Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomogą przewoźnikom, którzy tracą przez rosyjskie embargo

Utworzony przez Irasiad, 5 października 2014 o 11:08
A ja jestem producentem prezerwatyw. Przez embargo kościelne spadły mi zyski. Kto mi pomoże ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
też mogę taką działąlność za sporą kasę prowadzić, czyli dawać słowną nadzieję na to że przekażę istnienie problemu innym. A zwolnienia i ulgi podatkowe to ja też prowadząc działalność chciałbym dostać. Ostatnio coś słąbo mi idzie, konkurencja przejeła część rynku no i wnioskowałbym o całkowite odstąpienie od pobierania ode mnie opłat i rat kredytowych. Tak to sobie wymyśliłem. Czy Pan poseł mógłby zaprosić mnie na konferencję i coś obiecać. Byłbym rad.
0
A ja jestem producentem prezerwatyw. Przez embargo kościelne spadły mi zyski. Kto mi pomoże ??
Zwróć się z tym do tuskojebów,to oni przez całe siedem tat do tego gów na doprowadzili.
0
no i po kłopocie, bankructwa nie będzie!! niejaki ryży, ten od zielonej wyspy, dowiedział się o powyższej akcji, każdej firmie wręczy worek jeuro, same pięćsetki, wszak przywiózł tego miliardy z brukseli.
0
To co mówi ...poseł Abramowicz włożyłabym miedzy bajki. Baju, baju będziem w raju. Buhahaha
0
Tak tuskojeby POmogą jak rolnikom,pacjentom,opiekunom niepełnosprawnych itd,itd, długo by jeszcze wymieniać do czego to czerwone bydło jest zdolne a najbardziej do dymania nas POLAKÓW z kasy PO przez milionowe nagrody,premie czy odprawy,raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną hołotę.!!!
0
Jedyny poseł który reaguje na problemy regionu.Gdzie reszta naszych "przedstawicieli"?
0
Producent skarpetek. W nawiązaniu do twojego komentarza przeczytaj ze zrozumieniem  podpis pod zdjęciem  "Poseł Adam Abramowicz namówił samorządowców z pow. bialskiego aby pomogli przewoźnikom. Zwłaszcza tym, którzy mają problemy przez rosyjskie embargo" :)  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: