Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego 19-latka

Utworzony przez Gość, 1 lipca 2011 o 17:45
"...kradzieży laptopa i komórki z niezamkniętego samochodu..." za wzięcie tych przedmiotów nie powinien być sądzony on ale właściciel samochodu jak pusty i nie zamknął go. Za głupotę winno się też karać, tym bardziej że wiadomo, w naszym kraju to się wszystko zamyka i jeszcze zakłada kamery aby ktoś nie ukradł a nie zostawia bez zamknięcia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co to za osiągnięcie? Piszcie o czymś ciekawszym, niż takie bzdety.
0
gdyby to był "szary" człowiek to być może dostałby jakąś nagrodę a tak, policjant, mimo ze po służbie - dostanie w najlepszym wypadku uścisk kierownika .... nooo mooooże komendanta
0
ale mi nowina policjant tego nie zrobił za darmo !!!! za nasze podatki i tyle wielka mi nowina jemu za to płacą!!!
0
Gość napisał:
"...kradzieży laptopa i komórki z niezamkniętego samochodu..." za wzięcie tych przedmiotów nie powinien być sądzony on ale właściciel samochodu jak pusty i nie zamknął go. Za głupotę winno się też karać, tym bardziej że wiadomo, w naszym kraju to się wszystko zamyka i jeszcze zakłada kamery aby ktoś nie ukradł a nie zostawia bez zamknięcia.
Ta wypowiedź świadczy o twoim wychowaniu, nikt cię nie nauczył, że jeśli coś nie jest twoje to nie ruszaj bez względu czy jest to zabezpieczone czy nie.
0
Gość napisał:
"...kradzieży laptopa i komórki z niezamkniętego samochodu..." za wzięcie tych przedmiotów nie powinien być sądzony on ale właściciel samochodu jak pusty i nie zamknął go. Za głupotę winno się też karać
Niedługo mogą okraść twoją matkę, gdy np. na chwilę odłoży portfel czy torbę z zakupami, żeby odebrać telefon, który właśnie zadzwonił.
0
Niedługo mogą okraść twoją matkę, gdy np. na chwilę odłoży portfel czy torbę z zakupami, żeby odebrać telefon, który właśnie zadzwonił.
Matka nie telefonu ani portfela.Stary na prytkę zamienił jak zobaczył że zostawiła na stole w dużym pokoju bez zabezpieczenia.Sama sobie przecież winna.
0
W tem lublinie to same wiesniaki mieszkuja
0
Ja to w wojsku d***
0
JA T W WOJSKU D- U P A
0

Dodaj odpowiedź: