Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zatrzymała sprawcę pobicia ekspedientki

Utworzony przez STYX, 14 listopada 2008 r. o 16:31
Zabic sku***ela i jego matkę !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty masz do jego matki!! Tak wogóle to był dobry człowiek. Zbłądził! Tobie tez sie to moze przytrafic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i zbłądził tylko szkoda, że odbywa się to kosztem tej kobiety... Nikt z nas nawet nie potrafi sobie wyobrazić co ona przechodziła, przechodzi i najprawdopodobniej będzie przechodzić przez to jego "zbłądzenie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam Rafała-normalny chłopak,założył rodzinę,pracował,nie mogę w to uwierzyć...współczuję ekspedientce ale też Rafałowi-nie wiem co nim kierowało podczas tego zdarzenia-bo na pewno nie rozum-ale na pewno nie myślał wtedy o tym jaki los szykuje najbliższym,a szkoda.a co do matki-żadna matka nie chciałaby zeby jej syn zrobił cos takiego-i to nie jej wina - a "STYX"-który zaproponował aby zabić Rafała i jego matkę powinien się zdrowo puknąć w łeb bo też widzę ,że rozumu nie ma chyba wogóle(i czy obwiniać za to jego matkę????????)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba każda matka chce wychować swoje dziecko najlepiej jak potrafi i na pewno ta kobieta też się starała... a w tym wszystkim najgorsze jest to, że jak on dopuścił się tego to teraz odbija się to na jego rodzinie i znajdzie się taki "mądry" który będzie wypisywał takie głupoty przecież oni nie mieli z tym nic wspólnego, to ten chłopak to zrobił a nie jego rodzina, więc obwiniajcie jego a nie jego rodzinę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Zabic sku***ela i jego matkę !!!!!!!!!!!!!
Co ty człowieku wypisujesz? Życze tobie żebyś znalazł się na miejscu tej kobiety i żebyś przeczytał coś takiego na swój temat wtedy zmienisz stosunek do takich spraw izobaczysz ile ta kobieta i cała rodzina musiała przerzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ,ze cos musiało go skłonic do takiego czynu.gdyby go zona w rogi nie waliła to moze i byłby normalny a tak zycie go złamało i stało sie nie majac oparcia w rodzinie.samo to ze ekspedientka.........może podobna była....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja spisała się ciekawe ile dostanie z tych 12 lat co mu grożą?wyrazy współczucia dla ekspedientki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla żony!wiec..nic dodac nic ujac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dooa napisał:
znam Rafała-normalny chłopak,założył rodzinę,pracował,nie mogę w to uwierzyć...współczuję ekspedientce ale też Rafałowi-nie wiem co nim kierowało podczas tego zdarzenia-bo na pewno nie rozum-ale na pewno nie myślał wtedy o tym jaki los szykuje najbliższym,a szkoda.a co do matki-żadna matka nie chciałaby zeby jej syn zrobił cos takiego-i to nie jej wina - a "STYX"-który zaproponował aby zabić Rafała i jego matkę powinien się zdrowo puknąć w łeb bo też widzę ,że rozumu nie ma chyba wogóle(i czy obwiniać za to jego matkę????????)
czy aby normalny?nikt o zdrowych zmysłach nie zrobiłby nic takiego piszesz miał pracę czyli nie dla kasy to zrobił.może co innego go skłoniło do tego ale za to to juz odpowie nie nam razcej i nie przed nami.oby wyrok był wzgledem czynu sprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
czy aby normalny?nikt o zdrowych zmysłach nie zrobiłby nic takiego piszesz miał pracę czyli nie dla kasy to zrobił.może co innego go skłoniło do tego ale za to to juz odpowie nie nam razcej i nie przed nami.oby wyrok był wzgledem czynu sprawiedliwy
Tu na anonimowo to nie. Zamykam skład budowlany i idę do Fila, a jego stary Ferdek przez płot krzyknie: Iruchna cho no. Ferdek zara ide ale z Rychem. Oboje mamy ferie, ja od polaka a łun od mundrości. Bierzmy czerwono-białą flage i Mertajmy po Janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
{irek} napisał:
Mysle ,ze cos musiało go skłonic do takiego czynu.gdyby go zona w rogi nie waliła to moze i byłby normalny a tak zycie go złamało i stało sie nie majac oparcia w rodzinie.samo to ze ekspedientka.........może podobna była....?
Jesteś podłym egoistą pisząc takie rzeczy. Zastanów się co przeżywa teraz jego żona potem się wypowiadaj Chamie!!! Szkoda, że nie mogę Cie spotkać i napluć Ci w twarz bo na tyle zasługujesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@g@ napisał:
Jesteś podłym egoistą pisząc takie rzeczy. Zastanów się co przeżywa teraz jego żona potem się wypowiadaj Chamie!!! Szkoda, że nie mogę Cie spotkać i napluć Ci w twarz bo na tyle zasługujesz!!!
co ona może przeżywać?? nie wiem może orgazm ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał pewnie siedzi a rodzina szaleje bynajmniej nie z rozpaczy:unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Rafał pewnie siedzi a rodzina szaleje bynajmniej nie z rozpaczy:unsure:
deb*** deb*** deb*** z tego kto to napisał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agusia napisał:
deb*** deb*** deb*** z tego kto to napisał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sciśnij sie i może ci się polepszy:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weż aga dddddaj sobie na luz:D każdy wie jak jest więc po co te spazmy i ohy i ahy .zal normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weż aga dddddaj sobie na luz:D każdy wie jak jest więc po co te spazmy i ohy i ahy .zal normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agusia napisał:
deb*** deb*** deb*** z tego kto to napisał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jasne :D pozdrów swego gaha:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...