Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podczas lekcji wysikał się do kwiatka

Utworzony przez ANTYGIMNAZJAN, 9 września 2010 r. o 12:50
Eee... nasikać do kwiatka to jeszcze tak źle nie jest. U mnie w szkole jeden 14-latek wlał benzyne do kwiatka na holu. Z kolei rok wcześniej ktoś biegał z siekierą po szkole, a jeszcze wcześniej ktoś rozpylił gaz pieprzowy. Tak więc dla mnie nic niezwykłego ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jest to szkoła dla mlodzieży trudnej o specjalnych wymaganiach edukacyjnych.Ty uciekaj bo jeszcze zrobi Ci ktoś krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rd14 napisał:
no to macie libwerałowie drodzy efekty idei wychowania bezstresowego kiedyś taki ancymon dostał liniką po lapach jak to nie pomoglo to ostre lanie przy calej klasie, (co wiązało sie z tym ze z klasowym pośmiewiskiem) i był spokuj ale teraz to nawet rodzic nie moze dać klapsa bo za to grożą paragrafy kodeksu karnego. mam nadzieje ze jakiś ideotfu-rczy uczeń spuści na ulicy lanie jakiemus nawiedzonemu politykowi -liberałowi, niech doswidaczą oni ideę wychowania bezstresowego na własnej skórze
i tu się drogi kolego / droga koleżanko mylisz liberalizm polega na tym, że każdy wychowywuje swoje dziecko jak mu się podoba oraz na tym, że szkoła może sobie w swoim regulaminie wpisać co chce - zarówno to, że dzieci to świętość i nie można na nie krzywo spojrzeć jak i to, że można takiemu nicponiowi "dać w papę" - a każdy rodzic posyła dziecko do takiej szkoły, której m.in. "metody wychowawcze" najbardziej mu (rodzicowi) odpowiadają "wychowanie bezstresowe" to lewactwo - które chce kontrolować każdy aspekt życia obywateli (np. czerwona Szwecja, która wprowadziła zakaz stosowania kar cielesnych) - i zielonych ps. PO to gospodarcze lewactwo z centrowymi "ideami" (w żadnym wypadku liberałowie! Pojęcie to w polskiej opinii publicznej zostało spaczone) PiS to gospodarcze lewactwo z prawicowymi "ideami" SLD to oczywiście komuna^2 proponuję poczytać i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Niestety muszę częściowo obalić twoją teorię. 2. Twierdzisz, że nie da się znaleźć uczniowi miejsca w innej szkole? U mnie w powiecie jest 6 czy 7 gimnazjów i mógłbym się założyć o 1000zł, że miejsce by się znalazło i to nie jedno. 3. Poza szkołami specjalnymi(ośrodkami) są również tzw. "poprawczaki" dla takich uczniów. Co prawda trafiają tam zazwyczaj huligani, którzy często wszczynają bójki/niszczą czyjeś mienie/kradną itp. ale miejsce dla ucznia z tego artykułu napewno by się znalazło.
Do poprawczaków zazwyczaj trafia młodzież popełniająca przestępstwa ale takiego ucznia by pewnie "z chęcią" wzięli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Do poprawczaków zazwyczaj trafia młodzież popełniająca przestępstwa ale takiego ucznia by pewnie "z chęcią" wzięli.
Popieram! Najlepiej nie bawić się z taką młodzieżą tylko pokazać im jakie mogą być konsekwencje ich zachowania(np. zabrac ich na wycieczke do szkoly specjalnej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zrobił ten chłopak w porównaniu z wybrykami z mojego gimnazjum to jest nic. Ale nauczyciele oczywiscie nie reagują - przeciez lepiej zeby nauczyciele w liceum się męczyli z taki niż wysłać go do szkoły specjalnej. O zgrozo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi, dlaczego to rodzice pozostałych dzieci nie zorganizowali się do tej pory!! Jakim prawem taki ludzki odpad zabiera ich dzieciom prawo do nauki, spokojnego rozwoju, czas na naukę, a nam -wszystkim podatnikom nasze pieniądze ze skromnej puli na edukację?? W normalnym kraju, wśród normalnych rodziców-nie byłoby możliwości przechowywania takiego żula w szkole i marnowania czasu przeznaczonego na naukę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sarna napisał:
Mnie ciekawi, dlaczego to rodzice pozostałych dzieci nie zorganizowali się do tej pory!! Jakim prawem taki ludzki odpad zabiera ich dzieciom prawo do nauki, spokojnego rozwoju, czas na naukę, a nam -wszystkim podatnikom nasze pieniądze ze skromnej puli na edukację?? W normalnym kraju, wśród normalnych rodziców-nie byłoby możliwości przechowywania takiego żula w szkole i marnowania czasu przeznaczonego na naukę !!!!
Popieram. Myślę, że ME(Min.Edukacji) powinno zaiwnestowac w szkoły specjalne i wziać się solidnie do roboty w tym kierunku. Oczywiście to nie tylko wina ministerstwa ale również nauczycieli, którzy nie reagują na takie zachowania uczniow. W wielu szkołach dzieje się podobnie a ilu takich uczniow zostalo przeniesionych do szkol specjalnych(albo dostalo inną karę)? Zapewne nie więcej niż 10%. Ten system jest chory. Powinniśmy reagować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coffe, nie zgadzam sie z Tobą. Czytając ten artykuł uważam, że szkoła zrobiła znacznie więcej niż musiała-takie mamy prawo. Prawo to chroni sprawcę, wg zasady: adwokat jest drogi-to należy załatwiać wyrok z sędzią! Jednak nadal podkreślam potęgę możliwości Rodziców, oni tworza Radę Rodziców, Radę Szkoły, wchodzą do Trójek Klasowych i oni mogą zmienić oblicze szkoły terroryzowanej przez tego typu spady!! Systematycznym działaniem, uchwalając uchwały- Rodzice wyprowadzą bydło ze szkół i pozwolą ich własnym dzieciom na spokojną naukę, zdobywanie wiedzy i osiąganie sukcesów, ochronia przed wzorami chamstwa, upodlenia drugiego człowieka i demoralizacją. Przepisy od dawna ograniczają możliwość działania kierownictwu szkół i wychowawcom, ale pozwalają Rodzicom zarządzać szkołą i wpływać na model wychowania dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sarna napisał:
Coffe, nie zgadzam sie z Tobą. Czytając ten artykuł uważam, że szkoła zrobiła znacznie więcej niż musiała-takie mamy prawo. Prawo to chroni sprawcę, wg zasady: adwokat jest drogi-to należy załatwiać wyrok z sędzią! Jednak nadal podkreślam potęgę możliwości Rodziców, oni tworza Radę Rodziców, Radę Szkoły, wchodzą do Trójek Klasowych i oni mogą zmienić oblicze szkoły terroryzowanej przez tego typu spady!! Systematycznym działaniem, uchwalając uchwały- Rodzice wyprowadzą bydło ze szkół i pozwolą ich własnym dzieciom na spokojną naukę, zdobywanie wiedzy i osiąganie sukcesów, ochronia przed wzorami chamstwa, upodlenia drugiego człowieka i demoralizacją. Przepisy od dawna ograniczają możliwość działania kierownictwu szkół i wychowawcom, ale pozwalają Rodzicom zarządzać szkołą i wpływać na model wychowania dzieci.
W sumie to może troche przesadziłem(z tym ME). Ale nie wiem dlaczego nauczyciele nie chcą zrobić coś z takimi uczniami. Przecież uczeń notorycznie przeskzkadzający na lekcji utrudnia naukę innym a uczeń, który często wszczyna bójki może np. zastraszać młodszych czy wyłudzać pieniądze. Ale nauczyciel woli wysłać go do dyrektora. A ten z kolei pogada z nim, najwyżej wezwie rodziców. I co? Kilka dni spokoju a potem zaczyna sie od nowa. W takich przypadkach szkoła specjalna(moim zdaniem) byłaby najlepszym wyjściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coffe napisał:
W sumie to może troche przesadziłem(z tym ME). Ale nie wiem dlaczego nauczyciele nie chcą zrobić coś z takimi uczniami. Przecież uczeń notorycznie przeskzkadzający na lekcji utrudnia naukę innym a uczeń, który często wszczyna bójki może np. zastraszać młodszych czy wyłudzać pieniądze. Ale nauczyciel woli wysłać go do dyrektora. A ten z kolei pogada z nim, najwyżej wezwie rodziców. I co? Kilka dni spokoju a potem zaczyna sie od nowa. W takich przypadkach szkoła specjalna(moim zdaniem) byłaby najlepszym wyjściem.
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coffe napisał:
W sumie to może troche przesadziłem(z tym ME). Ale nie wiem dlaczego nauczyciele nie chcą zrobić coś z takimi uczniami. Przecież uczeń notorycznie przeskzkadzający na lekcji utrudnia naukę innym a uczeń, który często wszczyna bójki może np. zastraszać młodszych czy wyłudzać pieniądze. Ale nauczyciel woli wysłać go do dyrektora. A ten z kolei pogada z nim, najwyżej wezwie rodziców. I co? Kilka dni spokoju a potem zaczyna sie od nowa. W takich przypadkach szkoła specjalna(moim zdaniem) byłaby najlepszym wyjściem.
Postanowiłem i ja dodać swoje 3 grosze do wypowiedzi. Pracuję w gimnazjum i dobrze wiem jak praktyka wygląda. Na przykładzie: uczeń zachowuje się poniżej krytyki/ wychowawca, upomina, rozmawia z rodzicami, wysyła do dyrektora, daje naganę wychowawcy klasy, dyrektora daje naganę dyrektora/. Uczeń dalej zachowuje się jak ostatni kr..tyn, nie chodzi do szkoły, kradnie, urządza bójki. Co dalej, można ucznia przenieść do innej klasy w tej samej szkole ale co to da? Można przenieść ucznia do innej szkoły ale każdy normalny dyrektor będzie bronił się przed przyjęciem / i słusznie/,takiego wrzoda. Droga do poprawczaka czy szkoły specjalnej jest niezwykle daleka i odległa w czasie. trzeba jeszcze dodać, że rodzic takiego delikwenta najczyściej obwinia szkolę za zachowanie swojego synka i pisze elaboraty do Kuratorium czy MEN. Pytanie co z tym fantem zrobić, bo ktoś słusznie zauważył, że jeden taki osobnik potrafi skutecznie rozłożyć każdą lekcję? Trudno o jednoznaczna odpowiedz, kiedy Giertych proponował szkoły specjalne rozgorzała dyskusja i przeważało zdanie, że pomysł jest kretyński. Może zniesienie obowiązku szkolnego dla gimnazjalistów załatwiało by sprawę? WIEM JEDNO NAUCZYCIEL I DYREKTOR SĄ UDUPIENI I ICH MOŻLIWOŚCI WYCIĄGANIA KONSEKWENCJI WOBEC UCZNIÓW "SPECJALNYCH" SĄ BARDZO MAŁE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądry komentarz, ale o tym wiedzą ludzie pracujący z młodzieżą i mający kontakt z rodzicami.(dodam-z różnymi rodzicami i tymi bardzo mądrymi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I CO WIELKIEGO MIAŁ SIĘ ZLAĆ W MAJTKI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ram napisał:
NO I CO WIELKIEGO MIAŁ SIĘ ZLAĆ W MAJTKI ?
w naszej dyskusji nie chodzi tylko o tego konkretnego ucznia ale także o innych o podobnym zachowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ram napisał:
NO I CO WIELKIEGO MIAŁ SIĘ ZLAĆ W MAJTKI ?
Z takiego sposobu myślenia można wyciągnąć wniosek,że to chłopak "wielkiej kultury"bo mógł np: nalać Pani w torebkę albo w pantofelek a poszedł i "kulturalnie"nalał do donicy z kwiatem czyli zasilił go nawozem i nawodnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Z takiego sposobu myślenia można wyciągnąć wniosek,że to chłopak "wielkiej kultury"bo mógł np: nalać Pani w torebkę albo w pantofelek a poszedł i "kulturalnie"nalał do donicy z kwiatem czyli zasilił go nawozem i nawodnił.
powoli odchodzimy od tematu szkół specjalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh tez bym tak zrobil jak by mnie baba wkurw*la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie na komixxach dowiedziałam hahahahahahaahhahh on sie odlał do kwiatka!!!!!!! buahahahaahah!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie na komixxach dowiedziałam hahahahahahaahhahh on sie odlał do kwiatka!!!!!!! buahahahaahah!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...