Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzany o zabójstwo 16-latki powiesił się w stodole

Utworzony przez Świdniczanin, 18 listopada 2008 r. o 17:59
kiedy wyniki ekspertyzy??? Czy to on zabił???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYŻBY KOMUŚ ZALEŻAŁO NA TYM,ABY ŚLEDZTWO CIĄGNĘŁO SIĘ W NIESKOŃCZONOŚĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na to wskazuje.... Moim zdaniem zrobili to znajomi Gosi,których poznała na jednej z dyskotek. To jestem moje osobiste zdanie. I jeszcze moim zdaniem w okolicach Międzyrzeca nie ma takich morderców żeby tak doskonale to zrobić...po prostu czysty fuks ze jeszcze tych sku....nie wyłapali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jak się ma sprawa? Proszę napisać jeżeli złapią winnego, lub umorzą śledztwo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Witam. Jak się ma sprawa? Proszę napisać jeżeli złapią winnego, lub umorzą śledztwo. Pozdrawiam
Trwają porównawcze badania i ekspertyzy, których termin przedłużono. Tak jak i całego śledztwa. DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę w tej sprawie do tej chwili nic nie ustalono? Przecież kur** ma* ktoś musiał coś widzieć/wiedzieć! Ludzie! Minęły już 3 miesiące i nic? Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] napisał:
tak się składa że samobójstwo tego chłopaka nie miało nic wspólnego z tym co się stało...
18-letni Paweł R. zamordował 16-letnią dziewczynę a potem się powiesił - stwierdziła prokuratura na podstawie badań DNA. Do wstrząsającego morderstwa doszło w Halasach pod Międzyrzecem Podlaskim w listopadzie ub. roku. NIE MIAŁO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
jeśli nie wiecie jak to dokładnie było to nie posądzajcie tego chłopaka, nie znam ani tej dziewczyny ani tego chłopaka ale z tego co słyszałam to ten chłopak miał też jakieś obrażenia na ciele. zanim coś napiszecie to przemyślcie to. [*]......
18-letni Paweł R. zamordował 16-letnią dziewczynę a potem się powiesił - stwierdziła prokuratura na podstawie badań DNA. Do wstrząsającego morderstwa doszło w Halasach pod Międzyrzecem Podlaskim w listopadzie ub. roku. ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZEMYŚL TO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
znam tego chłopaka ale nie wiem czy był zdolny coś takiego zrobić... pisze "podejrzany" a nie "morderca Małgosi" a to jest wielka różnica. ;( jeszcze nic nie wiadomo a już krzyczycie ze byście go zabili... tu widać jacy jesteście. Zabilibyście to sami byli byście mordercami...także myśleć co piszecie. poza tym Paweł mógł mieć inne powody dla których odebrał sobie życie. ;( a może było zupełnie inaczej... nic nie wiadomo. więc nie gadajcie póki nie skończy się śledztwo... bo sami ku*** tej sprawy nie rozwiążecie. ;(((
18-letni Paweł R. zamordował 16-letnią dziewczynę a potem się powiesił - stwierdziła prokuratura na podstawie badań DNA. Do wstrząsającego morderstwa doszło w Halasach pod Międzyrzecem Podlaskim w listopadzie ub. roku. MYŚL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
być może Paweł chciał pomóc tej dziewczynie ale nie dał rady i sam oberwał. a powiesić się mógł z innego powodu. a z tego co wiem juz wcześniej napisał list że się powiesi [ale nie wiem na 100%]
18-letni Paweł R. zamordował 16-letnią dziewczynę a potem się powiesił - stwierdziła prokuratura na podstawie badań DNA. Do wstrząsającego morderstwa doszło w Halasach pod Międzyrzecem Podlaskim w listopadzie ub. roku. CO ZA DZIWNE MYŚLENIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad o tym wiecie? Pojawil sie jakis oficjalny komunikat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie slady DNA ponoc za paznokciem i niczyje inne i tylko 1 i odrazu ze to on sam by zaciagnal ja i wrzucil do studni ktora byla zakryta a pokrywa od niej wazy 100kg smiem w to watpic wg mnie jesli wziol w tym udzial to z przymusu sam by nie mogl nic zdzialac i wg mnie z braku motywow dali sobie z pokoj z ta sprawa oby to sie nie powotrzylo i zeby to co sie stalo bylo tylko niefortunnym przypadkiem a nie czyms celowym.juz minal rok od jej smierci a kazdy mimo wszystko ja pamieta i bedzie pamietal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dowiemy się już prawdy, policji jest wygodniej zepchnąć winę na Pawła niż dokładnie wźąć się do roboty. Co to za ekipa zbezpieczała ślady na miejscu gdzie znaleziono Małgosię, że nie zainteresowała się żyletką leżącą w studni (widać to na filmie)? Czy tacy znajdą bandytę? Pośmiewisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...