Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja kontra pijana młodzież, czyli wielka bitwa na sztachety

Utworzony przez KK, 25 maja 2009 r. o 14:54
co wy piszecie? niby tak wielce bylas i widzialas? ochronia siedziala w budynku caly czas !! i nigdzie nie latala bo bala sie wyjsc do tej bandy idiotow co rozwalali wszystko!! wiec na uj piszesz takie brednie ze to ochrona?! a Twoj wyczesany kolega dla policjanta mowil ze jemu przy scenie zabrali w czasie dyskoteki !! hahahhahaha wez powiedz zeby jednej wersji sie trzymal ! bo bylismy przy tym jak opowiadal dla policjanta!! to moze na skleroze niech cos kupi a nie najpierw mowi ze siedzial w samochodzie dla policji ze przy scenie co za zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napisze ze kazdy z miasta czy kazdy ze wsi to sami deb***e tu chodzi o zachowanie ludzi nawet po % jezeli chodzi o mnie to po % nie zachowuje sie agresywnie staram sie byc milym ale czy mam byc bity za nic? chyba musze sie bronic i mojej narzeczonej! bo jak widzicie takich dzieci to az zal sie robi. dawno tak sie nie dzialo ale czlowiek po pracy, po szkole chce wyjsc do ludzi pogadac, potanczyc ale po co sie bic?? przeciez to glupota ludzka. jak tak dalej bedzie to w przyszlosci nie bedzie u nas dyskoteki tylko beda grilla, domowke itp. prywatnie, i ludzie wezcie sie zastanowcie dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sorry to jak to z tym aparatem? 1. przy pksie mi zabrali!! 2. zatrzymal sie na chwile przy radiowozie 3. na sali stalem z kumplami i mi zabrali 4. siedzialem spokojnie w samochodzie zgaduj zgadula ;D poprawna odpowiedz daje 100 punktow. idz tępa dzido z kolega bajki pisac:D Ps. tak na marginesie to na uj robil zdjecia?! co wrazen szuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry za jakosc pisalem na szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łał napisał:
a sorry to jak to z tym aparatem? 1. przy pksie mi zabrali!! 2. zatrzymal sie na chwile przy radiowozie 3. na sali stalem z kumplami i mi zabrali 4. siedzialem spokojnie w samochodzie zgaduj zgadula ;D poprawna odpowiedz daje 100 punktow. idz tępa dzido z kolega bajki pisac:D Ps. tak na marginesie to na uj robil zdjecia?! co wrazen szuka?
chcial udokumentowac kto sie bił a cos myslal?? chyba ty kogos tam biles i boisz sie idz do paki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie popieram po co sie bic?! ale jak ktos sie nie umie bawic to nie umie. 50 gnojow znalazlo sie i rzucili sie na ochrone. i jeszcze jakis damski bokser chcial sie popisac... a koledzy obronic atakujac ochroniarza butelkami ktorzy chcieli go wyprosic z imprezy bo uderzyl jakas laske. ale co tam w koncu i tak ochrona winna bo jakby inaczej. nie ma kogo to ich obwiniacie. oni tez musieli sie bronic. i jeszcze 2 policjantow przyglaajacych sie ktorzy sami za bloki uciekali... co ochrona miala robic? schowala sie. jak tylu deb***ow na raz sie rzucilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikogo nie bilismy tylko siedzielismy w budynku ;] a Twoj ziom niech wersje sobie wybierze. udokumentowac? a co on wywiad prowadzi?! od tego byla policja a nie on! wielka matka polka. co na czole PCK ma i chcial tak pomoc?a teraz bezczelnie klamie ze mu zabrali!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny ochroniarzu, ludzie mają nakręcone filmy na telefonach, oj będziecie się tlumaczyć........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musisz sie przejmowac kto co czym chcial udokumentować? staral sie i tyle. nie udalo sie to jego sprawa a ty zajmij sie czyms innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i chyba beda falszywe zaznania w sadzie wiec lepiej przyznawajcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://biala24.website.pl/?id=wiecej//965 Tam są komentarze dot ochrony ,w większości napisali je ludzie którzy byli tam naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bedzie zadnych falszywych zeznan jest wszystko na telefonach i niedlugo trafi to na internet i przyznajcie sie ochroniarze ze trzymaliscie chlopaka przykutego w kajdanki do rury i zostal on mocno pobity wiec tak dalej nie bedzie albo zamknieci ta parkowa albo dalej takie rzeczy beda sie dzialy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem kroko i na temat konsekwencje wyciagna jak i wandale tak i ochrona. jedni drugich sprowokowali. ale gdyby ten damski bokser nie pokazal jaki to figo fago to by tej bujki nie bylo. po za tym konkurencja robi swoje;] jak wam sie nie podobalo w parkowej to po co przyjezdzaliscie? nie broncie tych gowniarzy bo im i tak sie oberwie. ja tez mam kilka filmikow jak wybijaja szyby i jak na ochrone sie rzucili. mam nkrecone kamerka z rejestratorem czasu. wiec sypia jeden na drugiego a prawda i tak wyjdzie na jaw;] pozdro dewtoki ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystko widzialem wiec kitu nie wkrecaj a ta Kasia nawet nie ma 18 lat wiec czemu niepelnoletnia osoba tam sprzedawala w barze i czy to jest normalne i ty nie strasz bo tam wiecej winy z ochrony bylo a ty tak nie cwaniakuj ochrona takie cwaniaki a bali sie wyjsc w koncu nosa im przetarlismy od poczatku parkowej juz im sie zbieralo i wkoncu dostali za swoje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy ona za barem sprzedawala?ahhahaha w koncu widziales wiec chyba slepy jeste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCHRONA NIE DOSTALA TYLKO BARDZIEJ POLICJA. I BYLO OCHRONE PRZETRZEPAC A NIE LOKAL ROZWALIC;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty naj wiecej wiesz wezcie ochrone na badania krwi to zobaczycie ze na cpani oni byli i wiekszosc to na czrno tam stalo cwaniaki ochrona w innych dyskotekach tak sie nie zachowuje np w suchowoli tam to ochrona nie to co te deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta bywalem na tych dysko. i wiem ochrona jest tam pojeb..... to moge sie zalozyc ze lala kazdego za free i napewno nie poszlo o dziewczyne bo oni sobie na jaj ludzi leja !!! a wreszcie ludzie sie zdenerwowali i dali ochroniarzom tego czego chcieli !!! a ochrono pije wszedzie !!! wpierw policja powinna ogarnac ochroniazy a nie ludzi ktorzy sie bawili bo to wiadomo bez piwa nie ma imprezy ;] ale ochrona na bank cos miala bo sam czesto widzialem jak sobie stali i piwko pili to wiecie !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co tu gadać i tak zamkną ten densing;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to prawda ze ochroniarze tym predzej niby ochroniarze strazacy pija i gowno umia ochraniac ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...