Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja kontra pijana młodzież, czyli wielka bitwa na sztachety

Utworzony przez KK, 25 maja 2009 r. o 14:54
heh... to co piszecie jest zalosne w du*** byliscie i gowno widzieliscie ;] stac was jedynie na oczernianie kogos a sami nie widzicie co robicie;] znalazlo sie kilku kozaczkow a reszta z doskoku bila okna bo wiedzieli ze policja sobie nie poradzi;] a teraz szukacie winnych? ochrona nic nie powybijala bo w jakim celu ?! oni tylko bronili niewinne osoby ktore sie pochowaly w dyskotece. a reszta burakow latala i wrzucla przez okno butelki, kamienie itp. nie zwazajac na to ze ktos siedzi w budynku... to wszystko bylo zalosne ... wiejska potupaja? to po co na ta wiejska potupaje jezdziecie? wieksze bezpieczenstwo gdzie duzo znajomych masz? i co znajomi Ci poradza na bande i**diotow... nie rozumiem ludzi ktorzy najpierw przyjezdzaja tam sie bawic a na kolejnej imprezie demoluja caly budynek. Ochrona wypelnila obowizaki. Gdyby nie ona to bylo by duzo wiecej poszkodowanych osob. Własciciel ma teraz wiele strat. a Gowniaze ciesza sie z tego co zrobili... Ciekawe czy beda sie tak cieszyc jak poniosa konsekwencje . to jest szczyt wszystkiego zeby jakis pajac bil dziewczyne a pozniej atakowal ochrone... ale teraz oczywiscie ochrona bedzie najgorsza. ale gdyby nie ona to by sie tam pozabijali. jezeli dobre slowo nie dociera to sily trzeba uzyc. A co do chlopaka ktorego niby to ochrona kopala przy policji i byl przykuty to nie prawda. przykuli go poniewaz sam spowodowal ten caly dym. wiec musieli go trzymac az przyjedzie patrol. a teraz wymyslacie jakies historie jak stare dewoty. wielce poszkodowanego udaje a wczesniej wielki figo fago.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pavel1988.mybrute.com zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ochrona miala stac i bic brawo dla tych ktorzy ich i innych uczestnikow imprezy ktorzy chcieli sie pobawic bili butelkami?! OWACJE NA STOJACO DLA WAS WIESNIKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie był niech nie pier... Głupot!!Ja swoje wiem i ci i ci są winni!!!! ale jak to zawsze jest wiele prawd! Co do hamów ze wsi trochę było i tych z białej podlaskiej a to przewiesz miasto;)!!!ale oki!!! A lokal i tak jest do bani, kto w to pieniądze wlożył właściciel!! Chyba 1000 złoty na sklejkę zamiast okien!!Uuu teraz więcej kupi sklejki na resztę powybijaanych okien;)!żeby było jeszcze piękniej!!!! jak była kiedyś speluna tak jest do dnia dzisiejszego!! syf i malarja!!! od kąt pamiętam to samo!!! prorokuje szybkie zamknięcie tego przepieknego lokalu:)!!!i dobrze!!! To juz drógie które pamietam;)!!!Za 5 lat znowu się znajdzie jakiś geniusz, który zechce coś tam zrobić!!!! Zamknięcie lokalu jest pewne jak dwa razy dwa!!!!!!! I wkońcu ludzie z bloku i okolic się spokojnie wyśpią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i dla Ciebie speluna ale dla innych nie! ;D wiec gowno wiesz! tutaj bylo najbezpieczniej! nie to co w bialskich spelunach gdzie wieksze bojki byly .. a ze przyjechalo kilku wielkich KOZAKOW to pokazli jaby są wielcy ;D mysleli ze co? zablyszcza? a hu**ja oni blyszcza nawet nie swieca ! ;D hhh ta zazdrosc ... mmmm... ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba tobie nie pomaga bo jestes dla nich bezuzyteczny i w ogole nie jestes fajny dla nich to dlatego tak piszesz ze znajomi nic ci nie pomoga, wspolczuje ci zeby tylko poradzic na spokoj tzn rozwiazac problem i kropka ale pewnie miales na mysli bic i tylko bic i myslisz ze to pomoze haha a jak nie to trudno trzeba sie bronic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.E.B.A.Ć MAŁOLATÓW KTÓRZY SA MARNYMI CWANIACZKAMI A ICH RODZICE NIE POWINNI PŁODZIĆ NASTĘPNE TAKIE DZIECI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie teraz jeden zacza i kolega poszedl za kolega i co z tego wyszlo?! BAGNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
J.E.B.A.Ć MAŁOLATÓW KTÓRZY SA MARNYMI CWANIACZKAMI A ICH RODZICE NIE POWINNI PŁODZIĆ NASTĘPNE TAKIE DZIECI !!!
to jakis cwel musial wydumac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to jakis cwel musial wydumac
nie jestem zadnym cwelem, jestem normalnym czlowiekiem, ktory nie szuka zaczepki, jestem milym facetem ale nie dla takich deb***i jak Ty, wspolczuje Ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łooo ludzie , wieś sie bawi , wam to najlepiej by bylo dac ostra amunicje , broń , powystrzelaliby sie na tych przytupanach tak gdzies w 80 % procentach i by bylo same korzysci , bo i tak wiekszosc takich wiejskich żigolaków to tylko potem zasiłki ciągna i chleja pryty , żadnego z nich pozytku, a tak ... wilk syty i owieczka cała ! no i wielki apel do tygrysów wiejskich naszych ... ludzie ... ortografia ! nie mowie tutaj juz o jakis wyszkuanych składniach itp , ale jak czasami czytam te wasze bełkoty to glowa boli ... wezcie kiedys w łapska książke ... poczytajcie ... pomyslcie .. to nie boli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ICH MATKI MUSIALY DUZO SNIEGU W PI*** NAPCHAC ZEBY TAKIE BALWANY ULEPIC ;]! POZDRO DLA WISNIEKOW I CWANIAKOW KTORZY TERAZ NIE MAJA NAWET ODWAGI SIE PRZYZNAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazać im szpadlami parę hektarów przekopać, to ochłoną gdy łapska do trzonka się od krwi przylepią. A w zasadzie na chu. dla takich dyskoteki robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po to robic zeby ludzie mogli sie bawic. a ze oni nie maja wychowania i szacunku do ludzkiej pracy to swoja droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz nie powiem kto kogo zaczął lać...Moim zdaniem to sa winni ochroniarze ktorzy nie potrafili zapanowac nad swoim gniewem ganiajac uczestnikow dyskoteki po calych Łomazach..Dla mnie to jest chore. Chyba ochroniarze byli do kitu.To jest moja subiektywna ocena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy pier***icie ochrona napier***a jak popadnie moj brat stal na skrzyzowaniu kolo domu i musial uciekac bo chcieli go ochroniarze spalowac za nic nie raz widzialem jak jakies gowniarza jebna i poszedl zadowolony jak was tam nie bylo to po ch*** gadacie glupoty spytajcie tych co dostali za nic i tych co szyby stracili w samochodach bo se tylko przejezdzali i kto to tak naprawde zrobil a zrobili to kolesie ktorych wezwala ochrona biegali z palami deb***e i tlukli jak popadnie kumpla wyciagneli z samochodu i zabrali aparat bo zdjecia robil i go skopali przy policji a wracal z grilla i zatrzymal sie na chwile przy radiowozie i przednia szyba poszla w jego furze brawa dla policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co?! jesteście żałośni !! Wiesniaki , wiesniaki !! Wielcy miastowi sie ku*** udzielają :/ Boże.. Wy naprawde macie zryte głowy skoro oceniacie ludzi kryteriami tego czy się urodził na wsi.. Ale ja nie chce nic mówic.. Biała podlaska w duzym stopniu poprawila frekwencje uczestnich dyskoteki ! I wielce wychowani ?! A WŁAŚNIE TE MIESZCZUCHY" Wogóle szacunku nie mają do innych !! Już te "wieśniaki" są bardziej wychowani.. Ale to , że przez ich zameldowanie są dla was skreśleni to świadczy o waszym ograniczeniu.. Lepiej iśc sobie do fregaty i patrzeć jak "cwaniaczki z miasta" ćpają i bujają się ... a czym? Tym , ze są slamsem z BP ! ZAŁOSNE !! pomyślcie co piszecie ;/!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...