Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja poszukuje pontonu

Utworzony przez gustaw, 24 grudnia 2010 o 20:10
zgubił, to niech se znajdzie. Ciekawe, gdzie miał płynąć na święta? A może popłynąć, przy kielichu..., i w ten sposób zgubił go...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja widziałem ten ponton! A może to nie ponton a kondom?!?!? Sam nie wiem nie jestem pewien!!! Pietrzela pierdoły serwuje nam przy wigilijnym stole!!! A ważnych spraw boi się ruszać!!! Co z nielegalnym otwarciem hali sportowej w Janowie się pytam już chyba setny raz człowieku!?!?!?!?! Nas.rałeś w gacie czy jak?
0
Pić w Wigilię? Czy nie pić? To na przygranicznym Podlasiu jest oczywiste:) Jak widać po powyższych przykładach. Ile tam może być promili?
0
Marek, nie daj się sprowokować. Pisałeś przecież o nielegalnym otwarciu hali w Janowie. Jako chyba pierwszy?
0
Marek zawsze pisze jako "chyba" pierwszy. Tym razem pisał jako chyba pierwszy po radiu podlasie i radiu lublin i innych. Tchórz śmierdzący!!! Feeeee
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: