Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zamknęła agencję towarzyską w Białej Podlaskiej

Utworzony przez zainteresowany, 21 maja 2009 r. o 13:09
dajcie ludzie spokój. zalegalizować i po problemie. Panie chcą zarobić, ich sprawa w jaki sposób. jak bedzie zalegalizowane, będą pracować na umowę o pracę albo o dzieło, będą płacić podatki, objęte będą opieką społęczną i zdrowotną to będzie dobrze. żadne mafiosy, gangi i inne brudasy nie będą czerpać z tego korzyści a co najważnijesze same kobiety będą miały jakąś stabilizację. jeśli chcą, to czemu im zabraniać! a tak to walka z wiatrakami i nonstop patologie jak ta, że jakaś jedna czerpie zysk z pracy innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie damy spokoju, ludzie będą zarabiać ale jedni posiedzą za kratkami inni nie. Reszta będzie tak jak jest czy ktoś chce czy nie tak musi być. I tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to łajzy! Gdzie ja teraz będę mógł sobie ulżyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO GDZIE JEST WRESZCIE TA WOLNOŚĆ W GOSPODARCE I WOLNYM RYNKU. W KIOSKU KUPIENIE BŁAHOSTKI ZA PARĘ GROSZY MUSI BYĆ ZAEWIDENCJONOWANE . NATOMIAST PROWADZENIE TZW AGENCJI NIEKONIECZNIE. EMERYCI OD MARNEJ RENTY CZY EMERYTURY MUSZĄ PŁACIĆ PODATKI. JESZCZE MÓWIĄ ,ŻE TO JEST SPOŁECZNA GOSPODARKA RYNKOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O qrna,dlaczego nie było żadnego ogłoszenia że przybytek zamykają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i komu to przeszkadzało?!? właścieilkę zamknąć bo popełniła przestępstwo ale niech dziewczęta pracują! jeśli chcą to robić, ich wybór, zresztą miło jest popatrzeć na ładne panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, a tak fajnie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, a tak fajnie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w Białej sa jeszcze jakies burdele ? prosze napisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu się wypowiadają sami mężczyźni i to jacyś wyposzczeni? Wasze wypowiedzi są skandaliczne, traktujecie kobietę jak towar? Rozumiem, że niektóre to robią z własnej woli, a co z tymi, co podejmują taką pracę, bo nie mają co do garnka włożyć? Dlaczego w Polsce jest takie bezrobocie? A swoją drogą, nie chciałabym mieć do czynienia z takim mężczyzną. Nawet, jakbym żyła w celibacie, nie zamówiłabym męskiej prostytutki. Byłoby mi niedobrze, że śpi ze mną dla pieniędzy, że przeleciał/a już iluś/ileś tam wcześniej, o chorobach nie wspomnę, bo wiadomo, że można zapobiegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są w białej burdele takie jak to co zamkneli bęndę wdzięczny pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
gdzie są w białej burdele takie jak to co zamkneli bęndę wdzięczny pozdrawiam
spytaj kogoś z kleru oni są najlepiej poinformowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mężczyzna mogę potwierdzić: korzystanie z usług pań lekkich obyczajów jest ok! Fajnie jest pomyśleć sobie, że taka pani przede mną obsłużyła już 8 facetów: bzykali ją w tyłek, w pipkę i buzię. Fajnie. Pewnie za dopłatą dużo ciekawych rzeczy robili, a teraz ja mogę pocierać się tam, gdzie inne męskie genitalia się ocierały. Nie ma nic bardziej podniecającego, że moje jądra ocierają się o te same miejsce (które pewnie nie zostało umyte), o które ocierał się penis faceta który był z nią 20 minut temu. Czy to mnie obrzydza? Skąd. Przecież po mnie też będzie następny. A może 20min temu dawała komuś bez gumy, bo dał 100zł więcej? Ja też dałem ekstra stówkę i może wcieram się w spermę innego faceta? Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katastrofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ohydne rzeczy wypisujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...