Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy mają już dość tematu Smoleńska i katastrofy!

Utworzony przez gość, 18 kwietnia 2011 r. o 11:12
Gość napisał:
To jest właśnie POkłosie,zaniechanie lustracji i dekomunizacji w tym kraju,zrobiło się teraz tak że nie wiadomo gdzie d,u,p.a, gdzie głowa,a komuniści nadal mieszają w tym naszym polskim kotle,
I masz rację! I musimy nabrać sił, żeby wyrwać z ich rąk, tę warząchwę i nie będzie już mieszania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlatego też upominam :ludzie nie dajcie sie omamić politykom , nie idzie w pochodach i nie krzyczcie z nienawiścią przeciwko waszym bliźnim .Lepiej się pomódlcie .A jeżeli chcesz upominać to podejdz do urzędu gminy w Międzyrzecu Podlaskim .Tam rządzi pis .Niestety te rządy nie mają nic wspólnego z działaniem dla dobra ludzi ale wprost przeciwnie .Skoro tak wyglądają rządy pisu w gminie to ja nie chcę zeby tak wyglądały w Polsce .
A czy zauważasz, jak teraz rządy w Polsce wyglądają??? Puste twoje myślenie... a na fundamencie pustaków, Ojczyzna nie ostoi się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy zauważasz, jak teraz rządy w Polsce wyglądają??? Puste twoje myślenie... a na fundamencie pustaków, Ojczyzna nie ostoi się!
Do gminy Międzyrzec zapraszam .Sami pisowcy u władzy a w urzedzie kolesiostwo , kumoterstwo , układy , partaczenie inwestycji , bałagan , jawne gwałcenie przykazań za przyzwoleniem infułata Korszniewicza .Widzę jak pisowcy rządzą i dziękuję za takie rządy .Wystarczy ze w gminie narobili bałaganu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do gminy Międzyrzec zapraszam .Sami pisowcy u władzy a w urzedzie kolesiostwo , kumoterstwo , układy , partaczenie inwestycji , bałagan , jawne gwałcenie przykazań za przyzwoleniem infułata Korszniewicza .Widzę jak pisowcy rządzą i dziękuję za takie rządy .Wystarczy ze w gminie narobili bałaganu .
niestety to wszysko prawda, co napisałeś dlatego więcej Mirek i spółka nie będą rządzić w tej gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do gminy Międzyrzec zapraszam .Sami pisowcy u władzy a w urzedzie kolesiostwo , kumoterstwo , układy , partaczenie inwestycji , bałagan , jawne gwałcenie przykazań za przyzwoleniem infułata Korszniewicza .Widzę jak pisowcy rządzą i dziękuję za takie rządy .Wystarczy ze w gminie narobili bałaganu .
Pamiętaj, że prykaz idzie z góry! Na samorządy narzuca się wykonywanie wszelkiego zdzierstwa, a bezrobotny naród nie jest w stanie pokonać stawianych mu barier. Chcę tylko ciebie zapytać, czy z PO masz się dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pamiętaj, że prykaz idzie z góry! Na samorządy narzuca się wykonywanie wszelkiego zdzierstwa, a bezrobotny naród nie jest w stanie pokonać stawianych mu barier. Chcę tylko ciebie zapytać, czy z PO masz się dobrze?
Ja nie piszę tutaj o polityce państwa jako organu .Ja pisze o czymś tak podstawowym i fundamentalnym jak uczciwość i prawdomówność a braku tych cech u wójta nie da się wytłumaczyć niczym innym jak tylko jego skłonnością do brudnych układów i uprawiania polityki partyjnej w urzędzie który od tej polityki powinien być wolny .Idac dalej jeżeli jednego dnia widzę jak wójt gwałci przykazania boże ze szkodą dla gminy a następnego dnia słyszę z ust infułata Korszniewicza jaki to porządny człowiek i dobry gospodarz to co mam myśleć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie piszę tutaj o polityce państwa jako organu .Ja pisze o czymś tak podstawowym i fundamentalnym jak uczciwość i prawdomówność a braku tych cech u wójta nie da się wytłumaczyć niczym innym jak tylko jego skłonnością do brudnych układów i uprawiania polityki partyjnej w urzędzie który od tej polityki powinien być wolny .Idac dalej jeżeli jednego dnia widzę jak wójt gwałci przykazania boże ze szkodą dla gminy a następnego dnia słyszę z ust infułata Korszniewicza jaki to porządny człowiek i dobry gospodarz to co mam myśleć ?
Jeżeli faktycznie u was tak jest, to przyznaję ci rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli faktycznie u was tak jest, to przyznaję ci rację!
Tak jest,EL-Komendante trzyma mocną ręką wszystko za mordę i za jaja,u nas nikt nie myśli o odchodzeniu,wszystko ma odbywać się cicho i bez rozgłosu.Pełny zamordyzm,ale nikt nie narzeka póki kasa w portfelu.Jesteś lojalny to ci nic nie brakuje,wyłamiesz się to jest jak z mafią-ma długie ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak jest,EL-Komendante trzyma mocną ręką wszystko za mordę i za jaja,u nas nikt nie myśli o odchodzeniu,wszystko ma odbywać się cicho i bez rozgłosu.Pełny zamordyzm,ale nikt nie narzeka póki kasa w portfelu.Jesteś lojalny to ci nic nie brakuje,wyłamiesz się to jest jak z mafią-ma długie ręce.
Jak jest tak żle to olej platformę i do paligrzmota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...