Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżki za mieszkanie to jawne złodziejstwo

Utworzony przez Myślący, 17 kwietnia 2009 o 20:17
Podwyżki za mieszkania jakim prawem bo teraz POrząd pozwala na jawną kradzież i nikt nie kontroluje tego , a tacy prezesi to wyspecjalizowali sie jak okradać lokatorów , trzeba by było się zapytać ile prezesi i ta banda zarabia i może być arogancka , nie szanować tych co ich utrzymują , obrażać ich , a nawet wpisywać do aktów głupoty i śmiać się że ,,lud to kupi ,,Ludziska obudżcie się i weżcie sprawy w soje ręce , zakładajcie współnoty bo to jedyna recepta na to chamstwo .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z Tobą - zakladajcie wspólnoty. Ale czy to jest takie proste? Czy wspólnota nie musi miec zarzadcy nad sobą w postacji administratora? Jak to jest? Masz rację wtedy zlikwiduję się tę czapę spóldzielczej nomenklatury i może bedzie taniej. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gazeta Koszalińska zamieściła wypowiedz pani poseł z PO Danuty Olejniczak, o to jej fragment: "- Spółdzielnie mieszkaniowe powinny przestać istnieć, są bowiem ostatnim bastionem komunizmu. W ich miejsce, po własnościowym przekształceniu, powinny powstać wspólnoty jedno-dwublokowe. Obecnie w żadnym kraju na świecie nie ma takich tworów jak spółdzielnie. Nawet na Kubie zamieniono je na wspólnoty. Nie mogą nam zabronić uwłaszczenia lokali. Każdy z członków spółdzielni swoimi wkładami poniósł koszty wybudowania całej tej infrastruktury. Mam nadzieję, że nasza skarga w Strasburgu zostanie pozytywnie rozpatrzona - podsumowała posłanka".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeżeli prezesem zarządu zgody jest dawny ormowiec, przyniesiony za komuny 30 lat temu w teczce, z namaszczenia nieboszczki pzpr, to nie dziwcie się, że stare nawyki pozostaja w człowieku!, zamordyzm, arogancja i złodziejstwo, to normalne nawyki w tym towarzystwie!, jak najszybsze zlikwidowanie tego tworu, tej pseudo-spółdzielni z jej pseudo-zarządem, to najlepsze, co może zdarzyć dla miasta a zwłaszcza jej członków. wystarczy oddzielić się od tego molocha!, są dwa sposoby, albo utworzenie małej spółdzielni mieszkaniowej (wystarczy 50% chętnych w budynku) lub utworzenie wspólnoty mieszkaniowej - potrzeba 100% chętnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli tak wam przeszkadza prezes ZGODY to dlaczego pełni tę funkcję już od trzydziestu lat? Rozumiem , iż autorzy powyższych wpisów są członkami spółdzielni - dlaczego nikt z was nie doprowadził do odwołania zarządu, proponując własną osobę na prezesa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czy ty, nudny, wiesz dlaczego komuna trwała 50 lat i nikomu jej nie udało się ruszyć, mimo że wybory do sejmu były co 4 lata? dlaczego, co kadencje byli wybierani ci sami ludzie(towarzysze); jak tego nie rozumiesz, to nie zadawaj głupich pytań, dlaczego prezio zgody, trwa tak długo!, zresztą, tu nie chodzi o wybory jakiegoś "nowego" pzesesa - np. starego ormowca, który za komuny ludzi z pałą ganiał, i który powinien już dawno być na emeryturze, ale nie odchodzi, bo albo boi się odejść, bo wtedy wyjdą na jaw machloje z 30 lat jego rządów, albo trzyma stołek następcy, podobnemu do niego. tu nie o to chodzi, żeby jednego darmozjada zastąpić drugim, jest pilna potrzeba zlikwidowania tego nowotworu, pasożyta, jakim są spółdzielnie mieszkaniowe w obecnym kształcie, które żyją kosztem swoich członków. tu nie potrzeba wyborów, które nic nie zmienią. tu trzeba zlikwidować patologię jakimi są SM w obecnym kształcie. to oststni bastion kumuny rodem z prl-u w czystej postaci. pozostają oprócz niego, kasty lekarzy bez kas fisk., księża bez kas fiskal., adwokaci bez kas, nauczyciele udzielający korepetycji bez kas i tzw. "rolnicy" w KRUS. te kasty nietykalnych żyją kosztem reszty społeczeństwa. i dopóki to bedzie trwać, tacy różni prezesi będą mieli dobrze. ale, komuna też miała być wieczna. jest nadzieja że te patalogie, w tym spółdzielnie mieszkaniowe w obecnym kształcie, znikną z naszego życia. i oby to się stało jak najszybciej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://biznes.onet.pl/1,12,11,55902486,149...7,0,forum2.html http://biznes.onet.pl/0,1956450,wiadomosci.html wobec powyższego, żeby was to nie spotkało, spółdzielcy pod łapą bolka!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: