Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant z 13-letnim stażem zatrzymany za korupcję

Utworzony przez Ciernki Bolek, 29 września 2009 r. o 17:57
Niedobrze! Tylko 2 lata do emerytury zostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciernki Bolek napisał:
Niedobrze! Tylko 2 lata do emerytury zostały.
Może tyle lat się udawało, a teraz wpadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciernki Bolek napisał:
Niedobrze! Tylko 2 lata do emerytury zostały.
Od 1 stycznia 2010 roku trzeba bedzie pracowac w Policji itp 20 lat a nie 15 wiec zostalo mu do emerytury 7 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla niektorych 13 to szczesliwa cyfra dla niektorych nie ) i dobrze takich to mi nie żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komendant nadal będzie na stanowisku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że wpadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo to jeden bierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x2 napisał:
dla niektorych 13 to szczesliwa cyfra dla niektorych nie ) i dobrze takich to mi nie żal...
Dla Romka Polańskiego trzynastka też nie okazała się szczęśliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tam oszołomki w tej Szwajcarii Prawdziwy zaścianek Sami antysemici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Radku!hahaha!wreszcie ci się do dupy dobrali lamusie i ćpunie jeb....ny!W Radzyniu ci się upiekło a teraz szykuj szpileczki i stringi jak na bazę zjedziesz to będziesz dokładnie przebadany!Już kolejeczka się do ciebie pewnie ustawia! Z poważaniem Ch..j Ci w plecy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydzę się korupcją, zwłaszcza wśród stróży prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z wydziału wewnęcznego Komendy wojewódzkiej zapraszam na kontrolę i przświetlenie do Łęcznej tam na pewno ustrzelicie nie jednego jelenia, tam nie ma policji tam jeszcze jest milicja. Proponuję przeczesać wydział wykroczeń prewencję z całym naczelnikiem a napewno coś znajdziecie, więcej nic nie powiem bo mnie namierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Stefan' date='29.09.2009, 19:29:39' post='175510'] Od 1 stycznia 2010 roku trzeba bedzie pracowac w Policji itp 20 lat a nie 15 wiec zostalo mu do emerytury 7 lat 20 lat będą musieli pracować nowo przyjęci do służby w policji a Ci którzy pracują to ich to nie obejmie i 15 lat muszą przepracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HYHYHYHYHY radzio radzio rodwajler hyhyhy taki kozak tzn koza z nosa chcialem powiedziec czy to hodzi o Radoslawa Jenuduruszczake hyhyy Oj bedzie BAL jak tam wjedziesz na salony. wez ze soba beczke smalcu zebys sie niezatar za szybko bo sie chopaki wkurzdenerwuja i bedziesz musial wszystko lykac. pzdr dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i radula doigrałeś się, nawet nie wiesz jak się wszyscy cieszymy!!! mam nadzieję ze w pierdlu życie odpłaci ci za twoją 'SŁUŻBĘ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci oczyszczają swoje szeregi. Brawo! Łapowników do pierdla - tam ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szumiał ,szumiał i se poszumiał buhahhahahaaaa . Brawo Jasiu jednak sprawiedliwość jest po naszej stronie emeryturka przeleciała koło noska a d*** będzie piekła ze 3 latka . Modlę się żebyś trafił jak najbliżej Radzynia to już cię odpowiednio docenią może być Biała Podl. będziemy cię odwiedzać na pewno , jak będziesz się dobrze wypinał to dostaniesz rakietke anielskiego pyłu , albo coś do palenia ,a tak na marginesie to nie maż się Radek jakoś to będzie dasz se rade he he he he he he he he (...)
Ostatnio edytowany 6 października 2009 r. o 21:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę mu, żeby tam długo posiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytac o to za ci go wsadzili a nie durnoty piszecie, bo smieszycie mnie, a tak na marginesie uwazajcie na to zebym nie ustalil twojego nr IP komputera bo bedzies mial cieplo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur T napisał:
czytac o to za ci go wsadzili a nie durnoty piszecie, bo smieszycie mnie, a tak na marginesie uwazajcie na to zebym nie ustalil twojego nr IP komputera bo bedzies mial cieplo!!!
nie strasz bo też polecisz, na ciebie też tam czekają z otwartymi ramionami, a tymczasem naucz się używać klawiatury a nie pały, FUnCKionariuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...