeś działanie? A pobić go, opluć, nasikać na niego i obrzucić obelgami... XXI wiek... ale chyba przed naszą erą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pedagog napisał:
Jest na to recepta: więcej lekcji religii.
Kolejny nawiedzony mocher oj miało być lewocher.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram dwoje przedmówców, jak nauczyciel jest do bani to uczniowie mu na głowę wejdą i tyle, sam pamiętam ze szkoły średniej (klasa 30 chłopaków) że wielu nauczycieli bez problemu trzymało klasę w ryzach, a inni nawet z połową nie dawali rady (z tą spokojniejszą połową).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
achh ta nasza dzielna milicja zanosi sie na kolejny ich "sukces"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bialska policja prowadzi śledztwo w sprawie nagannego zachowania ucznia jednego z bialskich gimnazjów." Nie wiem czy śmiać się z naszych "dzielnych" milicjantów czy może z tępego redaktora, który pozwolił puścić tego gniota "w eter". :\ Żenua!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić gnojka ze szkoły z odpowiednią opinią i po problemie, a i przykład dla innych gnojków, a nie pieścić się z nim. Gimnazjum obowiązkowe nie jest więc może zakończyc edukację na podstawówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładne słownictwo reprezentuje DW. A jakby zrobił coś więcej napisalibyście że się wysrał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest gdy gówniara zamiast pojechać na dwudniową wycieczkę do Holandii decyduje się urodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego osobnik który wyraźnie nie chce chodzić do szkoły , jest do tego przymuszany. Powinien zostać ze szkoły wyrzucony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysiu z klanu napisał:
achh ta nasza dzielna milicja zanosi sie na kolejny ich "sukces"
zgadza się , policja nie była tu potrzebna. Gówniarz powinien już dawno wylecieć ze szkoły i nie było by sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasikał ? Ale wyczyn ! Poczytajcie co zrobiła Doda w Międzyrzecu Podl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
Nie rozumiem, dlaczego osobnik który wyraźnie nie chce chodzić do szkoły , jest do tego przymuszany. Powinien zostać ze szkoły wyrzucony.
Do 18 roku zycia istnieje powszechny obowiązek nauki. Potem moze robić co mu sie chce ale do tego wieku bedzie zmuszany przez państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w szkole(niedaleko Opola Lubelskiego) dzieją się podobne rzeczy. Jest kilku takich cwaniaczków co przychodzą na lekcje tylko po to aby zdenerwować nauczyciela. Nie przynoszą książek ani zeszytów(jedyne co biorą to strój na wf). Przy nauczycielach plują na podłoge, przeklinają. Jak przechodzą przez korytarz to klepią dziewczyny po pośladkach. Na czym się kończy? Idą do dyrektora, wzywają rodziców i jest pogadanka. Niby fajnie ale na następny dzień dzieje się znowu to samo. I teraz pytanie: jakie zachowanie mają wystawione na koniec roku? Większość z was pomyśli, że naganne ale nie. Nieodpowienie!!! Tak, dobrze przeczytaliście. Sam nie wiem dlaczego. Ja bym odrazu wystawił naganne ale nauczyciele widać chcą się ich jak najszybciej pozbyć z gimnazjum i przepuszczają do następnych klas. Teraz większość z nich jest już w trzeciej klasie i mogę się założyć, że zdadzą. A nie lepiej byłoby wywalić ich ze szkoły albo zgłosić takie zachowanie do kuratorium? Może przenieśli by ich do specjalnej szkoły? I to nie dzieje się tylko w tym gimnazjum. Nauczyciele przepuszczają najgorszych uczniów do następnych klas nawet z zachowaniem opisanym powyżej. I gdzie tu logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...