Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podstawówka w byłej kaplicy

Utworzony przez vinci, 4 marca 2010 r. o 10:15
Nowa szkoła i nowa oferta dla rodziców dbających o wychowanie i kształcenie dzieci to bardzo pożyteczna rzecz. Gratulacje dla Białej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obecnie funkcjonuje w Białej Podlaskiej 30 placówek i szkół niepublicznych, które otrzymują dotacje zgodnie z przepisami prawa oświatowego." Ciekawe gdzie w Białej są owe 30 niepubliczne szkoły...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie uważacie żę organem prowadzącym całej bialskiej oświty powinna być kuria diecezji siedleckiej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kiedyś zapisałem swoje dziecko do społecznej szkoły p. Klekota. Wszyscy pamiętamy to się skończyło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w tej szkole nie będą molestować dzieciaków?Jaka jest gwarancja?Szkoły katolickie (i ośrodki katolickie) słyną z molestowania dzieci oraz psychicznym i fizycznym znęcaniem się nad słabszymi i chorymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie będzie to, oczywiście przeszkadzało w zamknięciu w okolicy kilku szkół "świeckich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...AMOSC/298717828 to tak dla równowagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta nowa szkoła będzie połączona w zespół z gimnazjum i liceum katolickim ???Co na to radni ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że jeszcze jeden kościół na KOŁYCHAWIE nie zaszkodziłby w edukacji naszych dzieci.Do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vinci napisał:
Nowa szkoła i nowa oferta dla rodziców dbających o wychowanie i kształcenie dzieci to bardzo pożyteczna rzecz. Gratulacje dla Białej!!!
No, kościół katolicki tylko dla bogatych, jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam lepszy pomysł. Zlikwidować Urząd Miasta i oddać w zarząd Kurii Biskupiej. Przynajmniej będzie porządek i podatki za Bóg zapłać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Wszechmogący jest ks. Daniluk, Czapski sam już nic nie może, w ten sposób płaci cenę za poparcie radnych z "komitetu księdza" w Radzie Miasta. Żałosne i ... kosztowne dla mieszkańców miasta. Do zobaczenia przy urnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!! To jest szkola dla dzieci i....doroslych! dzieci beda uczyly sie przykazan i paciorkow, a rodzice powinni z zainteresowaniem uczyc sie, jak robic prawdziwie dochodole interesy, bo: Budynek szkolny - Kaplica...zostal postawiony za spoleczne pieniadze, a wiec koszt wkladu wlasnego maja klechy na poziomie Ziobro (zero)! Ustawowe dofinansowanie 100% (koszt wynajmu lokali wliczony) Oplata za ucznia 200 zl/m-c. Obowiazkowe uczestnictwo dzieci i rodzicow w teatralnych przedstwieniach coniedzielnych (msza) i oczywiscie wiaze sie to ze zbiorka na tace! Wychodzi wiec na to, ze klechy wyruchali mieszkancow miasta po raz kolejny! Osobiscie uwazam, ze bardzo dobrze, bo pasterze sa po to, aby strzyc barany!!!! Szkoda mi jedynie dzieciaczkow, ktore ich wlasni rodzice narazaja na nieprzyjemnosci ze strony zwyrodnialych zboczencow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co może oburzać w tym pomyśle, skoro ta kaplica już od wielu lat wykorzystywana jest do celów edukacyjnych. Cieszę się, że obok mojego osiedla będzie taka szkoła. Wystarczy zobaczyć na szkołę katolicką przy ulicy Wyszyńskiego - tam się naprawdę wychowuje dzieci. A odnosząc się do wypowiedzi, że duchowni to pedofile, to takich wypowiedzi nawet nie warto komentować. Uważam, że generalizowanie czegokolwiek jest pomyłką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz już wiecie na co były te cięcia w bialskiej oświacie! Ciekawe kto tam będzie uczył świeccy czy sukienkowi? Brawo "Czapa" odpłacimy Ci w wyborach! Pójdziesz do klechów na woźnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Białej Wszechmogący jest ks. Daniluk, Czapski sam już nic nie może, w ten sposób płaci cenę za poparcie radnych z "komitetu księdza" w Radzie Miasta. Żałosne i ... kosztowne dla mieszkańców miasta. Do zobaczenia przy urnie.
co prawda to prawda. mądrego człowieka warto posłuchac !!! c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Nie wiem co może oburzać w tym pomyśle, skoro ta kaplica już od wielu lat wykorzystywana jest do celów edukacyjnych. Cieszę się, że obok mojego osiedla będzie taka szkoła. Wystarczy zobaczyć na szkołę katolicką przy ulicy Wyszyńskiego - tam się naprawdę wychowuje dzieci. A odnosząc się do wypowiedzi, że duchowni to pedofile, to takich wypowiedzi nawet nie warto komentować. Uważam, że generalizowanie czegokolwiek jest pomyłką.
Oburza tryb podejmowania decyzji w Białej. Nie jest to przejrzyste miasto, za to skorumpowane (z korupcją polityczną włącznie) na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że rodzicom nie trzeba podpowiadać gdzie mają posyłać swoje dzieci do szkoły, i trudno będzie nowej szkole dorównać niektórym publicznym szkołom w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Planujemy, że czesne wyniesie około 200 zł – mówi ksiądz, który zamierza przeprowadzić rozmowy z kandydatami, aby zorientować się, jaki jest poziom rozwoju zgłaszanych dzieci."- Co to znaczy poziom rozwoju???? Myślałam, że tam mogą pójść wszystkie dzieci zgodnie z wiekiem! Może muszą być inteligentne, bo obniżą poziom szkoły? Niestety w publicznych szkołach muszą się uczyć i te mniej inteligentne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goma napisał:
"Planujemy, że czesne wyniesie około 200 zł – mówi ksiądz, który zamierza przeprowadzić rozmowy z kandydatami, aby zorientować się, jaki jest poziom rozwoju zgłaszanych dzieci."- Co to znaczy poziom rozwoju???? Myślałam, że tam mogą pójść wszystkie dzieci zgodnie z wiekiem! Może muszą być inteligentne, bo obniżą poziom szkoły? Niestety w publicznych szkołach muszą się uczyć i te mniej inteligentne.
mją mieć przedewszystkim bogatych rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...