Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokinianka: Romantyczną wyprawę zakończył za kratami

Utworzony przez rysa, 31 maja 2011 o 21:04
hahaha dobrze tak pijaczynie ze starego opla:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakoś Gmina Leśna Podlaska, nie ma dobrej passy w artykułach prasowych czy internetowych. Dzisiejszy artykuł i wiele innych na przestrzeni kilkunastu miesięcy, przedstawiają raczej doliny społeczne niż osiągnięcia gospodarcze, społeczne czy kulturalne. Było o gościu który spadł z fury i raczej to on był pod wpływem, a nie konik ciągnący ją. Było o próbie obrobienia skarbonki kościelnej i dzielnej postawie zakonnika który to poczekawszy aż gówniarz popełni przestępstwo powiadomił policję, miast w imię miłosierdzia i prawa nie dopuścić do popełnienia. Było o obmierzłym gościu który pobił i wygonił matkę z domu. Brakuje mi słów do określenia tego czynu, sam bym zrobił z nim odwrotną akcję i wyrzutów sumienia nie miałbym nigdy. Było też o biednej krowie która to popełniła czyn wtargnięcia pod nadjeżdżający pojazd, ile punktów karnych dostała nie podano. Było o rewitalizacji leśniańskiego rynku, były zdjęcia dumnego wójta w miejscu dokonania tego to czynu, ale i komentarze poddające w wątpliwość cel tej akcji. Wiadomym jest, że wszystkim się nie dogodzi, że wszyscy mają swoje zdania na konkretny temat, ale nikt mnie nie przekona, że rewitalizacja była wyższą koniecznością, niż kilkanaście ciężarówek żwiru na drogę do Żabowa (kol. Klukowszczyzna).
0
A co tam się dzieje w Żabowie? Jaki stan i gdzie konkretnie? Pewnie Wasze władze nie potrafią zaproponować mediom pozytywnej informacji z tej gminy?
0
maniek napisał:
A co tam się dzieje w Żabowie? Jaki stan i gdzie konkretnie? Pewnie Wasze władze nie potrafią zaproponować mediom pozytywnej informacji z tej gminy?
Żabów przestaje istnieć, Żabów umiera, i raczej nie uratuje się go, bo bez mała 100 lat władze nie zbudowały chociażby namiastki drogi do osady. Widziałem jak urzędnik państwowy, ubrany w zielony garnitur, z brązową teczką "sołtysówką" pod pachą jechał na plecach sołtysa przez bajoro na namiastce drogi, były to lata sześćdziesiąte, bajoro jest do dnia dzisiejszego. Tyle w wielkim skrócie, jak masz chęć zobacz. http://www.panoramio.com/photo/26818919
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: