Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomogą dzieciom przetrwać zimę

Utworzony przez Majkel, 22 grudnia 2007 r. o 22:20
Dobrze ze dzieja sie takie akcje... i sa ludzie ktorym chce sie tego podejmowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja akurat mialem szczescie zarowno dostac paczke z jedzeniem na te swieta, jak rowniez widzialem kilkanascie osob ktore dzieki tym zebranym darom mialy co jesc w trakcie Swiat Bozego Narodzenia. Wiecej nie trzeba nic dodawac. fajnie ze takze potrzebujacy w Miedzyrzecu mogli skorzystac z pomocy duszka.dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra akcja, czekamy na następną. Nie tylko klienci są zadowoleni, że mogą pomóc innym ale także my wszyscy wolontariusze którzy wierzymy że nasza praca daje potrzebującym dużo radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza dyrekcja bardzo poważnie podeszła do tej akcji zbiórki żywności. Dzieci bardzo dużo wynoszą korzyści z takich inicjatyw. Życzę dyrektorom innych placówek, by też angażowali sie w podobne przedsięwzięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraszewski też zawsze uczestniczy w akcjach zbiórek żywności i artykułów szkolnych. Nasza sorka Wais i dyrekcja zawsze nas wspierają w wolontariacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te naklejki które rozdają harcerze z duszkiem powiatu są beznadziejne, niewiem kto je wymyślił ale pewnie zrobił to sam radny duszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naklejki są beznadziejnie banalne, ja mam już żółta i zieloną, a moja matka czerwoną , a babka dostała niebieską. Jak tak dalej pujdzie to cała Biala Podlaska będzie nimi oklejona, musi się temu radnemu strasznie nudzić, że ciągle robi te beznadziejne akcje. Błazenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co masz do tych naklejek. Sam jesteś beznadziejny, wymyśl coś lepszego. Jakoś nie słyszałam, żeby ktoś robił podobne akcje z takimi fajnymi naklejkami. Cały Kraszewski jest oklejony dobrymi duszkami i nikomu to nie przeszkadza. Nawet poprawia nastrój i samopoczucie! Niech żyja wszystkie dobre duszki.... he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w warszawie takie akcje nikogo nie dziwią i są normalnym zjawiskiem. Młodzież często zbiera w marketach pieniądze lub żywność w zamian np.pakując zakupy. Jak byłem w święta w Białej Podlaskiej na zakupach w carrefoure to od razu zwróciłem uwage na młodych wolontariuszy z tymi świetnymi naklejkami, którzy uśmiechając sie rozdawali wszystkim te fajne i przyjemne naklejki. Super pomysł, by zachęcic klientow do podzielenia się zakupami. U nas w Wawie tego nie ma. Zazdroszczę wam dobrego duszka. Pozdrawiam ze stolicy wszystkich moich ziomków z Białej. pa pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warszawiak ma rację, a Ci frajerzy co im się nic nie podoba to pewnie jacyś puści , bezradni radni , którzy zazdroszczą radnemu Duszkowi, ze ten ciągle coś robi i organizuje akcje. Duszku!oby tak dalej!! gratulacje dla wszystkich wolontariuszy! respect
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotni powinni wziąć się do roboty,takie akcje niczemu nie służą, ci ludzie nie chca pracować i dlatego nie mają pieniędzy żeby zrobić sobie święta. Do roboty nieroby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś nierobem deb***u. ciekawe czy jak bedziesz miał 465zł renty miesięcznie to tez tak bedziesz pisał? pierwszy polecisz po paczkę z cukrem , mąką i słodyczami dla dzieci. Bo z renty na pewno ći nie starczy. nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech by wiecej pracowali w życiu, to wtedy mieli by dużo większą rentę, a może i nawet emeryture. Im sięnic nie chce, tylko po paczki by łazili i brali. ochydne zachowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ten Duszek, gościowi chyba strasznie się nudzi. Dziś moja matka przyniosła z kościoła znowu jakąś jego naklejkę, błazen a nie radny! Żenada ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za pedał kryje sie pod pseudonimem krytyk? bo pisze o tych samych mniej wiecej porach zmieniajac tylko swoj nick. czego on w ogole chce, bo ja juz sam nie wiem!? Żle, że jakis gosc cos robi? to zrób to huju lepiej. jakos nie widac innych zapalencow do roboty i do pomocy innym, a pan radny i coraz liczniejsze grono wolontariuszy skupionych wokol niego robia cos bez przerwy! gratuluje i dziekuje w imieniu potrzebujacych pomocy i konkretnego wsparcia , w imieniu tej licznej grupy osob z roznych srodowisk , ktorym od wielu lat niestrudzenie pomagacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni wszyscy boją się Duszka bo Duszek jako jeden z nielicznych radnych robi coś ponad program. A to niepokoi wielu jego kolegów z partii, typowych nieudaczników i nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze WAM sie chce takie durnoty pisac,przeciez kazda forma pomocy JEST wazna i nalezy popierac dobre czyny politykow, a nie je krytykowac. BRAWO wolontariusze! jestescie zajebisci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uważam że jesteście ZAJEBIŚCI ! i Radny Duszek też jest ZAJEBISTY ! No i dlatego w ogóle jest ZAJEBIŚCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów kłótnie ale ludzie lubią być nudni. Duchu więcej takich akcji i tyle a jak komuś coś nie pasuje to przemilczeć i koniec.. pzdr dla wolontariuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich nudnych żebraków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...