Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polubicze Wiejskie: Mercedes dachował. 20-latek nie żyje

Utworzony przez bp.Inteligent, 28 sierpnia 2010 r. o 17:28
:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
wiesniak chcial poszpanowac marcedesem i sie doigral.dobrze ze nikogo nie skrzywdzil.dlaczego w Polsce wiesniaki kupuja takie stare a mocne samochody?W Londynie widzialem taki sam for sale za 1700?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes wiesniak szpanowac to ty szpanujesz wypowiadajoc sie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to był bo gdzieś te auto kojarze a przecież to nie tajemnica chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Go dobrze i coś musiało pójść nie tak że doszło do tragedii. prawo jazdy? testy na głowe czy wariat czy w porządku osoba powinno takie coś być ja w grudniu skończę 18lat potrzebne mi jest prawo jazdy stworzony jestem aby jeździć chcę zabrać się za przewozy itp i przez deb***i nieumiejących załatwić sprawy w inny sposób niż wymyślać byle przepis od 28 lat prawko? nie będę cierpiał człowieku zastanów się ad tym co mówisz niektórym prawo jazdy jest czymś naprawdę ważnym i niezbędnym do tego aby jakoś żyć zarabiać.Trzeba wymyślić inny sposób na zwalczanie młodocianych piratów i na "obdarowywanie" prawem do jazdy normalnych ludzi.Wiek tu nic nie da...Tyle mam do powiedzenia tym którzy piszą coś aby pisać nara! A i jeszcze jedno chłopak sam zginą nikogo nie zabił więc trochę szacunku [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......... napisał:
CZYTAM TE KOMENTARZE I SIĘ ZASTANAWIAM JAK MOŻNA PISAĆ TAK BEZMYŚLNIE O OSOBIE KTÓRA ZGINEŁA NIE NAM TO OCENIAĆ PAN BÓG WIE CO ROBI DZIĘKI BOGU NIKOGO NIE SKRZYWDZIŁ DLA RODZINY ZOSTAWIŁ BÓL ZASTANÓWCI SIĘ ZANIM NAPISZECIE JAKIEKOLWIEK OBELGI O OSOBIE KTÓRA ZGINEŁA, PRZECIEŻ MOŻE KTOŚ Z RODZINY TO PRZECZYTAĆ.
Błąd logiczny: skoro piszesz, że Bóg - wiedząc co robi - zdecydował o śmierci tego kierowcy, to czemu w tym samym zdaniu cieszysz się, że ówże kierowca nikogo nie skrzywdził? Przecież skoro Bóg o tym decyduje, to człowiek nie ma wpływu na to, czy kogoś skrzywdzi czy nie; to Bóg podejmuje decyzję o tym, że ktoś ma być skrzywdzony. Idąc dalej tokiem Twojego rozumowania - należałoby powypuszczać wszystkich przestępców oraz zaprzestać ich ścigania i karania, albowiem to nie oni krzywdzą ludzi tylko Bóg, używając ich jako narzędzi swej woli. Boga zatem nie mieszaj w takie sprawy; Bóg dał ludziom wolną wolę i rozum dla odróżnienia dobra od zła oraz podejmowania właściwych decyzji - ten kierowca miał słabe rozeznanie co dobre a co nie bardzo i podjął niewłaściwą decyzję. Ale sam zdecydował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fol napisał:
[...] Idąc dalej tokiem Twojego rozumowania - należałoby powypuszczać wszystkich przestępców oraz zaprzestać ich ścigania i karania, albowiem to nie oni krzywdzą ludzi tylko Bóg, używając ich jako narzędzi swej woli. [...]
Aż przypomina się dawne: "Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniak chcial poszpanowac marcedesem i sie doigral.dobrze ze nikogo nie skrzywdzil.dlaczego w Polsce wiesniaki kupuja takie stare a mocne samochody?W Londynie widzialem taki sam for sale za 1700?. Koleś zastanów się.!...CIESZYSZ SIĘ ŻE CHŁOPAK NIE ŻYJE.?!...A jakby to był ktoś z Twojej rodziny.?...też byś tak cwaniakował.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal cztyać te komentarze. nie znaliście go to po jaką cholerę go oceniacie???!!! jak ktoś napisał, "że wieśniak chciał zaszpanować", człowieku popatrz na siebie. jego rodzina płacze a ty pieprzysz takie coś. gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie jak się nazywał ten chłopak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. W140 to pojazd o jednym z najlepszych poziomów bezpieczeństwa biernego porównywalnym z volvo 2,7 czy 9. Sądząc po zniszczeniach prędkość musiała być spora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Siłuch [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siła byłeś zajebisty ziomek na zawsze w naszej pamieci[*][*][*];(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baŁwany wy głupie nie znacie tematu ani przyczyny a piszecie takie pierdoły. ciekawe jak wam by się w rodzinie takie coś przytrafiło. wiec stulić twarze i nie pisać głupich komentarzy bo to był mój kolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
wiesniak chcial poszpanowac marcedesem i sie doigral.dobrze ze nikogo nie skrzywdzil.dlaczego w Polsce wiesniaki kupuja takie stare a mocne samochody?W Londynie widzialem taki sam for sale za 1700?.
ludzie nie znaliscie go i nie wiecie sami co bylo przyczyną tego wypadku!!!! jaosobiscie go znalem i wiem co to byl za czlowiek i jak jezdzil za kolkiem!!! przymknijcie mordy de**le bo to co sie stalo moglo sie przydarzyc kazdemu!!! przyczyna tego wypadku WCALE NIE MUSIALA BYC PREDKOSC!!! wystarczy to co napisal kotos w kom. ze moglo mu cos wyskoczyc, zepsuc albo mogl zasnac za kierownica!!! a ty kris sam k***a jestes wiesniak!!! mlody chlopak nie zyje a wy takie glupoty piszecie!!! moze wiekiem jestescie dorosli ale rozumem to nie grzeszycie!!! Robert bedziemy o Tobie zawsze pamietac!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie skończcie ten temat! a wy którzy go nie znaliście nawet sie nie wypowiadajcie. a jak tak lubicie jezdzić po innych to z całego serca życze wam zeby któremuś z was takie coś sie przytrafiło albo komuś z waszych bliskich wtedy pogadamy. Więc z łaski swojej zamknijcie swoje nie umyte dupy i wara od Roberta!!! Kierowcą to on był dobrym a z tego co słyszałem prawdobodobnie przysną za kierownicą ale trudno sie dziwić skoro od rana do nocy zapier***ał zeby miec kase to był zmeczony a nie to co nie którzy wypowiadający sie tutaj są wiecznie na utrzymaniu mamusi i robią w nocniczki bo mamusia d*** podetrze! WIĘC LEPIEJ UWAŻAJCIE NA TO CO PISZECIE A JEŚLI MACIE PISAĆ TAKIE PIERDOŁY TO LEPIEJ WOGÓLE NIE PISZCIE BO TO SWIADCZY O WASZYM BARDZO MAŁYM POZIOMIE INTELIGENCJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17-letni pijany syn sędzi rozbił audi. Sześć osób w aucie staranowało płot i uderzyło w drzewo. Autem jechało sześć osób. Pijany kierowca wjechał w płot, a później w drzewo. Karetka przewiozła go do szpitala. Do kolizji doszło w czwartek około południa we wsi Tarnopol nad Zalewem Siemianówka. Srebrnym audi jechało sześć młodych osób. - Kierowca uderzył w płot przydrożnej posesji. Później zatrzymał się na drzewie - napisał do nas nasz Czytelnik, który zrobił też zdjęcia telefonem komórkowym. Jeden z podróżujących autem młodzieńców uciekł zanim przyjechała policja. Funkcjonariusze zbadali 17-latka, który prowadził. Chłopak w policyjny alkomat wydmuchał niemal 1,2 promila. Karetka zabrała go do szpitala, bo podczas rajdu złamał sobie nos. Już wiadomo, że nie spotkają go zbyt duże kłopoty. Policja zakwalifikowała kolizję po pijanemu jako wykroczenie. To nie wszystko. - Kierowca to syn sędzi z Bielska Podlaskiego - twierdzi nasz Czytelnik. Kobieta, o której mowa, była w czwartek rano w pracy. - Teraz wyszła. Dzisiaj na pewno już nie wróci - dowiedzieliśmy się w sekretariacie. Odwiedź także nasz serwis Uwaga wypadek. Znajdziesz tam wypadki oraz kolizje z regionu. http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100812/REGION05/981971925
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i myślę że każdy ma trochę racji. Tragicznie zmarłego znałem osobiście, znałem bardzo dobrze. I bardzo się smucę, że go nie ma z nami. Ale bez brawury raczej się tu nie obyło - prędkość podczas wypadku wynosiła grubo ponad 150 km/h - czy jest to normalna prędkość, czy też brawura? W pochmurny i deszczowy dzień? Niech każdy sam sobie odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze nie każdy ma racje Robert nie był wiesniakiem i ludzie którzy wogóle go nie znali nie powinni sie wypowiadac na ten temat. Moze i jechał szybko ale to nie upoważnia nikogo do nazywania go wieśnikiem i twierdzic ze chciał sie popisać samochodem bo niby przed kim miał sie tam popisywać a tym bardziej nie wypada twierdzić że dobrze mu tak i ze dobrze ze nikogo nie skrzywdził bo to nie prawda! Bo swoją śmiercią skrzywdził rodzinę, przyjaciół i znajomych a wy skoro wypowiadacie sie na ten temat w taki sposób to najwyrażniej nie wiecie jak to jest stracic kogoś bardzo bliskiego i brakuję wam rozumu bo jakbyście mieli chociaż odrobine mózgu w tym łepku to takich durnot byście nie pisali więć zastanówcie sie trochę co piszecie tym bardziej ze nie znaliście człowieka albo wogóle nie piszcie bo nikt nie ma ochoty czytac waszych pierdół i zostawcie to co myślicie dla siebie. I dajcie już Robertowi spokój bo nie wam go oceniać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...