Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomoc Matura

Utworzony przez Matura Pomoc, 7 lutego 2010 r. o 17:25
Pomoc w przygotowaniu prac maturalnych z j. polskiego. Tanio, solidnie, profesjonalnie. Duże doświadczenie, krótka czas realizacji! 603-49-49-52 matura_pomoc@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura Pomoc napisał:
Pomoc w przygotowaniu prac maturalnych z j. polskiego. Tanio, solidnie, profesjonalnie. Duże doświadczenie, krótka czas realizacji! 603-49-49-52 matura_pomoc@o2.pl
najpierw naucz się poprawnie pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym polega cała istota Marcinów uczących Marcinów. Piszą nauczyciele języka, którzy kończyli często pseudopolonistykę zaocznie lub liznęli ją na studiach podyplomowych (wcześniej trafił sie im inny kierunek). "Krótka czas realizacji" To nie pomyłka. Ale taka jakość. Byle jaka. Sztanca działa. Znajoma znajomych napisze. Znajomi sprawdzą. Inni znajomi ocenią. Jaka to matura? To cyrk bez zwierząt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura Pomoc napisał:
Pomoc w przygotowaniu prac maturalnych z j. polskiego. Tanio, solidnie, profesjonalnie. Duże doświadczenie, krótka czas realizacji! 603-49-49-52 matura_pomoc@o2.pl
a czy podatek od takiej działalności jest odprowadzany na bieżąco ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak mnie drazni takie cos! chcecie zarobic kase to gdzie indziej! niepomagacie wogole uczniom w ten sposob! ja wole isc na korepetycje nauczyc sie czegos sama i na to wydac pienaidze a nie takie cos kupowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura Pomoc napisał:
Pomoc w przygotowaniu prac maturalnych z j. polskiego. Tanio, solidnie, profesjonalnie. Duże doświadczenie, krótka czas realizacji! 603-49-49-52 matura_pomoc@o2.pl
za taką "pomoca" to ja dziękuję i nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
no jak mnie drazni takie cos! chcecie zarobic kase to gdzie indziej! niepomagacie wogole uczniom w ten sposob! ja wole isc na korepetycje nauczyc sie czegos sama i na to wydac pienaidze a nie takie cos kupowac!
Dokładnie, człowiek jak chce sie poduczyc chociazby do matury to chce miec pewnosc ze bedzie sie uczył od fachowców,a nie od ludzi ,którzy tylko mysla o jakims zarobku,ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...