Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy mają już dość tematu Smoleńska i katastrofy!

Utworzony przez gość, 18 kwietnia 2011 r. o 11:12
Prawdziwy Polak napisał:
Niech żyje Polska bez Smoleńska i bez PICu cycu!
I tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak napisał:
Niech żyje Polska bez Smoleńska i bez PICu cycu!
Niech żyje Polska i prawda o Smoleńsku................. ale bez ciebie. Najlepiej wyjedź stąd i będziesz miał spokój. FORUMOWICZE - nie dyskutujcie z nim! To prostak! Niech się gotuje we własnym sosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jar napisał:
Twój Pisland płonie może, bo moja Polska ma się dobrze. Nie wracaj tu CYCU, siedź w tej Pislandii i cycuj na forach aż pisdzielca ci zapis.zczy. Amen.
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak napisał:
Niech żyje Polska bez Smoleńska i bez PICu cycu!
Polak ???? czy chciałbyś być dopiero ????? to się bucu POLAKIEM trzeba urodzić,a nie ubierać się w POLAKA,cwelu jeden.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech żyje Polska i prawda o Smoleńsku................. ale bez ciebie. Najlepiej wyjedź stąd i będziesz miał spokój. FORUMOWICZE - nie dyskutujcie z nim! To prostak! Niech się gotuje we własnym sosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ????
Ten picek cycek jak nie ma argumentów (a nigdy ich nie ma) zawsze w końcu tak PISze. Myśli, że lud jest ciemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Polak ???? czy chciałbyś być dopiero ????? to się bucu POLAKIEM trzeba urodzić,a nie ubierać się w POLAKA,cwelu jeden.....
To dotyczy łowcy skór oczywista oczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak ????? dlaczego ojciec ma w papierach Bimbermann ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak nie pisalandczyk napisał:
Ten picek cycek jak nie ma argumentów (a nigdy ich nie ma) zawsze w końcu tak PISze. Myśli, że lud jest ciemny.
Twoje wypowiedzi to 100% argument. Kto się gawronem urodził, to kanarkiem nie zdechnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO napisał:
Myślisz że to konfident z WYBIÓRCZEJ ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
Prawdziwy Polak ????? dlaczego ojciec ma w papierach Bimbermann ????
A skąd ja mam wiedzieć. Nie znam TWOJEGO ojca. Zresztą to wszystko jedno jak kto ma w papierach, byle cycem nie być jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak się POdłączył do dyskusji i cały wątek szlak trafił,ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z chęcią zapisze się do pisu .Ale nie takiego pisu gdzie mi karzą rano isc do kościoła a potem iść na pochód i z nienawiścią krzyczeć "Raz sierpem raz młotem czerwoną chołotę !" .Bo skoro mam tak krzyczeć to jaki ze mnie katolik ?Nie chcę tez należeć do partii gdzie układy są wazniejsze jak prawo i sprawiedliwość .Nie chcę tez nalezeć do partii której lider mówi :trzeba zabijać chociaż Dekalog mówi co innego .Innymi słowy na razie pozostanę bezpartyjny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Prawdziwy Polak się POdłączył do dyskusji i cały wątek szlak trafił,ech
On jest taki prawdziwy jak Bolek,Geremek i wielu innych w polityce naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z chęcią zapisze się do pisu .Ale nie takiego pisu gdzie mi karzą rano isc do kościoła a potem iść na pochód i z nienawiścią krzyczeć "Raz sierpem raz młotem czerwoną chołotę !" .Bo skoro mam tak krzyczeć to jaki ze mnie katolik ?Nie chcę tez należeć do partii gdzie układy są wazniejsze jak prawo i sprawiedliwość .Nie chcę tez nalezeć do partii której lider mówi :trzeba zabijać chociaż Dekalog mówi co innego .Innymi słowy na razie pozostanę bezpartyjny .
Już ten sam myk zastosował kiedyś Bolek,no i wiadomo jak to się skończyło........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Już ten sam myk zastosował kiedyś Bolek,no i wiadomo jak to się skończyło........
Nie rozumiem porównania .Można jaśniej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie rozumiem porównania .Można jaśniej ?
Nie chcę się wcinać ale on chyba cię porównuje z Bolkiem konfidentem,z największym oszustem i szpiclem RP, i że w PiS-e takich im nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MAMY UBAW!!! CIEKAWE ILU TAKICH "mundrych''- liczy nasz kraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Nie chcę się wcinać ale on chyba cię porównuje z Bolkiem konfidentem,z największym oszustem i szpiclem RP, i że w PiS-e takich im nie trzeba.
No własnie to jest jeden z grzechów głównych orodoksyjnej części pisu , oni w swoim zaślepieniu uważaja ze jezeli ktoś nie należy do pisu i nie krzyczy ze w Smoleńsku był zamach to znaczy ze jest zdrajca i sługusem Moskwy .Ale jak mam zionąc nienawiścią na marszu do innych ludzi skoro jestem katolikiem ? Jak dla mnie nie da się tego połączyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Nie chcę się wcinać ale on chyba cię porównuje z Bolkiem konfidentem,z największym oszustem i szpiclem RP, i że w PiS-e takich im nie trzeba.
tam oszustów ci dostatek i nie lubią konkurencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...