Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podstrefa w Łukowie da 500 miejsc pracy

Utworzony przez palcemnawodzie, 25 lipca 2012 r. o 22:02
"– Jeżeli pięć przedsiębiorstw zatrudni po sto osób, to stworzy to 500 miejsc." Panie Burmistrzu! A co będzie jeżeli 7 przedsiębiorstw zatrudni po sto osób? A jeżeli przedsiębiorstw będzie 11? Poprawne odpowiedzi proszę przesłać pocztą "na Berdyczów", nagrodą główną w tym konkursie jest używany toster z małym przebiegiem. Mimo wszystko życzę powodzenia i wytrwałości w pozyskiwaniu inwestorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mażenia, wydana kasa będzie na marne jak remont ul. 700_lecia, parkingi zostały wyremontowane ale nikt nie pomyślał że samochodów przybywa można było trochę poszerzyć sieć parkingów. Ale za dwa lata znowu dostaniemy pieniądze i poprawimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiałem się, aż mnie brzuch rozbolał...oj żartownisie...ah ha ha ha ha dosłownie nie mogę...500 miejsc pracy...a czemu nie 1000 od razu? Jak na razie to nikt nic nie słyszał o żadnym inwestorze zainteresowanym tym terenem, a kiedy tam ktoś wybuduje jakiś zakład to może i będą miejsca pracy, tyle że na razie się na to nie zanosi! Już jedna podstrefa pod Łukowem zarasta trawą, ta pewnie będzie następna. Kolejny "papierowy" sukces burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...