Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci podwieźli dwie kobiety. Jedna oskarżyła ich o "niewłaściwe zachowanie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2016 r. o 16:35 Powrót do artykułu
kryilva ******wj-tag.de/adidas-superstar-2-damen-footlocker-497.php ******astro-lichtblicke.de/nike-air-presto-all-black-518.php ******sabrinaglas.de/nike-huarache-damen-schwarz-120.html ******astro-lichtblicke.de/nike-air-presto-auf-rechnung-bestellen-266.php ******wj-tag.de/adidas-superstars-fake-822.php superstar comic adidas superstar größe 35 5 berlin adidas originals nike air max 1 premium braun gold nike air presto grün
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to radiowoz a nie taxi i policjanci powinni sie pozegnac z praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest z babami. Kuszące i wredne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz poniżej krytyki... zaraz może pójdzie Pan dalej i zacytuje słynny tekst o gwałcie p. Leppera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz macie odpowiedż dlaczego wszyscy się odwracają gdy ktoś potrzebuje pomocy-pijane baby powinny wylądować w Izbie Wytrzeżwień ,A panowie KOMENDANCI ruszyć d....... monitoring w każdym radiowozie to nie wielki koszt .juz przy przetargu dostawca ma to zamontować i skoncza sie głupie pomysły wszelkich cwaniaczków a i mundurowi będą bezpieczniejsi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej. Raz podwiozla mojego kolege z dziewczyną do domu jakos o 4 w nocy po imprezie. Jak dla mnie policjanci chcieli byc mili, a nawalona dziewczyna pewnie zmysla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się dotyka to potem trzeba też działać a tak to tylko panią pobudzili ,pani nabrała chęci a policjanci stchórzyli a pani z tymi chęciami poszła spać a teraz przez to policjanci mają przez te chęci kłopoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto takie molestowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy Policja robi za Taxi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to komendant ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ja żyję napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy policjanci z Międzyrzecza Podlaskiego często odwożą pijanych obywateli do domów ? Czy często w ten sposób pomagają obywatelom ? Niech ich komendant się na ten temat wypowie. No, panie komendancie .... :)
Widzę że większość wpisów broniących tzw. stróżów prawa jest pisanych przez samych zainteresowanych i ich rodziny. Spokojnie w Polsce policjant może zgwałcić i zabić i żaden prokurator i sędzia nic mu nie zrobią. Tak też bedzie i w tej sprawie. Pozwolę sobie wyprzedzić fakty i napiszę co za kilka tygodni powie Pan Syczyński : prokuratura nie dopatrzyła się znamion przestępstwa. No tak chcieli podwieźć. Spróbujcie poprosić policję o podwiezienie na trzeźwo. Usłyszycie spier...laj to nie taksówka. Po pijaku nawet wam nie radzę próbować. Aby dotarło do was ludkowie którzy z policją nie macie do czynienia na codzień (bo przecież jesteście pożądnymi obywatelami) jak kulturalna jest policja , opowiem pewną banalną historyjkę. Pewnego dnia będąc na komisariacie w jakiejś błachej sprawie . Czekałem przy dyżurce na dzielnicowego. Był to czas gdy zmieniała się zmiana i wchodziło na komisariat wielu policjantów. W przeciągu kilku minut może dziesięciu. Każdy z nich wchodząc patrzył na mnie lustrując mnie od góry do dołu swoim policyjnym wzrokiem. Ale żadnemu z nich nie przyszło do pustej policyjnej głowy że należałoby powiedzieć dwa słowa : dzień dobry Tak wiem brak kultury nie jest karalny. Co nie zmienia faktu że patrzac na tą ponurą statystykę. Czyli zero dzień dobry ani pocałuj mnie w dupę. W policji jest jakaś selekcja negatywna. Im większe bydle tym wyżej wejść ma szansę. Najbardziej smutne w całej tej sprawie jest to że naiwne kobiety wierzą w sprawiedliwość. A zamiast tego zrobią z nich pijaczki i prostytutki. Wszystko dlatego bo policja i prokuratura to jedna rodzina.
Miły policjant ? ha ha.. to brzmi jak pachnące gów..o jedno i drugie taki sam oxymoron. Ci co myślą inaczej pewnie dziękują i przepraszają gdy przyjmują mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant to urzędnik państwowy i nie ma interesu by kłamać. Dobre co ? Słyszałem kiedyś tą formułkę na sprawie od sędziego. Policja była stroną w procesie. Oczywiście nie mieli interesu by kłamać bo szło o przekroczenie uprawnień przez policję. Sędzia chyba liczył że sami na siebie złożą obciążające zeznania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to przełożeni zwłaszcza ten co wrócił z Radzynia i co na to jego szefowie z białej i lublina? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może spotka (spotkala) go nagroda? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko możliwe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmat....jesteś ty gnoje ***o....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się psychicznie chciałabym żeby tobie też wyczochrali i wyrucha. .I zostawił Pan posterunkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostro a może kilka słów w ramach wyjaśnień od komendanta usłyszymy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant ;  prowadzimy postępowanie wyjaśniajace. Zajmują sie tym policjanci z komórki do spraw kontroli wewnetrznej. No wiecie Ci co pili z nimi na świeto policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...