Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polka wciąż nie może wrócić z Białorusi

Utworzony przez tom, 8 kwietnia 2013 o 06:39
Procedury procedury a u nas jak jest trzy lata proszę o pomoc a to policję a to prokurature a to inne jednostki administracji i co i nic cisza nie maja czasu albo są na zwolnieniu. Niema Ziobra niema urzędu wojeódzkiego niema nikogo bo ja jestem polakiem i niejest to medialne he he
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tom napisał:
Procedury procedury a u nas jak jest trzy lata proszę o pomoc a to policję a to prokurature a to inne jednostki administracji i co i nic cisza nie maja czasu albo są na zwolnieniu. Niema Ziobra niema urzędu wojeódzkiego niema nikogo bo ja jestem polakiem i niejest to medialne he he
Bo Ministerstwo Spraw Izraelskich planuje jakby się pozbyć Kaczyńskiego lub na twiterze i czasu ni ma, takie zarobione.
0
Sikor napisał:
Bo Ministerstwo Spraw Izraelskich planuje jakby się pozbyć Kaczyńskiego lub na twiterze i czasu ni ma, takie zarobione.
No to kacap-minister spraw izraelskich w POLSCE nic z tą sprawą nie zrobi ? ta POLKA nie jest z rodziny pekaesów i dla tego takie opóżnienia i zaniechania? i to z tego powodu ?
0
dociekliwy napisał:
No to kacap-minister spraw izraelskich w POLSCE nic z tą sprawą nie zrobi ? ta POLKA nie jest z rodziny pekaesów i dla tego takie opóżnienia i zaniechania? i to z tego powodu ?
Ile można pilnować biznesów jednocześnie, jak sikorski zabezpieczy interesy Izraela to może coś zrobi, a Kaczyński gdzieś poleci.
0
Kobietę powinni przemycić przez granicę. Wysłać samochów na rządowych numerach i jest jeszcze wiele innych niezgodnych z prawem buiałoruskim choćby zielona granica, skoro oni przetrzymują bezprawnie obywatelkę naszego kraju to również służby różne powinni bez wiedzy biuałoruski sprowadzić polkę do kraju a dopiero później wyjaśniać wszelkie okoliczności już z Polski Pozdrawiam
0
Robert napisał:
Kobietę powinni przemycić przez granicę. Wysłać samochów na rządowych numerach i jest jeszcze wiele innych niezgodnych z prawem buiałoruskim choćby zielona granica, skoro oni przetrzymują bezprawnie obywatelkę naszego kraju to również służby różne powinni bez wiedzy biuałoruski sprowadzić polkę do kraju a dopiero później wyjaśniać wszelkie okoliczności już z Polski Pozdrawiam
T o jest dla nich za trudne, jeszcze raz POkazują światu jacy są mali. Tusk musi odejść !!! POLSKA nie chce słabych ludzi jako swoich reprezentantów !!!!
0
napewno pojechała tyrystycznie na nie na przemyt...., teraz lament bo Białoruś be
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: