Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomogą dzieciom przetrwać zimę

Utworzony przez Majkel, 22 grudnia 2007 r. o 22:20
wiesz ja nie tylko uczestnicze w takich akcjach jak mam czas i możliwość to dzieciakom ze świetlic socjoterapeutycznych też pomagam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też na AWF^ie ciężko pracujemy w świetlicach i domach dziecka i nie uważamy się za żebraków w momencie , gdy bierzemy udział w akcjach u Duszka. Są to akcję inne niż nasze codzienne działanie, akcje , które dają nam masę radości i satysfakcji. Nastawione jest w nich wszystko na to, by pomóc komuś szybko i konkretnie, a owoce tych akcji dostrzegają wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 napisał:
My też na AWF^ie ciężko pracujemy w świetlicach i domach dziecka i nie uważamy się za żebraków w momencie , gdy bierzemy udział w akcjach u Duszka. Są to akcję inne niż nasze codzienne działanie, akcje , które dają nam masę radości i satysfakcji. Nastawione jest w nich wszystko na to, by pomóc komuś szybko i konkretnie, a owoce tych akcji dostrzegają wszyscy.
No i bardzo dobrze że "ciężko pracujecie na AWF-ie", za to was lubię ! Natomiast to co robicie w akcjach peselowego pożal się Boże polityka Puszka (a pewnie też Owsik nie jest wam obcy ?) to jest, niestety, ale zwykłe ŻEBRACTWO i demoralizacja młodych naiwnych. To że wy sami nie uważacie się za żebraków jeszcze nie świadczy że nimi nie jesteście. Definicja ŻEBRAKA jest jednoznaczna - to ktoś kto BEZ PRACY wyłudza pieniądze od tych co PRACUJĄ, a szczytny CEL ma każdy żebrak. Wystarczy popatrzeć na tych pod kościołem - zbierają na jedzenie, na chore dziecko, na bilet powrotny , na operację itp. Rzecz nie W CELU lecz w SPOSOBIE zdobywania pieniędzy na ten cel. Ot co ! Może nie ? Apeluję do was : porzućcie tę zgubną drogę ! Precz z żebractwem ! Niech żyje wilgoć ! Wilgoć i swoboda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy człowieku pracują i pomagają a ty tylko pier*** i tyle z ciebie. na nic więcej cie ni stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorka napisał:
niektórzy człowieku pracują i pomagają a ty tylko pier*** i tyle z ciebie. na nic więcej cie ni stać
mylisz się, stać mnie na jeszcze większe pier******* !!! ale Ty pracuj dalej i pomagaj budować KARIERĘ Puszka POLITYKA z PSL-u !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyPUSZEK , salut ! I mnie też stać ! Na przykład teraz popier...ę sobie tak : Stary cwaniak Owsik wychował sobie na Podlasiu młodego cwaniaka Puszka i obaj robią wodę z mózgu naiwnym z pokolenia JP II. Ci młodzi "pożyteczni idioci" kiedyś zapewne jeżdziliby po wsiach ze szturmówkami i odbierali "kułakom" ukryte zboże i zawoziliby na UB . Dzisiaj chodzą po ulicach w koszulkach z mordercą Che lub CCCP, z Puszkami i pozdrawiają się "Siema !" słuchając swego jąkatego guru który daje im XI przykazanie "Róbta co chceta !" Kiedyś wszystkie domy kultury , instytucje, organizacje MUSIAŁY organizować akademie z okazji Zjazdu Partii, Rewolucji Pażdziernikowej, 1 Maja itp. - dziś niech spróbuje któryś dyrektor domu kultury odmówić udziału w WOŚP ! Leci ze stołka od razu ! Komuna zawsze stawiała na młodych durniów - wzorem Pawka Morozow który podpier...ł swego ojca do NKWD za to że ten ukrył przed władzą worek zboża . I ta taktyka, jak widać, niewiele sie zmieniła do dzisiaj. Opanuj umysły młodych - władzę masz pewną ! Pozdrawiam wszystkich żebraków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a żebyś wiedział.. będę mu pomagać bo to bardzo wartościowy człowiek, który pomaga innym swoim dobrym sercem daje innym nadzieję. oby nam żył 100 lat!!!!! i niech dalej robi to co robi;) nie dość że przystojny to jest poukładany i to cały nasz DOBRY DUSZEK POWIATU BIALSKIEGO! nigdzie indziej takiego nie znajdziecie. pozdr Tobie Duszku a wy którzy Go nie doceniacie pocałujcie mnie wszyscy w du**!!!!!!!!!!!!!!!!1pzdr dla wszystkich anty:) jesteście beznadziejni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorka napisał:
a żebyś wiedział.. będę mu pomagać bo to bardzo wartościowy człowiek, który pomaga innym swoim dobrym sercem daje innym nadzieję. oby nam żył 100 lat!!!!! i niech dalej robi to co robi;) nie dość że przystojny to jest poukładany i to cały nasz DOBRY DUSZEK POWIATU BIALSKIEGO! nigdzie indziej takiego nie znajdziecie.
Już wiem dziewczynko dlaczego brakuje Ci obiektywizmu i trzeźwego spojrzenia na sprawy POLITYCZNE radnego Puszka. Jesteś w nim najzwyczajniej zadurzona..., a na to nie ma rady !!! Ale nie martw się, to Ci przejdzie... Czasu, czasu Ci tylko potrzeba... Ochłoniesz z tych swoich puszkowych laurek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się rozpedziłaś ! Z tym całowaniem w d.... to ty tak poważnie ? Chciałbym ale jak ? Może chociaż zamieść swoją fotkę w necie ? Puszek przystojny ?! Trzymajcie mnie ludzie bo zdechnę ! Co w was jest takiego że jakakolwiek krytyka waszego Mistrza wywołuje w was wściekłość i wulgaryzmy ? Sekta jakaś , czy co ? Jesteście niebezpieczni. Ale nie z takimi sobie radziliśmy ! Pozdrawiam wszystkich żebraków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna napisał:
AntyPUSZEK , salut ! I mnie też stać ! Na przykład teraz popier...ę sobie tak : Stary cwaniak Owsik wychował sobie na Podlasiu młodego cwaniaka Puszka i obaj robią wodę z mózgu naiwnym z pokolenia JP II. Ci młodzi "pożyteczni idioci" kiedyś zapewne jeżdziliby po wsiach ze szturmówkami i odbierali "kułakom" ukryte zboże i zawoziliby na UB . Dzisiaj chodzą po ulicach w koszulkach z mordercą Che lub CCCP, z Puszkami i pozdrawiają się "Siema !" słuchając swego jąkatego guru który daje im XI przykazanie "Róbta co chceta !" Kiedyś wszystkie domy kultury , instytucje, organizacje MUSIAŁY organizować akademie z okazji Zjazdu Partii, Rewolucji Pażdziernikowej, 1 Maja itp. - dziś niech spróbuje któryś dyrektor domu kultury odmówić udziału w WOŚP ! Leci ze stołka od razu ! Komuna zawsze stawiała na młodych durniów - wzorem Pawka Morozow który podpier...ł swego ojca do NKWD za to że ten ukrył przed władzą worek zboża . I ta taktyka, jak widać, niewiele sie zmieniła do dzisiaj. Opanuj umysły młodych - władzę masz pewną ! Pozdrawiam wszystkich żebraków !
Salut Kolego ! Puszek nie odpuścił jednak i dalej indoktrynuje... Miotał się chłopaczyna przed ostatnimi wyborami od lewa do prawa i od prawa do lewa, a nikt nie chciał go na swoją listę wpuścić. Zbyt wcześnie ujawnił swoje parlamentarne ambicje i musi uczyć się na własnych błędach. Zauważyłem, że teraz uderza ostro ze swoją bolszewicką indoktrynacją pod nazwą "pomoc biednym" w teren Białej. Tam wychowuje sobie młody elektorat i opanowuje nierozwinięte nastoletnie umysły, karmiąc je naklejkami promującymi własną osobę. Każdy dzieciak może to sobie nakleić na piórnik, zapamięta przez to nazwisko i za 10 lat wybierze dobrego Puszka do sejmu. Lokalne lewicowe media powodują to, że młodzi ludzie (studenci) na to wszystko się dają złapać i nie widzą w tym cwaniactwa politycznego w wykonaniu radnego PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyPUSZEK ! Ustalmy tak : jeśli tylko Puszek zacznie coś robić gdziekolwiek to od razu dawajmy mu odpór tutaj na forum ! OK ? Zadanie mamy ułatwione, nie przegapimy, bo wiadomo że każdą akcję Puszka nagłośni w Dz.Wsch. jego Rzecznik Prasowy Orzeł Dziennikarstwa Podlaskiego Nasz Drogi Redaktor Ramek Bąbela. Ja na przykład nie wypowiadam się , jak zauważyłeś, na temat CELU jego akcji. Cel ten cwaniak wybiera taki że trudno to skrytykować, podobnie jak Owsik. Bijmy go za to po łbie za SPOSÓB czyli za nakłanianie młodych do ŻEBRACTWA ! No i za to że na szlachetnym celu robi peselową KARIERĘ polityczną. Jeśli rzeczywiście chodziłoby mu o pomoc biednym to robiłby to anonimowo, bez tych naklejek, bez peanów Redaktora. To co on robi to jest cyniczne wykorzystywanie, naturalnej u młodych , chęci pomocy innym i budowanie na tym swojej kariery. W ten sprytny (a może nieświadomy ?) sposób Puszek wciąga młodych naiwnych w ideologię peselu czyli Waldkowe "Czyszczę sobie UOP, panie prezydencie ?" A co sądzisz o Wilgotnej2 ? A o Koleżance ? Koleżanka chyba jeszcze nie jest stracona, gorzej z Wilgotną2, najgorzej z Obserwatorką - tu już mi ręce opadają. Trudno, trzeba nad nimi trochę popracować. Wilgotna2 - nie załamuj się, pomożemy ci w tej biedzie ! Pamiętsz AntyPUSZEK jak mówiłem że Puszka wybzykają wszyscy po kolei jak tak będzie się kręcił ? I tak się stało , z tego co piszesz. I dobrze mu tak ! Ubzdurał sobie chłopak że jest jakimś POLITYKIEM, no jaja niesamowite ! Puszek ! daj spokój ! za cienki jesteś do tego ! Załóż jakąś fundację Pomocy Komuś Tam i w tym się realizuj. Politykę zostaw mądrzejszym od siebie... AntyPUSZEK, nie jest żle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie bardzo się w nim zadłużyłam.. szanuję i podziwiam człowieka i tyle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorka napisał:
Jakoś nie bardzo się w nim zadłużyłam.. szanuję i podziwiam człowieka i tyle..
Oj, Obserwatorko, zadurzyłaś się, nie zaprzeczaj ! A kto napisał że ten Puszek taki "przystojny" i "poukładany" ? Powiedz prawdę, my to zrozumiemy, LECISZ NA NIEGO ? "Szanuję i podziwiam człowieka i tyle..." I tyle ? Zadurzyłaś się po prostu i już ! To nie wstyd, w końcu chłopak ma przed sobą , kto wie, być może błyskotliwą karierę ! Ja bym tak lekko się nie wyrzekała... Wyobraż sobie , jest godz. ok. 22.00. Puszek idzie spać. Idzie spać SAM ! Taki Wielki Dobry Człowiek ma spać SAM ?! Pozwalasz na to ? A gdzie współczucie dla biednego człowieka ? Jak możesz iść spać SAMA , wiedząc że On śpi SAM ?! Jesteś chyba bez serca ? Zastanów się nad tym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO? NIE N TO JUZ PRZEGIECIE!!!!!!! SLUCHAJ JA MAM SWOJEGO FACETA I W ZUPELNOSCI ON MI WYSTARCZY!!! A TO ZE LUBIE DUCHA NIE ZNACZY ZE MUSZE SIE W NIM BUJAC!!!!! A SKORO CIEKAWI CIE Z KIM SPIE TO Z MOJA MASKOTKA:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka ! Wiem że masz swojego faceta ale gdzie twoje miłosierdzie ? Nie żal ci Puszka który śpi SAM ? Przewraca się z boku na bok i mruczy przez sen : "Obserwatorko, kochanie, Obserwatorko ..." Nie żal ci ? Taka jesteś czuła na krzywdę ludzką ? Pomagasz całemu światu, porusza cię los biednych dzieci w Afryce a Puszka ci nie żal ? A on dzisiaj znowu śpi sam ! I tak już od lat, od wielu lat ! Nie masz w sobie ani grama litości ! Jeśli chcesz żebym ci uwierzył że rzeczywiście masz czułe serce to MARSZ NATYCHMIAST do Puszka ! A swojemu "facetowi" jakoś tam wytłumaczysz. Powiedz mu że musisz wyjść nazbierać trochę do puszki dla dzieci z ubogich rodzin. Już ty coś tam wymyślisz ... Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZCZELNA Z CIEBIE OSOBA... MOJE ZYCIE MOJE SPRAWY... !!!! A TO CO LUDZIE ROBIA W ZYCIU PRYWATNYM I Z KIM SPIA TO ICH SPRAWA. JA JESTEM SZCZESLIWA W KAZDEJ DZIEDZINIE ZYCIA I WAM ANTY LUDZIE TEZ TEGO ZYCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorko ! O, przepraszam ! życie publiczne powinno być transparentne ! Nie o take Polske walczyliśmy ! To, KTO śpi z osobą publiczną Radnym Powiatowym M. Puszkiem, to nie jest ich prywatna sprawa ! O tym powinniśmy wiedzieć wszyscy, my obywatele III RP. Jesteś szczęśliwa ? kochasz swojego faceta a jednocześnie marzysz o Puszku ? To jest szczęście ? Uważaj żebyś w nocy nie powiedziała do swojego faceta "Marcin, kochanie..." a do Puszka ... jak ma na imię twój facet bo zapomniałem ? Na dzisiaj wystarczy tych głupot , idę spać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o mnie się nie martw...gorzej z tobą... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zimą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...